• Logistika
    1.3k
    Komm s jednog foruma: "...Aj' priznaj da bi drkao na Modrića u tovarskom dresu...
    Govno maleno bi postalo
    hajdučki puding sa šlagom..."
    Dabog i njega doveli,dabog doveli svih 11 iz "prčije" 2018. :)
  • sport
    3.3k
    Njihova je misija biti prvak a nakon toga se može i klub ugasiti vječno :lol: Način na koji to misle postići je njihov problem i to me ne smeta.Smeta mi kad gledam dnevnik jedne tv kuće koja prekida vijesti i uključuje se u predstavljanje I.R.prebacujem program kad ono isto,preostalo mi je samo da ugasim TV.
    Nema predaje !
  • Cosey
    501
    Benković navodno dolazi u Osijek.
    Moram reći da kad je bio u Dinamu i slovio za jednog od najvećih talenata nikak to nisam kužio.
  • Captain America
    17.6k
    Pretvorili su se u Osmanlije s ovakvim dočekom veterana.

    Acta, non verba.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Benković navodno dolazi u OsijekCosey

    Možda bi ostvario i neku karijeru, da se nije svakih šest mjeseci šalto s jednog kluba u drugi.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Ja ću samo reći nedao dragi Bog da ovi uzmu titulu jer bi pojedinci ovdje bili gori nego tovari...u Zagrebu bi bilo masovno samouništenje. Pa daj više sjašite sa njima i sa tom legendarnom starčinom koji je prije završetka karijere došao podići si ego na godinu dana kod južnih paćenika. Šta vas toliko peče njegov dolazak dolje dok Dinamo slaže nikad jači roster u povijesti???? Bože sačuvaj.
  • Cosey
    501
    A, dobro. Njega su ozljede zeznule.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Stari moj nemoš se maknuti od jebenih portala o jebenom hajduku i rakitiću dođeš na Zonu Dinamo i ovdje čitaš još veću histeriju o njima...
  • vjeko1701
    7.9k
    Ovo je jedina tema na kojoj se piše o tome.
  • masacusec
    3.5k
    Joe Bidenu, sram te bilo!! Pokušavaš zasjeniti velebni rakitićev dolazak u nekoć najveći partizanski klub kojega je toliko volio predsjednik bivše države, sa svojim povlačenjem kandidature za predsjednika tamo neke prćijice zvane amerika. Svijet pati ovakvom diverzifkacijom informiranja javnosti!
  • Infinity
    16.3k
    I tako ce i ostati.
  • vjeko1701
    7.9k
    ok, nisam ni napisao da treba negdje drugdje
  • Infinity
    16.3k
    Samo unaprijed upozoravam da se ne siri na druge teme, jer je vec bilo pokusaja.
  • badjibadara
    3.1k
    Na stranu Rakitic, ovaj odlomak je zanimljiv:

    Kako mislite, "upropastili Vuškovića"?

    Kalinić: Malo sam se preteško izrazio, ali kad se on pojavio, stvorila se fama da Hajduk više neće primiti gol. Igrao je par utakmica i onda je hvala bogu prodan. Sjetim se sebe, bio sam dobar kao junior, a nisam bio ni blizu prve ekipe. To se možda može negdje, ali ne može u Hajduku. Hajduk je teret i tu ako nisi dobar par utakmica, odmah te se miče.

    Znaci izjava jednog SD
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Jel postoji igdje slučaj gdje se klub i igrac decidirano zahvaljuju sponzoru za transfer
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.