• NitkoBitan
    17k
    Mogu si mislit kako je izgledao tijek odabira treceg dresa. Za pocetak su vjerojatno dobili 3 kataloska komada na odabir uz napomenu kako boje mogu rihtat po zelji. I onda uz sav brain storming su izabrali ovo nadajuci se kako ce prodat pricu o nekoj autenticnosti.

    Faking sive fleke po dresu pokusali prodat pod dalmatinskog psa... cak ni crne kakve zapravo ti psi imaju. A bome ni te "fleke" na dresu nisu nalik onima na psima.

    Btw. cijela ta jucerasnja revija im je teski debakl. Vidi se da te preseranse sa adidasom izvode na silu.
  • Infinity
    16.3k
    Previse se opterecujete njima. Naravno da ce prodavati maglu i naravno da ih boli k* sta itko misli i da je jedino bitno da njihovi navijaci nasjednu i da se sve dobro proda. I dobro im ide.

    S druge strane, mi smo 2021/22 predstavili prvi dres uz pricu da su plavo-plavi kvadratici neki nacionalni znak. I onda 'pola Europe' nosi 'nas' dres s kvadraticima. Nemoj me... Naravno da ce dobiti katalog i naravno da ce pokusati iz istoga stvoriti sto bolju pricu. Mi smo radili isto.
  • NORTE
    11.4k
    Mi smo radili isto.Infinity
    Ma ni blizu.
    Ovakvo što radit je neviđeno brukanje.
    Fleke s generičkog dizajna dostupnog svima u adidasu pokušavaju prodati pod crne točke dalmatinera.
    I to još nakon svega hladno izjavi i njihova članica uprave koja je bila i predsjednica.
    Bolesno koliko su u stanju lagat svima i pored zdravih očiju.
    I još kažu da su originalni.

    Čak su im i navijači poplju ali tu reviju koju su održali.

    Al nebitno, idemo dalje.
  • Felip
    174
    Uopće nisam pomislio da bi taj njihov "dalmatiner" mogao ispasti tolika laž, ali moram reći da se ni mi nismo proslavili s logikom za žuti dres. Kaže nekad je zet bio žuti, a i vrata na grbu grada Zagreba su žuta. Bullshit. Zvuči kao panično hvatanje za bilo kakvu simboliku samo da se proda priča. Više mi se sviđa simbolika i priča o hrabrom lavu na autobusu s kojim se ide na gostovanja tako da ajmo nešto u tom stilu za gostujući dres, a ne ove kerefeke o starom žutom Zagrebu.
  • Paggini
    19.6k
    I za plavi smo izmuljali s ovih 36 crta, kao 35 naslova plus 1 koji slijedi hahah...
  • Peškaman
    4.2k
    "Međutim svi su oni klase, godine ne utječu na njih"

    Šta su oni,nadnaravna bića pa godine ne utječu :rofl:
  • NORTE
    11.4k
    Jad i bjeda novinarstva.Nogo
    S tim linkom si im samo napravio reklamu.
  • Mrvica
    3.9k
    Svake godine oni nama bacaju nekakvu rukavicu u lice, ali igrom slučaja tu rukavicu odnese vjetar i prije nego što dođe do nas. :rofl:
  • Dzoni
    616

    a ti si gospodine kuzmanicu bacio rukavicu u lice svim iducim novinarima koji budu zavrsili u ovoj temi s ovim glupostima
  • Keyser Soze
    10k
    Rakitićev prijatelj Gordan Boljat po dolasku Ivana u Split je izjavio: "Da nije mog brata Keta, sve bi to bila samo priča. Drago mi je zbog svih navijača Dinama da znaju da je došao u Split jer on je inače navijač Dinama, kako on i kaže. Eto im sad pa neka razmišljaju. On je za mene najbolji, najveći transfer u povijesti Hajduka, ipak je to igrač Barcelone, osvojio je to što je osvojio".
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Veceras cu natopit jastuk suzama da lakse zaspim. Rog, Baturina, Stojkovic ili ocvali Rakitic i Krovinovic :lol:
  • Peškaman
    4.2k

    A ništa,nek' pozdravi Ivana i nek' Ivan uživa kao navijač Dinama na Maksimiru kada dođe :lol:
  • Ivanmtk
    1k
    "samo mi je drago zbog navijača Dinama". Mi smo im pokretač svega.
  • Crni86
    3.5k
    Teske frustracije i teski kompleksi. Uskoro 20 godina od zadnje titule pa pokusavaju bilo sta da se mogu stavit u recenicu sa nama. Pa i ovi pokusaji kao rakitic je doso u hajduk a ne u dinamo, da ga je dinamo zelio doveo bi ga, isto kao i brekala. Mi smo takve pizdarije izvodili prije 15tak godina sa dolascima nowotnya, simica, kovaca itd tako da gospodo draga kasnite za nama skoro koliko i titulu niste vidjeli.

    Vise bruka za Rakitica jer se posrao sam sebi u usta ak je stvarno dinamovac i ako je jako dobro upoznat sa rivalitetom koji vlada (a ocito je jer su mu frendovi skroz nabrijani). A jebeni su ti i ti frendovi koji se ponasaju kao da si neka stvar i ne gledaju neke tvoje vrijednosti vec gledaju kako da te sto bolje iskoriste za svoju dobrobit. Neka ih Ivane takvih sto vise u tvojem okruzenju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.