• Bosskovitz
    11.7k
    Ovom logikom je vodstvo demokrata kao i lijevo nastrojeni novinari direktno krivi za pokusaj atentata na Trumpa koliko su huškali i pozivali na otpor prema njemu.Praskaton

    Naravno da nije direktno krivo, ali pokušaj atentata između ostaloga i je primarno posljedica američkog problema s oružjem u kombinaciji s huškačkim narativima u njihovoj politici. Meni je to strašno - kad političke stranke krenu jedne druge nazivati izdajnicima, neprijateljima države i slično, bilo izravno ili insinuirajući, to nikad nije dobar znak.

    već treći put u dva dana ideš na ovakvo ad hominem vrijeđanje...mali M

    Još jednom: ostavi se mojih komentara i prestani izvrtati moje rečenice iz vlastite ideološke ograničenosti. Nevjerojatno je da su 99% idiotskih rasprava koje vodim na Zoni upravo rasprave s tobom, a prvenstveno iz razloga što si uporan u konstantnim izvrtanjima svega što ja napišem.

    Pusti me na miru i to je to. Volio bih da tebe i tvoja 3-4 istomišljenika moglu blokirati, ali nažalost ta tehnička mogućnost ne postoji.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Uzet ću jednu domaću povijesnu, puno strašniju paralelu: Milošević gotovo nikada nije pozivao hrvatske Srbe na oružani ustanak protiv Hrvatske, ali je nekoliko godina prije početka pobune i Domovinskog rata zakuhavao atmosferu, pumpao propagandu, podržavao srpski nacionalizam i stajao u obranu radikala i divljaka.Bosskovitz

    Prije svega, ovdje kljucnom rijeci smatram gotovo. Gotovo nikada nije pozivao HR Srbe na ustanak. Gotovo, ali je.

    Trump je godinama poticao ili opravdavao nasiljeBosskovitz

    Na koje nacine je on to cinio?

    Jos bi uz to i dodao samo to da su reakcije Trumpa i Milosevica na dogadaje kada su se vec dogodili bili sasvim suprotni, pa ne mozes NIKAKO usporediti te dvije situacije.

    Usput, Alexander Soros je upravo podrzao Harris u kandidaturi za predsjednicu, tako da ce to biti ona, gotovo 100%
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Djelomicno da, ali mislim da su uglavnom civilizirane, kvalitetne rasprave izuzev one Boskovica i malog M.
  • emilperska
    5.4k
    Kamala Harris je Covid potvrda.
    Nedorasla, bespotrebna, izmisljena od woke agresivne manjine..

    Ćaća to lagano dobiva..
  • miro
    4.4k
    Ćaća to lagano dobiva..emilperska

    Bome jako dobra usporedba
  • mali M
    5.1k
    ma već sam rekao ja da imam ja svoje odgovornosti, ali ako pogledamo hrpu naših rasprava, sto puta sam pozvao (može se i pregledati postovi) da ajmo smanjiti tenziju ili pokušao doć do riješenja dok se Boss nakostriješi na sve što kažem. I sa time da ga nikad nisam vrijeđao na ovoj razini na kojoj on mene. Meni je legitimno da se nas dvoje ne slažemo u svjetonazorskim temama i to je to, a ne svaki put rasprava bez kraja jer se netko mora osjetiti superiornijim. Pa lik si je sam otvorio temu o vjeri i moralu i tamo kontrira svima, a nit vjernik, a moral mu je relativan pojam. Tko to za Boga miloga radi.. al ću preuzeti svoj dio odogovrnosti jer kako i Vjeko kaže, zagrizem i ne puštam.. kao ni Boss..
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ma obojica ste mi inace OK forumasi i znate, uglavnom, kvalitetno raspravljati. Znate obojica zagrist na nesto, i na temi vjera moral itd, i tu, i onda ne pustate i bude sranje :rofl:
    Samo malo lakse, uz manje tenzija i to je to :)
  • mali M
    5.1k
    i onda ne pustate i bude sranje :rofl:Imamo Dinamo

    a je, slažem se... :rofl:
  • Riot
    1.9k
    Ma nije tu ni problem kad se ne slažete nego kad jedan drugog krene krivo interpretirat i odgovarat mu na nešto što uopće nije napisao.. Al znate kako se kaže, sve dok @Nolifer ne sudjeluje, dobro je!!
  • Doktor Kunić
    3.4k
    ne gasi ništa života ti, ne mogu zamisliti jutro i kavu bez njih
  • Nolifer
    8.1k


    Screenshot-20240722-114615-Chrome.jpg

    Nekaj te žulja? A ti to upravo činiš. Kršiš ova pravila i vrijeđaš bez povoda. Trebao bi ban dobiti.
  • Fanboy
    2.6k
    Vodstvo DNC-a, ali generalno je nebitno tko su jer je potpuno suludo reći da su Demokrati protiv straight bijelaca iako su bijelci većina u svakoj cenzus regiji SAD-a, u 44 od 50 država SAD-a, pa čak i u Senatu gdje su od 100 senatora njih 95 bijelci, priče čemu od 47 demokratskih senatora/ica - njih 43 bijelciBosskovitz

    Ne moraš se slagati sa teorijom koju ću reći, ali barem da ti pokažem bit...

    Prvo, dobar dio tih bijelaca uopće nisu bijelci, već Židovi koji se ne identificiraju kao bijelci( ovisno o potrebi), no oni to nisu...Blinken, Mayorkas, Garland, Levine, Cohen, Yellen, Schumer itd.

    Druga stvar, da stvar recimo bilo koji sustav i hoćeš potpunu kontrolu koga se moraš riješiti ? Valjda najveće opozicije, od svih rasa bijelci su jedini koji su izgradili stabilne prosperitetne nacije temeljene na slobodi čovjeka, njegovim pravima i dostojanstvu. Kad pogledaš Aziju, njihovu poslušnost i kako ih je lako kontrolirati, o ostalim zemljama neću ni govoriti.

    Ako promijeniš strukturu stanovništva, dobiješ drugi narod koji je još balkaniziran vjerski, etnički i nacionalno bez točke ujedinjenja. Bijeli muškarac koliko god zvučalo je bio pokretač napretka i razvoja današnje ne samo zapadne civilizacije, već svjetske civilizacije od čega su profitirali baš svi od Azijata, do Afrikanaca kojima je to omogućilo nevjerojatan rast populacije, a na kraju standarda, drastično smanjenje gladi, umiranja od teških bolesti. Tehnologija, medicina, ljudska prava je sve došlo sa zapada kojeg su izgradili bijelci....

    Kažem, ne moraš se slagati sa mojom teorijom i različitih smo ideoloških pogleda. Međutim u tom kontekstu da bi uništio određenu zemlju, civilizaciju napadaš one vrijednosti na kojima je ona izgrađena, a to su ljudi. Napadaš kroz zamjenu stanovništva iz drugih kultura, napadaš na obitelj i sukob između muškaraca i žena, napadaš na reprodukciju kroz abortuse, sterilizaciju ( testosteron je pao preko 50% unatrag zadnjih 40-ak godina na zapadu), rodnu ideologiju, zastrašivanje "Bijelom nadmoći" iako smo jedina rasa koja izumire velikom brzinom te praktički sve svjetske rase i narodi hrle baš na taj "od bijelaca izgrađen zapad"....

    Taj proces se provodi kroz obrazovanje, medije, kulturu gdje se pogotovo muškarce koji su temelj čvrste zajednice konstantno blati, ponižava i nameće krivnja te razne etikete. Samo u zadnjih par godina su bili veliki bojkoti gdje se napadala "muškost" kroz recimo Gillete i Budwiser reklame. To su kompanije koje su izgubile milijarde dollara samo da bi provele ideološku kampanju. Zašto bi i jedna kompanija to radila svom poslovanju...Nisu jedine, da pače većina tako posluje i dobivaju rajting koji se nagrađuje za promicanje takvih ideoloških vrijednosti.
  • Infinity
    16.3k
    Ovo ti je upozorenje pred ban. Etikete i prozivke nisu dobrodosle na ovom forumu. Ako u nastavku zakuhate i ako prozvani kolega dobije ban, dobit ces ga i ti.
  • Praskaton
    2.3k
    ali pokušaj atentata između ostaloga i je primarno posljedica američkog problema s oružjem u kombinaciji s huškačkim narativima u njihovoj politici.Bosskovitz

    Potpuno druga tema.Prebacivanje odgovornosti.
    Pa Biden se ispričavao za svoje izjave jer je svjestan(koliko god dementan bio) da su on i njegove zamjenice izravno krivi za crtanje mete na čelu Trumpa.

    To je i glavni problem ljevičara.Ta dvoličnost.Puni tolerancije i razumijevanja dok je po njihovom.

    S drugim dijelom se slazem al to je postalo toliko učestalo među svim akterima u javnosti da su ljudi oguglali na to.
    Stavovi su sve radikalniji i sve je manje razumijevanja za one drugacijeg misljenja.

    I uvijek ali bas uvijek kad se rasprava ogoli do kraja dolazimo do ideologije i što je nekome prihvatljivo a što ne.
  • Time
    855
    Jel me netko jebe ili je udarna vijest na cnn da je neka pjevacica(?) Charli xcx podrzala Harris kao demokratskog kandidata...nema nam spasa

    https://edition.cnn.com/2024/07/22/entertainment/charli-xcx-kamala-harris-brat-meme/index.html
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.