• Jos-Optimus
    2.1k
    Apsolutno ništa nisi odgovorio. Nasilan? Pa pogledaj kako prolaze desni govornici na kampusima? BLM?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Straight bijelac koji ne zna kako se zove. Izvrstan primjer.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Čekaj, tvoja je teza da su demokrati, stranka koja od 11 ljudi u vodstvu ima 8 straight bijelaca i bjelkinja, protiv straight bijelaca?
  • vjeko1701
    8k
    Niti ne mislim odgovarati, evo iskreno. Jasno je da ste se i ovdje kao i drugdje podjelili u kampove i sada samo može doći do tipičnog whataboutizma.

    Tebi je jedini argument za njega ono kaj ljevica radi. Ja ni u jednom trenutku nisam branio ljevicu kritikom njega. Smatram ih užasno radikaliziranima i opasnima za šire društvo u svijetu.

    Al ne bi postojao bolji odgovor na njihova sranja od respektibilnog, dostojanstvenog i racionalnog kandidata američke desnice. Sve ono kaj karikatura Trump nije.

    EDIT: Ovo je zadnje od mene na tu temu. Jednostavno ne želim ulaziti u DEI vs MAGA dubioze. To mi je doslovce Alien vs Predator situacija.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Moja je teza da su SAD pretvorili u tragikomediju od države gdje je najbitniji rodni identitet, krivnja bijelaca, DEI...totalni kaos i komedija
  • mali M
    5.1k
    "Milošević gotovo nikada nije pozivao hrvatske Srbe na oružani ustanak protiv Hrvatske". Bože sveti... Što sve neću ovdje pročitati... Samo je bio predsjednik države koja je objavila rat Hrvatskoj, klala i palila po toj istoj Hrvatskoj... Isto kako što su i njemački vojnici u WW2 izjavili da silna mučenja i ubijanja i žena i djece su samo produkt slušanja zapovjedi, oni tu nemaju odgovornosti, a Hitler je micica kao i Milošević koja nemože odgovarati što su pojedinci zvjerski klali i mučili.. Nitko odgovoran, nitko kriv, kolektivna odgovornost... Ravno iz Marksističkog priručnika, voila!
  • Fanboy
    2.6k
    Čekaj, tvoja je teza da su demokrati, stranka koja od 11 ljudi u vodstvu ima 8 straight bijelaca i bjelkinja, protiv straight bijelaca?Bosskovitz

    Koji su to ljudi ? Mislim na tih 8 ? Izuzev Bidena naravno...
  • Nolifer
    8.1k
    Uzeti Milosevica za primjer je suludo..Bas se cudim kako lik koji je agresor bio na Hrvatsku moze nac neku svoju notu u raspravi nekoj i bit primjer..
  • Patak
    2.9k
    Ne bih te htel sabažnjavati i dalje ali evo samo još ovo. U rujnu 2023 je papa Franjo posjetio Marseille, a on se nalazi u Francuskoj koja ima još veću stopu kriminala nego Švedska, samo malo manju od Gvatemale koja se tu spominje. I tamo je dva dana kritizirao globalista Macrona kako se samo usuđuje razmišljati o nekoj blokadi i drugim mjerama kojima bi ograničio ilegalne migrante u dolasku, da su ti ljudi koji plaćaju krijumčare da ih ilegalno prevoze u Europu morskim putem samo ljudi koji idu za boljim životom. I da ovo što ti pričaš je alarmistička propaganda, nedostatak empatije, fanatizam indiferencije, da nema nikakve migrantske krize nego da je to realnost koja se mora rješavati humano. Evo detaljnije..
    https://www.thegatewaypundit.com/2023/09/globalist-pope-francis-absurdly-claims-eu-is-not/

    Pretpostavljam da je to neka zabranjena literatura koju katolici ne bi trebali čitati, ali sam siguran da ćeš pronaći njegove integralne govore i poruke iz Marseilla na nekom pravovjernim portalu ili na vatikanskim stranicama.
  • Patak
    2.9k
    U SADu postoji nešto što se zove Critical race theory, jedna rasistička teorija koja se predaje tamo po fakultetima, a koja nastoji posramiti ljude samo zato što su bijelci, pa nije čudno vidjeti žrtve te teorije ispranih mozgova da govore da se srame što su bijelci.
  • mali M
    5.1k
    Možemo i bez sarkazma. Ja niti ne tvrdim da nema migrantske krize, pa rekao sam ti u zadnjem postu da za razliku od prijašnjih papa, koji su isto govorili, ali su imali tisućinku problema sa migrantima koji je dočekao ovog Papu.
    Pa i ja se slažem da se problem mora riješavati humano, ali sam ti i napisao da je i Papa pisao koje su DUŽNOSTI svakog migranta. Kritizirao bi i ja Macrona, glumca koji je velik dio problema sa migrantima ali se narativ mjenja kad je krenula "kuća goriti". Ja se načelno sa tobom Patak slažem o stavu prema migrantima, i uopće se nemoram složiti sa Papinim izjavama oko istih, mada mislim da je medijski narativ tih izjava manipuliran. Ja se s tobom jedino ne slažem oko toga da je ovaj Papa maltene sotona. Dal ovaj Papa ima brdo nejasnih dvosmislenih, nedovoljno pojašnjenih izjava? Ima brdo! I rekao sam već da mislim da je ovom Papi najveći krimen što je stvarno loš u javnoj komunikaciji i dijalogu. Lik želi reć da svakoga možemo blagosloviti, ali ne i njihovu zajednicu, a samo izjavi da svakoga možemo blagoslovit. I ostavi rupu koja se onda može krivo interpretirati na stotinu načina i onda mora slati pojašnjenja i proširenja i šta ti ja znam sve ne. Da li je ovo najgori Papa, nije niti blizu. Da li je najbolji, nije niti blizu. Ali dopuštati da zato što se ne slažemo s njegovim izjavama idemo ruku pod ruku sa mrziteljima Crkve kojima je podjela najveća špica (a znamo tko je Dijelitelj) mi nije niti će ikada biti opcija. Ili ako želiš u kontektstu Dinama, ni od njega nismo odustajali dok ga nisu vodili adekvatni ljudi, ne mislim niti u ovoj (meni) puno važnijoj stvari. Ne sablažnjuješ ti mene nimalo, imaš pravo propitkivati i komenitrati kao i ja, kao i naravno pravo da se ne složimo.
  • Praskaton
    2.3k
    Nemoj to gledati tako jednodimenzionalno. Uzet ću jednu domaću povijesnu, puno strašniju paralelu: Milošević gotovo nikada nije pozivao hrvatske Srbe na oružani ustanak protiv Hrvatske, ali je nekoliko godina prije početka pobune i Domovinskog rata zakuhavao atmosferu, pumpao propagandu, podržavao srpski nacionalizam i stajao u obranu radikala i divljaka. Trump je godinama poticao ili opravdavao nasilje, otvoreno i neupitno lagao i obmanjivao javnost, dijelio odgovornost gdje se ona ne bi trebala dijeliti i stvarao atmosferu u kojoj je tisućama ljudi bilo potpuno normalno da odluče nasilno zauzeti Capitol vjerujući kako tako mogu srušiti demokratski izabranu vlast s kojom se ne slažu.Bosskovitz

    Ovom logikom je vodstvo demokrata kao i lijevo nastrojeni novinari direktno krivi za pokusaj atentata na Trumpa koliko su huškali i pozivali na otpor prema njemu.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Vodstvo DNC-a, ali generalno je nebitno tko su jer je potpuno suludo reći da su Demokrati protiv straight bijelaca iako su bijelci većina u svakoj cenzus regiji SAD-a, u 44 od 50 država SAD-a, pa čak i u Senatu gdje su od 100 senatora njih 95 bijelci, priče čemu od 47 demokratskih senatora/ica - njih 43 bijelci.

    Bože sveti... Što sve neću ovdje pročitati... Samo je bio predsjednik države koja je objavila rat Hrvatskoj, klala i palila po toj istoj Hrvatskoj... Isto kako što su i njemački vojnici u WW2 izjavili da silna mučenja i ubijanja i žena i djece su samo produkt slušanja zapovjedi, oni tu nemaju odgovornosti, a Hitler je micica kao i Milošević koja nemože odgovarati što su pojedinci zvjerski klali i mučili.. Nitko odgovoran, nitko kriv, kolektivna odgovornost... Ravno iz Marksističkog priručnika, voila!mali M

    Kako si ti neinteligentan, to je tragično. Trudim se ne odgovarati na tvoje pizdarije od odgovora meni jer znam da ih nećeš shvatiti, ali ovo je zaista tužno.
  • deda
    32.6k
    Dečki ova tema je otišla teškom stranputicom kao što sam nažalost i očekivao. Ukoliko ne uspijete postići normalne standarde komunikacije bit će zatvorena.
  • mali M
    5.1k
    Kako si ti neinteligentan, to je tragično.Bosskovitz

    već treći put u dva dana ideš na ovakvo ad hominem vrijeđanje... nisam se doslovno još nikad pozvao na moderaturu, ali bi bilo dobro da se bar upozori kod ovakvih stvari.

    Dečki ova tema je otišla teškom stranputicom kao što sam nažalost i očekivao. Ukoliko ne uspijete postići normalne standarde komunikacije bit će zatvorena.deda

    a deda, radi se o politici, tu smo i sami podjeljeni pa dolazi do problema. Na ostalim temama slažem se sa dosta svojih neistomišljenika na ovim temama. Ako mislite da nema smisla tema, gasite..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.