• scooniepenn
    3.2k

    Zasigurno ne bih dao za Selahija identičan iznos za koji bi po tebi trebalo prodati jednog od 3 najbitnija igrača. To je podsjetit ću manje nego smo dobili za Ljubičića. Stvarno mi nije jasno što je nekima ovdje.
  • Paggini
    19.6k
    Slažem se potpuno, ljutimo se opravdano što smo rasprodali stožerne igrače prošlog ljeta i zime za siću, a baca se cifra od 3 milijuna eura za apsolutnog metronoma cijele naše veze... Ne bih to ni uzimao pod razno. Neće nam davati 10 milijuna, naravno, ali ne bih ga nikako puštao za 3 milijuna, tako da mora ostati.

    Mišić sam po sebi je ovako flegmatična pojava i ljudima se čini kao flegma, ali je odigrao monstruoznu prošlu sezonu, ako to nije motiviranost, što je? Ne prodavajte igrače jer imate dojam da mu se ne da...
  • scooniepenn
    3.2k

    Naprosto mi nije jasno koliko površno trebaš pratiti nogomet ili uopće ne shvaćati osnovne postulate ovog sporta da ne bi vidio koliko je Mišić važan za našu igru odnosno i ofanzivni i defanzivni balans koji s njim imamo. Čovjek ima uvjerljivo najveći broj utakmica u nogama od svih igrača (lani je igrao praktički bez pauze), u najboljim je godinama, sve u našoj igri počinje i završava s njim i mi bismo ga se trebali rješavati za siću. Ovo je za vjerovali ili ne.
  • IvanS
    161
    Naprosto mi nije jasno koliko površno trebaš pratiti nogomet ili uopće ne shvaćati osnovne postulate ovog sporta da ne bi vidio koliko je Mišić važan za našu igru odnosno i ofanzivni i defanzivni balans koji s njim imamo. Čovjek ima uvjerljivo najveći broj utakmica u nogama od svih igrača (lani je igrao praktički bez pauze), u najboljim je godinama, sve u našoj igri počinje i završava s njim i mi bismo ga se trebali rješavati za siću. Ovo je za vjerovali ili ne.scooniepenn

    Već sam naveo u jednom ranijem postu da se stalno spominje buduća prodaja. Ono, na pameti je ljudima samo trgovina.
    Mišić je uz Ademija i Ristovskog, te Brunu najiskusniji u ekipi (Zagorca ne računam :)).
    Odigrao je uvjerljivo najviše utakmica od kako je došao u Dinamo i sada ga ekipa stalno prodaje. Da ne vjeruješ.

    Treba se koncentrirati na ulazne transfere, a što se tiče izlaznih već je napisano jedno 500 stranica gdje se vrte ista imena, uglavnom igrača koji se nikada nisu dokazali, onih koji dosta igraju a ne donose rezultat i sl.

    Samo ugprade na postojeće stanje i da vidiš!
  • Daliban
    1.6k
    Mišić u Dinamu ne igra na razini otkad nije pozvan za Katar. Na momente mu se digne forma i to je to.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Mišić je na proljeće bio defenzivno na momente čak i smiješan...onaj gol Istre, promašeno uklizavanje protiv Gorice nakon kojeg Rukavina ima mrtvaca, promašeno uklizavanje protiv Rijeke nakon kojeg Fruk ima mrtvaca za 2-0 i rješavanje sezone u potpuno drugom smjeru, u toj akciji ni to uklizavanje nije toliki problem koliki je njegov govor tijela u nastavku akcije gdje se usporeno ustaje i s noge na nogu šeta prema nazad(!!!)...95. minuta iste utakmice, ubacivanje Pašalića, Mišić van svake logike ide na loptu volejem, naravno promašuje ju kompletno, dolazi do Jankovića koji nam se smilovao i promašio čitav gol...bilo je toga još, od nepraćenja svog igrača na prekidima, ali ovo gore su highlighti...to nisu stvari preforsiranosti uslijed prevelike minutaže, nego činjenica da nisi u utakmici 100%.
  • Jaki991
    120
    Mišić je za Dinamo ono kaj je busquets bio za barcu, bilo bi ga jako tesko zamijeniti, al njegove fizikalije nece izdrzat jos sezonu, dvije onakvog tempa kao prosle godine…

    treba ga dozirati da na europskim tekmama i derbijima bude svjez…

    Al slazem se s nekim kolegama da ponekad djeluje ko da nije unutra 100%, kad je tek dosao je grizao puno jace nego sada
  • DiddyGuela
    2k


    Simptom manjka konukurencije. Svakako bi dobro dosao jedan ozbiljan igrac na njegovoj poziciji. Kud bi samog Mišića odmorio tu bi imao jos i konkurenta koji bi ga tjerao na dodatni napor. Cini mi se da je on upao u neku komfor zonu.

    Treba mu jedan "Gavranović"
  • Vučko53
    210

    Ne samo to, pogledajte PAOKove golove u onoj katastrofi u Solunu i bit ce vam jasno koliko (ni)je Misic glavom bio unutra.
  • IvanS
    161
    Ne samo to, pogledajte PAOKove golove u onoj katastrofi u Solunu i bit ce vam jasno koliko (ni)je Misic glavom bio unutra.Vučko53

    @DiddyGuela je odgovorio, manjak konkurencije je učinio svoje, možda i Dalićevo nepozivanje... Opet, ostali iskusni igrači i pogotovo trener to trebaju prepoznati i riješiti problem.
    Razgovorom se čuda mogu napraviti...
  • OsamŠest
    3.3k
    Mišić je prošle sezone imao onu fazu gdje je baš bio u padu, ali svejedno je odradio vrlo dobru sezonu.

    On je jedan od onih igrača čije predstave ne pružaju previše materijala za highlightse, ali radi perfeknto stvari koje prođu ispod radara.

    Pozicioniranje u fazi obrane mu je odlično i jako dobro kontrolira i određuje tempo napada protivnika, stvarno se odlično postavlja i razumije igru. Mislim da bi ove sezone uz takvog Mišića i ovu novu obranu, zapravo jako malo toga prolazilo prema Nevistiću.

    U fazi napada mi je on oduvijek djelovao puno bolje kao osmica i kada se priključivao ofenzivi. Odličan pass, odličan udarac (sve to na razini Dinama).. Za mene dovođenje Selahija, pa i Gnezde Čerina, nije nikakav upgrade na prodaju Mišića.

    Treba ga zadržati.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Sve bih se složio osim ovoga dobar udarac... Bolji udarac imam ja kad popijem 10 piva, stvarno se ne mogu sjetiti kada je zadnji put ijedan Mišićev udarac bio blizu gola...
  • OsamŠest
    3.3k


    A jebiga, možda bi i on nakon 10 piva bio precizniji.. :grin:

    Šalu na stranu.. Pamtim dobre udarce, poneki gol. Mislim da bi na osmici puno češće došao u izgledniju prigodu od onih koje inače ima, pa bi i taj udarac došao više do izražaja.
  • Droljo
    8k
    Mišić u Dinamu ne igra na razini otkad nije pozvan za Katar. Na momente mu se digne forma i to je toDaliban

    Ti i dalje sereš da bi srao...
  • Marcinko
    595
    Mišiću je prvenstveno uloga prenos lopte iz zadnje u prednju liniju, te prebacivanje težišta napada s jedne na drugu bočnu stranu, i u tome je daleko najbolji u ligi, Selahi je destruktivac, igrač međuprostora, kad pogledaš statistiku Mišić ima dva do tri puta veći prenos lopte, dok Selahi ulazi u skoro duplo više duela.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions