• GOAT
    1.2k
    Sta mislite kad bi mogao debitirati?IstinaZaDinamo

    Cim krenu prosipati bodove zaigrat ce i Rakitic, cisto da skrenu temu sa lose igre. Prosle godine kad su padali onda je jedina tema razgovora bila "eh kad se Perisic vrati"
  • Logistika
    1.3k
    Nakon sto su vidjeli sta Hoxa na euru radi nasima...nece im biti protiv nikog lako. Pogotovo unutar HNL. Svima su napravili ogroman motiv,svima ce odlicno u snimci CV-a izgledati prolazak pored Rakitica,Perisica...oduzimanje lopte njima. A imam nekakv feel da ce se ici i u kost svima. Euforija pocela opet...nakon prvog kiksa neka diverzija posaljemo nase da mu prozore porazbijaju. Rakel ce se spakirat i ujitro trazenje avionske karte :) :) cudno je to meni sve nekako tamo nabubano,na silu bi se...raspast ce se,OPET
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ali ovaj kum je posebna sorta, kakva reakcija prema novinaru. :vomit: Plus ovaj sto daje sal :rofl:

  • Bosskovitz
    11.7k
    Sa ostalima će bit teška borba.dinamo u srcu

    Ljetno je doba i svi pretjeruju; kako oni koji frenetično dočekuju Rakitića kao da se radi od 28-godišnjem Rakitiću vrijednom 80 milijuna eura koji nosi Barcelonu, tako i oni koji ga tretiraju kao da se radi o 48-godišnjaku koji je izvučen iz mirovine i nabio je 20 kila viška.

    Ovoliko podcjenjivanje naprosto nema realnu podlogu. Jači smo, ali oni ako (po običaju) ispadnu iz Europe na prvom iole ozbiljnom protivniku, imat će opet jednu tekmu tjedno i maksimalan fokus na to da nas sjebu dok ćemo mi skakati između HNL-a i (uz malo sreće) Lige prvaka skoro do Valentinova.

    Ono kaj hoću reći je - nemojmo ih uzdizati, ali nemojmo ih ni tretirati kao da su Gorica jer će kao i svake godine imati puno lakši put prema naslovu od nas i morat ćemo biti apsolutno fokusirani cijelu sezonu.
  • Plavi-Plavi
    18
    Ovo dovoljno govori i o Rakitiću kao čovjeku kada se okružuje s ovakvim budalama :grin:
  • serbus
    4.1k
    Rakitiću ako si otet namigni dvaput. Inače kum ti jebe ženu kad si na terenu treće nema.
  • MarK
    621
    dok igra fifu u boravku
  • badjibadara
    3.1k
    Rakitics y Bambas
  • Mihaljević
    9.8k
    Rakitić je ispustio 10M€ plaće godišnje da bi došao u klub za koji uopće nije vezan, zbog žene, i Kuma koji vjerovatno nije navijao za njega dok je igrao za reprezentaciju. Ne želim zvučat ko neka školska psihologinja hahaha, ali njegovo okruženje ga baš fino savjetuje.
  • Boycie
    1.1k
    Ovaj je jos jaci od kuma. Stipe Drvis ekipa

    https://streamable.com/sjz5qp
  • Facke
    3.6k


    Dojde im takuv igrac i v glave im je dalje Dinamo.
    Ljudi moji to su kompleksi teski. Umeste da uzivaju v momentu. Bas ne zanima konferencija kakvih bu tam izjava bile.
  • Logistika
    1.3k
    Meni u snimci po' ljudi izgleda isklepano bjelinđom :)
  • Babangida
    39
    Čovjek okružen klasičnim sirutkama, bas seljacija teška
  • Krulek
    440
    Samo mirno, u tišini sklapati pravu ekipu i čekati da im se da po ušima. Njihova euforija nikad nije pala na plodno tlo jer sami sebe brzo pokopaju.
  • Lynx17
    4.1k
    Ovaj je jos jaci od kuma. Stipe Drvis ekipa

    https://streamable.com/sjz5qp
    Boycie


    "Samo mi je drago zbog svi navijaca Dinama...."
    giphy.gif?cid=6c09b952ovkyf00lcxjghx4v163yi6jhcqjaykii3rrmyfi0&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy.gif&ct=g
    (same energy ^^^)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.