• DiddyGuela
    2k
    @Mr Anderson@Jos-Optimus

    Ajd prestanite s tim freudian slipovima
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ovdje je u trećem mjesecu odrađen scout report. Moglo je detaljnije, ali nešto se ipak može pročitat

    https://www.twenty3.sport/twenty3s-under-23s-to-watch-juan-cordoba/

    Kaj se tiče spomenute kombinatorike, izdvajam;
    “He has shown a particular aptitude for combining with his attacking team-mates — this term alone, he has completed 22 link-up plays.”

    Ali sad sve više imam osjećaj da će svi upisi o njemu bit uzaludni jer mislim da od tog transfera ne bu ništa. :)
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Da znaš, muka mi je već od tih naših željenih stranaca koji nikada ne dođu
  • Daliban
    1.6k
    Kaj se tiče spomenute kombinatorike, izdvajam;
    “He has shown a particular aptitude for combining with his attacking team-mates — this term alone, he has completed 22 link-up plays.”
    Mlađi referent

    Mislim da si ti nedavno rekao da si ga gledao. Koji je tvoj dojam, što se kombinatorike tiče?
  • Mr Anderson
    7.8k
    Svima je jasno da je našima Pašalić prva opcija, a Cordoba rezervna. Da je baš pametno čekat da Miško omekša i spusti cijenu, nisam baš siguran. Mene Pašalić ničim nije uvjerio da vrijedi toliko para, pa i 3 milje je puno. Cordoba može biti otkriće, može biti promašaj, sve ovisi kak se snađe. Za Pašalić znaš koji su mu limiti i teško da može bolje od prošle sezone.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Isti kao i tvoj iskreno. Generalno mi je cijeli taj nogomet izgledao divlje, a njegova ekipa kao neka koja je za kombinatoriku čula samo u prolazu.

    Ali to je samo jedna tekma je li pa ne sudim previše
  • Omake
    2.4k
    Emre Mor je bio Arda Guler prije Arde Gulera. Mourinho ga je otpisao, vrijedi 2 po TM. Samo da ne poslujemo s Rijekom.
  • Daliban
    1.6k
    Jesi to gledao neku recentnu tekmu ili ono staro preko Footballije?
  • rioda
    4.7k
    Ma meni se čini da će Pašalić doći. Sumnjam da se uzalud pustilo Rukavinu, a Mišković vjerojatno odugovlači da ga nebi navijači popljuvali.
  • Eduardo
    19.9k
    Ivan Saranic u Al Bataeh kod Gorana Tomića, UAE. Iz Oleksandrije se vratio nakon 3 dana, nisu se dogovorili.Miro Vugrinec

    Šaranić je stariji od tog kluba... BTW klub je osnovan 2012.

    Vrijednost mu je po TM-u 500.000€. U 29 tekmi prošle sezone upisao je šest golova i dvije asistencije. Ima tu kakvog prostora za makar minimalnu zaradu?
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ova zadnja kaj su popušili 2:0 od Deportivo Pereire
  • vjeko1701
    7.9k
    Rijeka ima šansu da dobrim ždrijebom već osiguranju grupe KL (i budu nositelji u playoffu EL) nakon trećeg pretkola ili barem da uđu u Playoff KL kao nositelji.

    Ja sam siguran da Pašalić nejde nigdje prije raspleta trećeg pretkola osim ako ne dođe ponuda 5+
  • Paggini
    19.3k
    Jasno je svima koji je Miškovićev manevar. Dignuo je cijene pretplate bolesno, karte za pretkola Europe još bolesnije. Treba mu Pašalić da imaju ikakve šanse za bilo kakav push u Europi. Čini mi se da se tu primarno čeka kako će se ta pretkola rasplesti prije konkretnih pregovora, jbg.
  • Orc123
    7.8k
    Mislim da ce Cordoba ipak zavrsiti kod nas.....a Pasalica ce se gledat ak uđemo u LP i ako ga Rijeka ne proda.....nema sanse teoretske da ga platimo sada ni 4 a kamoli 5 i vise.....
    Cordoba zeli u Europu i gotovo sam siguran da ce se to danas i sutra dogovoriti....decko je ocito kvalitetan jer su ga zeljeli fakat dobri klubovi....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions