• Dinamosaur
    1.5k
    da im jučerašnji doček bude jedino slavlje u cijeloj sezoniMali Zeus

    Bez ikakvog podcjenjivanja, upravo tako sam dozivio sav ovaj njihov delirij.
    Neka se ljudi sad malo provesele, to je to od festi za ovu sezonu
  • NKDZ86
    1.4k
    https://youtube.com/shorts/r2fyNfbVoIQ?si=dBKOqK89OJrtPays

    Kakav patnik, navijači dinama su krivi kaj on kaze da navija za hajduk haha.
    Jedva čekam derbi i da ih pometemo
  • Mali Zeus
    12.6k
    Dobro je vidjeti da nas se uvijek sjete, čak i u trenucima najvećeg slavlja.
  • Oluja
    4.3k
    od svega vezanog za hajduk i Rakitića najveći problem mi je što je kod mene jedino Tommy donekle ozbiljan dućan i povremeno sam prisiljen ići nešto kupiti kod njih i na taj način financirati bagru. moja borba se svodi na to da kod njih trošim što je manje moguće i da kad god mogu okrenem artikle s hajdukovim grbom da se ne vide.
  • Jurki
    11.7k
    fuljal si temu.. ovo je prikladnije u "shit of the day"
  • Simba
    40
    Ne bih rekao da je njima prošle sezone bio problem loš trener. Problem im je bila kratka klupa i narušeni odnosi unutar ekipe. A u igri su bili jer su dobili dosta utakmica koje nisu trebali, malo ih se u nekima i poguralo i krah se prolongirao sa Velike gospe na Valentinovo, ali bio je očekivan. S druge strane mi smo kiksali u utakmicama koje inače ne bi nikad izgubili, ali u klubu je bilo turbulentno pa je to sigurno utjecalo na ekipu.
  • Oluja
    4.3k
    vidiš da sam izdajica, a ne vidiš kakav sam radikal s obzirom da im okrećem artikle po dućanu. samnom se nije za zajebavati :smile:
  • vjeko1701
    8k
    Pravi test dinamovca je ulazak u Tommyev dućan. Ako ne dođe do spontanog zapaljenja, sumnjivo mi je to...
  • mlinchica
    1.8k
    moja borba se svodi na to da kod njih trošim što je manje moguće i da kad god mogu okrenem artikle s hajdukovim grbom da se ne vide.Oluja

    Bravo za borbu! A ovo s okretanjem artikala je odlična ideja :lol:
  • mali M
    5k
    ne vidiš kakav sam radikal s obzirom da im okrećem artikle po dućanu. samnom se nije za zajebavati :smile:Oluja

    bome, ovo mi je rang Majkijevog novčanika.. Rispekt
  • Mali Zeus
    12.6k
    Bome ću i ja biti na 100 muka na moru u osmom mjesecu, isto Tommy jedini ozbiljan dućan u krugu od 30 km. Ništa nakupovati sve u Konzumu prije i bok.
  • badjibadara
    3.1k
    Radije bih desalinizirao morsku, nego kod njih kupio bocu vode.
  • striko
    1.5k

    Kakva je to zabit da nema Studenac? Nailazio sam na otočke ćorsokake od 15 stanovnika i bio je bar jedan :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.