• Crni86
    3.5k
    Ovo sta al nassar zeli cordobu moze biti i samo spin da mi financijski malo podebljamo ponudu, a na drugu stranu stvarno ima dosta zainteresiranih oko Cordobe, da je neki flop ne bi imao bas toliko zainteresiranih.

    Nadam se da cemo ga vidjet ovih dana u zagrebu.
  • maksimirski istok
    233
    slažem se, korak smo do lige prvaka ako smo se već okrenuli iz nekog razloga stranom tržištu onda se očekuje kapidalac na desnom krilu, a nisam siguran da je to igrač od 21 godine koji još nije zaigrao u Europi
  • CastAway1986
    1.4k
    Neznam , ne zelim biti pesimist al stvarno predugo s kolumbijcem ovo traje , nadam se da se nije ukljucilo previse ljudi koji zele svoj dio kolaca kao sto je obicaj pri transferima u Juznoj Americi..Isto tako ako je Al Nassr u pitanju mogao bi novac biti presudan ..Vjerujem da nasa uprava ima jos koje ime na listi ..Da se mene osobno pita Ante Crnac i Ramon Mierez , uvijek bi prije njih dvojicu naspram Cordobe i Carlosa..
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Ivan Saranic u Al Bataeh kod Gorana Tomića, UAE. Iz Oleksandrije se vratio nakon 3 dana, nisu se dogovorili.
  • GOAT
    1.2k
    Ma previše čekanja, natežemo se s njima vec koliko? 2 tjedna? Sto duže cekamo to su vece sanse da propadne ali se nadam da sam u krivu. Nekako mi svi ti transferi jako dugo traju
  • Ivdzo11
    4.1k
    posudba ili transfer?
  • cibona
    2.9k
    Ovo s kolumbijcem traje predugo, a moramo uzeti u obzir i prilagodbu koja će dosta dugo trajati...

    Mi smo desno krilo trebali dovesti još jučer. Od početka je ta pozicija određena kao ključna na kojoj se moramo pojačati.

    Također, mislim da je preveliki rizik to što od 21-godišnjeg kolumbijca očekujemo da bude udarno krilo za pohod na ligu prvaka. Ako smo već ciljano krenuli na takav tip igrača, trebali smo ga dovesti prije početka priprema. Sve se bojim da ćemo u play offu ponovno gledati Špikića...
  • IstinaZaDinamo
    2k


    je li Biscan bacio oko na nekog od nasih? kad je vec tamo, moze bar Jurica ili Brkljacu uzet
  • NitkoBitan
    17k
    Za 10tak dana pocinje prvenstvo, a za mjesec dana igramo prvu od dvije kljucne utakmice ove sezone.

    Dat ovima rok od 3-4 dana uz dva jasno ponudena odgovora - ocemo/necemo. Jos najbolje da se citavu vjecnost natezemo za krilo koje je realno nepoznanica.

    Nije Cordoba jedino ime u tekici.
  • Daliban
    1.6k
    Mene ovaj drugi kolumbijac pokretima podsjeća na Baturinu,u pokretu sa loptom i kad šutira baca na Batija.Svi na Sjever

    Također, stilom je Bati 1/1. Problem je što su mu fizikalije baš loše. Osobno se nadam da je neka patka i da ne gledamo tog malog.
  • Daliban
    1.6k
    Polako s Cordobom. Do neki dan je Šotiček visio u zraku, a on nam je izgleda bio prvi izbor. Nadam se da ćemo sada riješiti Cordobu do sljedećeg tjedna.
  • Ivanmtk
    1k
    slažem se. Previše to traje. Očito je sa svakim južnoameričkim igračem tako, jave se raznorazni menadžeri koji žele svoj dio kolača. Do početka prvenstva je malo. Nama najkasnije do vikenda treba desno krilo u rosteru. Nekako protiv Istre ćemo i istrpiti Špikića ili Sučića na toj poziciji.
  • dinon7
    848

    Danas navečer igraju. Da budem točniji sutra u 01:00 po našem vremenu.
    Vidjet ćemo hoće li nastupiti i kuha li se tu nešto.
  • emilperska
    5.4k
    Ja sam u svibnju rekao..
    Galatu 21.8 napadamo sa Špikićem na krilu..

    Ovov dovodimo vec 20 dana. Marić kad je dovodio ove svoje free agente, zavrsio bi ih u roku 3 dana od objave u SN..
  • Maximo
    490


    A realno dosad nijednog igrača nismo doveli da nije free ili da ima nisku klauzulu ko čavlina ili pjaca, pa niti ne trebamo pregovarati s klubom...to baš ne ulijeva povjerenje...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions