• jedan u nizu
    8.2k
    Kakvi jadnici.

    Ne mogu navijati za Hajduk protiv nas nego navijaju protiv dinama.
    Ne mogu docekat juniore iz europskog natjecanja bez da mrze dinamo.
    Ne mogu igrati protiv drugog protivnika bez da mrze dinamo.
    Ne mogu se ni ozeniti bez da mrze dinamo.
    Ne mogu ni transfer napraviti bez da mrze dinamo.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    https://www.index.hr/sport/clanak/benkovic-se-vraca-u-shnl/2584381.aspx

    Turci pišu da je najviše zagrizao Osijek i da bi ga doveli na posudbu jer Udinese više ne računa na njega.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Samo dostojanstveno i ne padajte uopće na tu razinu da se raspravljate s njima ili im nešto dokazujete. Da mediji, euforija i propaganda osvajaju naslove, osvojili bi nešto zadnja dva desetljeća.

    "Ovo je ta sezona", verzija 2024.
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Novinar : Jel se treba zabrinuti Dinamo?
    "Dinamo se uvijek treba zabrinuti"
    :vomit:
  • Boycie
    1.1k
    Sad gledajte kako se 2 soma ispred stadiona pretvara u 10-15 iljada. Ali ovaj medijski prostor, uz slag na tortu javljanje neizbjeznog Vladimira Beare Balica, jos uvijek je posran po glavi od strane Petka iz prosle sezone.
  • diebalo77
    184
    Bude Rakitić završio kao Lovrić
  • gledatelj
    549
    Meni je drago da je takvo ime došlo u HNL i to je odlična stvar za samu ligu. Šteta da se nije i Modrić vratio nama, ali jasno je zašto nije. Bez obzira na godine ovo je ogromno ime i promocija lige i za to im treba čestitat. Al trofeja vidjet neće i nek se na to čim prije navikne.
  • Logistika
    1.3k
    Rakitic : "...ja sam Hrvat,meni je Hrvatska sve..."
    Dolje mu zbog HR bacali kamenje u apartman. Meni se u izjavama on sam cini zbunjen u izjavama...talasa o kockicama,hrvatskoj...sve sto njemu nesto znaci sve su mrzili...od kluba za koji navija do reprezentacije za koju igra.
  • badjibadara
    3.1k
    Zoran Vulić: “Sada nema izgovora” :lol:
  • Boycie
    1.1k
    Biden se povlaci.
    Ide u Hajduk.
  • Peškaman
    4.2k
    N. Kalinić:"Rakitiću je Hajduk najveći klub u karijeri."
    Hahahahahahaha a daj neka netko dokumentira ove izjave pa da se smijemo na kraju sezone. :rofl:
  • vjeko1701
    7.9k
    Ovo Rakitiću nije trebalo. Baš me zanima kakav će imati izraz lica prilikom prvog postrojavanja sjeverom.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Dobro je netko napisao .samo se baviti sobom , a ne njima
  • San Lorenzo
    15.3k
    Osim za Midtjyjalland i Brondby, od europskih klubova od malih nogu navijam i za Torshavn. :clap:
  • Zagreb1992
    1.7k


    Onda si u rangu s njima ...Gospodski klub ima gospodske navijače i treba se u skladu s tim i ponašati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.