• E46
    634
    Također, na trzistu se da dovesti puno bolji igrac za slicne novce.
  • Omake
    2.5k


    https://twitter.com/ElPetisoArango

    Ovaj lik je bio objavio na twitteru, ima vele followera pa mi se cini legit, iako je sada promjenio twit pa piše da je 30%. Slušam mu podcast/radio emisiju s nekih 5, 6 likova jutros i djeluje mi kao da je taj klub u kaosu. Uskoro bi mogli imat neke nadobude nove vlasnike, koje vodi stanoviti Don Tulio, koji izgleda kao Don Eladio iz Breaking Bad. Lik obećava brda i doline, stadion, hotel, novi tereni. Klub ima neku ratu kredita od 2 miliona eura koja brzo stiže na naplatu. Tulio i njegova grupacija žele kupiti većinski udio u klubu (doći do 60%) za 6 miliona eura (ako sam točno preračunao kolumbijski peso u euro , 1 peso - 0.00023 Euro). On već sada ima velik udio dionica kluba, sada traži da mu ovi manjinski dioničari prodaju, pa da on preuzme dug i ostale stvari u klubu kao de facto vlasnik kluba. Lik djeluje kao njihov Todorić.
  • blubach
    230
    Mišić može ić samo ako dođe Čerin ili njegov rang.
    Špikić može ić samo ako dođu 2 krila (1 mora bit obavezno bolji, drugi može bit i potencijal).
    Perković može ić samo ako dođe LB.
    Petković može ić samo ako dođe bolja špica.

    Mislim da prije dolaska zamjene/a se nema što uopće razmišljati o prodajama, a nadam se da tako misli i uprava jer inače dolazimo do velikog problema.
  • nemapredaje
    3.2k


    To funkcionira obrnutom logikom. Dovodiš drugog tek kada prodaš prvog.
  • MarK
    621
    Treba im uzeti 4 milje za Miška. Za taj novac možemo dovesti mlađeg BWM. Sve slabije ponude glatko odbiti
  • Paggini
    19.6k
    Boto da je imalo pametan, prodao bi nam Miereza za 2.5 miljke, ionako će kako god okreneš biti četvrti na kraju, a Mierez će otići bespla...
  • Nolifer
    8k


    S obzirom na ustupke sve koji su i oni dobili od nas, to bi baš tak trebalo bit. Pravi se i on Englez, jer svi na Dinamu žele zaradit...
  • Nino Bule
    13.4k
    Glupe priče
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Bolja špica od Petkovića? :chin:
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Pa sta smo mi Manchester City? Zasto bi Spikica mijenjala dvojica igraca?
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Zato što nam je Špikić jedino desno krilo, a težnja je vjerojatno da imamo dva igrača po poziciji, ako on ostaje dovodi se jedno krilo, a ako ode onda dva.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Pa bas i nije tako. Prioritet nam je desno krilo koje ce se dovesti,i onda mozda imamo neke druge prioritete a na desnom krilu moze i Kacavenda odigrati
  • blubach
    230
    Može i RPG lijevog beka igrat. Može i Rista stopera igrat. Može Sučić (po nedavnoj utakmici) krilo igrat.
    Ali je glupo koristiti igrače na neprirodnim pozicijama gdje gube na kvaliteti. Kačavenda nije desno krilo i tamo bi trebao igrat samo u slučaju da nema tko drugi.
    Jedno desno krilo treba dovesti bez obzira na odlazak Špikića, a drugo ovisno o njemu.
  • Haza
    4.1k
    Da se ne lažemo, odlaskom Bulata, Halilovića i Ljubičića, te nakon šta smo saznali da Ademi ne može, otvorio nam se krater u veznoj liniji, gdje nam sad fali jedan iskusni box to box igrač. Uz sve, realne su šanse da do kraja roka prodamo nekog iz terceta Mišić, Sučić, Baturina, ali i da na zimu Rog odlazi.
    Meni bi u HNL prvi pick bio Selahi, razmislio bi o Bistroviću ako može doći slobodnih papira, i probao otići all in na Gnezda Čerina, s njim bi par godina bili mirni. Ove sezone treba obavezno dati prilike i klincima, jer mi trenutno imamo samo Sučića i Baturinu na kojima možemo računati neku ozbiljnu zaradu.
  • Haza
    4.1k

    Kačavenda je igrač Lokomotive na probi u Dinamu. Niti ga imamo, upitno dal' ćemo ga imati, a uz sve, riječ je o dečku koji nije igrao godinu i pol nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions