• Petar86
    884
    Nakon 2 utakmice ce Rakiticu presjesti igranje s krovinovicem
  • rioda
    4.8k
    Ta prodaja Vuškovića mi je jedan od većih misterija u njihovom poslovanju, doslovno mi je nevjerojatno da su ga tako uspjeli uvaliti za tu cifru

    Rakitića mi je pun k po svim medijima, mislim da im neće biti nikakvo posebno pojačanje, samo će biti bolnije prizemljenje kroz koji mjesec
  • Nolifer
    8.1k
    Biden se povlaci.
    Ide u Hajduk.
    Boycie

    Joe, vrime je

    :lol:
  • Tongo Doumbia
    4k
    Vraćali smo i mi legende kluba, legende reprezentacije, no u pravilu nam to nije previše donosilo.

    Mamić je u to vrijeme svršavao na takve igrače i sigurno mu je imponiralo da ih dovuče natrag. Kad se sa svih strana sagleda, i uzme u obzir koliko su im ugovori tada potpisivani, usudim se reći da je promašaj optimalan izraz za takve poteze.

    Odmah mi ide flashback Šokotinog Basela, ili zlostavljanje Robija Kovača na Poljudu od strane Ibričića.

    S druge strane, Split i Dalmacija su poznati po tom idolopoklonskom mentalitetu, nešto nalik na srpski narod, stoga ne čude niti malo doček, dernek niti to narodno veselje od danas.

    Ja ipak više volim dočeke nakon titule i dobivenih bitki.
    :grin:

    Krvarili smo na pripremama, optimalno se pojačali, riješili viškova. Nadam se da kroz ovih par dana dolaze i dva prava rješenja (lijevi bek i desno krilo) i onda me fantastično zaboli ona stvar za dešavanja južno od Svetog Roka.

    Volim tu "preseason" K-plus euforiju u tuđem dvorištu, hrani me, jednako koliko i miran i staložen stav u onom našem. Navikao sam na to posljednjih dvadesetak godina.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    “Opcija u Hrvatskoj bio je samo Hajduk. Kad smo sjeli, malo u šali, a malo ozbiljno i kad smo pričali o tome... Kad sam vidio ženi sjaj u očima, a ona je Španjolska i nema veze s Hrvatskom... Kad vidiš tu sreću kod ljudi i da im je puno srce, onda je i meni sve puno bolje."

    Ivan Rakitic

    Šta je reka da je dinamovac neki…?
  • agramZ
    2.5k
    o cemu da razmisljam?
  • badjibadara
    3.1k
    Ta prodaja Vuškovića mi je jedan od većih misterija u njihovom poslovanju, doslovno mi je nevjerojatno da su ga tako uspjeli uvaliti za tu cifrurioda

    Isli su vjerojatno na neki potencijal, jer kad su uvidjeli kojom brzinom raspolaze...
  • Ali
    2.1k
    Dolazak Rakitica u Hajduk je realno velika stvar za hnl i image same lige. Ali proglasiti to najvecim dolaskom u hnl je svjetska glupost.
    Robert Prosinecki sa 28 godina (top igracke godine) nakon Reala, Barce i Seville u Dinamu sa kojim je igrao LP... je za ovo sest stepenica iznad. Ali dobro Dea i slicni novinarcici ispisuju gluposti pa zasto nebi i ovo
  • Fanboy
    2.6k
    Po meni je jedan problem koji se zanemaruje, a to je da bi im se moglo dogoditi slično kao u reprezentaciji ovo ljeto, a to je problem sa veteranima koji su legende nogometa, a više ne mogu kao nekad.
    Perišić će se teško vratiti na približnu fizičku razinu samo pred ozljedu, da ne govorim ranije, a njemu je brzina bila forte uz naravno jako dobru tehniku.

    Ako nam je ovo ljeto i Euro išta pokazalo, na kraju na primjeru naše reprezentacije da ako nemaš dovoljno trke u sredini da će te momčad sa 3 puta manje talenta nadigrati jer danas igrači trče 10+ km bez ikakvih problema.
    Pogledajte igru Slovenaca, Slovaka na kraju i Albanaca protiv nas...Ne moraš imati klasu ako možeš dovoljno trčati i možeš razbiti bilo koga sa tim presingom iz kojeg stariji igrači kojima manjka trke teško izlaze.
    Nogomet se mijenja jako brzo, mislim da pred par godina bi dovođenje takvih igrača bilo puno pogodak, no sad se otišlo korak dalje sa taktikom i podigla se još fizička sprema.

    Najgore što takve igrače ne možeš staviti na klupu radi nezadovoljstva, a imati ih previše na terenu opet je problem jer fali trke i zalaganja te igre u obrani.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    20240721-214404.jpg

    Liga nam se diže, to je svima jasno. Marketinški se klubovi isto trude, Dinamov marketing je nemjerljiv napredak postigao u zadnjih nekoliko mjeseci. Istra 1961 i Osijek također rade odličan posao, a onda imamo Rijeku kojoj instagram stranica izgleda više kao Fan Page nekog osnovnoškolca nego na službenu stranicu kluba :lol:
  • DrawTube
    4.7k
    Rijeka valjda ima najgori marketing tim svih vremena

    Stranica im je u isto vrijeme preprofesionalna i sterilna i neprofesionalna
  • San Lorenzo
    15.4k
    Onda si u rangu s njima ...Gospodski klub ima gospodske navijače i treba se u skladu s tim i ponašatiZagreb1992

    Baš zato što sam dinamovac i gospodin si nemogu dozvoliti navijanje za tu seljačiju od kluba.
  • Sajla
    5k
    Jedva čekam da počne sezona. Baš me zanima kak budu se razni titlići, kolarići i slični postavili. Sad su još postavili ovog Francuza za šefa sudaca... Nadam se da ne bude gledal nikome kroz prste nego lagano na hlađenje par kola.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.