• Päddy1
    78
    cagliari ce inzistirat da se vrati, tj tako ce i bit, jer nemamo mogucnost otkupa
  • Paggini
    19.6k


    Ok, to nije 99%
  • Mr Anderson
    7.9k
    To su samo nagađanja, nemamo ugrađenu opciju otkupa u posudbu, ali to ne znači da Cagliari nebi pregovarao o Rogu.
  • Chempers
    115


    Trenutni Rog koji je odigrao 15 min u HNL-u ukupno u prošloj natjecateljskoj sezoni vs Rakitic koji je do prije pola godine bio standardan u Sevilli. Ne bih baš dao ruku u vatru da je ovo istina, da se blago izrazim.

    Vidjet ćemo naravno sadašnje stanje Rakitica. Ali ovo se ne može tvrditi nikako u ovom trenutku.
  • Krizy
    43.1k
    A mislim da mrgud jednostavno misli da se na ta „velika imena“ da neki odgovor … ipak su to dimenzije bez obzira sto su oni 35 i 38…Oni mogu i dalje s kvalitetom i iskustvom donjet odlukePäddy1

    Boli me kuki za velika imena.
    Pokazatelj za to je Perišić. Koliko je on utakmica odlučio u Hajduku?


    Trenutni Rog koji je odigrao 15 min u HNL-u ukupno u prošloj natjecateljskoj sezoni vs Rakitic koji je do prije pola godine bio standardan u Sevilli. Ne bih baš dao ruku u vatru da je ovo istina, da se blago izrazim.

    Vidjet ćemo naravno sadašnje stanje Rakitica. Ali ovo se ne može tvrditi nikako u ovom trenutku.
    Chempers

    Rog otkako je došao nije puno igrao, ali u svakoj ulazi u čvrste duele i ne štedi se.
    Bez zajebancije se u 7-8 duela čulo preko tv-a kako je odnio suparničke igrače u HNL-u.

    Rakitić je igrao u najgoroj Sevilli u zadnjih 20 godina, baš njegovim dolaskom su stagnirali, uz još par veterana.

    Nakon toga je igrao u Arabiji iz koje se ni dosta mlađi Brozović nije vratio konkurentan.

    Rog nam trenutno može donijeti više od Rakitića, sigurno.
  • Omake
    2.5k
    Dinamo je lani zabio 14 golova više od Hajduka, s tim da je otišlo sila nositelja igre, da Baturina nije mogao pogoditi ništa u prvom dijelu sezone, da je Petkom falio nekoliko utakmica, standardna krila nismo ni imali i xG nas je jebao cijelo prvenstvo. Sve da rakitic Hajduku donese 5, 6 golova više, pa ti deset, pitanje koliko će patiti defenzivno, jer Zapera nema do 10 mjeseca, a krovinovic, pukstas I rakitic su svi loši prema natrag. Sevilla je s Rakiticem primala 0.57 golova više u njegovoj zadnjoj sezoni. Čovjeku je 36ta godine. Nije HNL amaterska liga da ju osvajas s veteranima. Euforija je super stvar, ali vrijeme sve gazi, vrijeme svakog poražava. Stara momčad plus očajni tereni na kojima Hajduk trenira nikako ne može dobro završiti.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Trenutni Rog koji je odigrao 15 min u HNL-u ukupno u prošloj natjecateljskoj sezoni vs Rakitic koji je do prije pola godine bio standardan u Sevilli. Ne bih baš dao ruku u vatru da je ovo istina, da se blago izrazim.

    Vidjet ćemo naravno sadašnje stanje Rakitica. Ali ovo se ne može tvrditi nikako u ovom trenutku.
    Chempers

    Rakitić već 2 mjeseca hladi jaja po plažama, a prije toga je igrao na rekreativnom nivou. Iz Seville je otišao krajem prošle godine. S druge strane, Rog na pripremama ide ko avion i za Rakitića je space shuttle. Sumnjam da Rakitić prije zimskih priprema može doći na neki nivo da bude koristan. Ako će i tada imate volje i motiva.
  • CastAway1986
    1.4k
    Pozdrav ekipi!

    Prvo bi iskomentirao RPG na lijevom beku , ok ponekad ali da većinu utakmica igra tamo apsolutno sam protiv toga..Pobogu koliko je rokova prošlo da nemamo lijevog beka, Perkovic kao stoper je alternativa a Ogi koji je sklon ozljedama je još pod upitnikom za otkup !Jel nema nigdje neko mlađe rješenje da se dovede makar kao rotacija ali da je prirodni lijevi bek kao spominjani Oliveras iz Rome..S druge strane drago mi je da se računa na Mikica koji djeluje izvanredno, što se tiče Rileta koristit ga povremeno ali mislim da bi mu ova sezona trebala biti finalna što se kluba tiče!

    Drugo pitanje napadača, činjenica da golgeter i dalje kronično nedostaje , onaj pravi killer u 16m..Kevin Carlos je dobar , samo neznam koliko je ozbiljna priča s njim..Već sam pisao o upitu Besiktasa kojeg su tražili 2.5M a on bi tamo bio rezervna opcija..Ako je stvarno cijena 2.5-3M mi sumnjam da ćemo to dati pogotovo jer je Brodić i dalje tu a s Petkom se ne zna situacija..Nadalje usporedba tu nekih Miereza i Carlosa , po meni je Mierez bolji igrač, dokazan golgeter u ligi ..S druge strane koliko god se dobar činio Kevin Carlos nakon mučenja po nižim španjolskim ligama ima samo ovu zadnju sezonu gdje je iskočio..Da li bi ga uzeo po normalnoj cijeni , bi..
  • CastAway1986
    1.4k
    Još bi iskomentirao vezni red, po meni tu i dalje fali neki pitbull u veznoj liniji , klasični destruktivac i vidi se problem kad igramo protiv agresivnijih ekipa i mesara kao što su oni ukrajinci..Neznam ali stvarno nebi imao ništa protiv jednog Selahija ili milijun puta spomenutog Šunjica za neke normalne place..
    Čekamo još to desno krilo , volio bi da je netko ko će se lakše uklopiti i brže u ekipu od npr Cordobe
  • Niko1986
    91
    Omeragić najverojatnije ide u Everton. A mogao je biti na Maksimiru...

    https://www.getfootballnewsfrance.com/2024/everton-interested-in-montpelliers-becir-omeragic/
  • E46
    634
    Kolko god treba nije tvoja briga
  • Orc123
    7.8k
    koliko sam puta samo napisao da smo se zaebali kaj ga nismo doveli. Odlican igrac, a mogli ga potpisati besplatno. Tko god ga je odbio na kraju napravio je direktnu stetu klubu. Mlad, jak na lopti, brz, okomit, bolja verzija Maxa! Steta stvarno....

    Isto tak se pisalo kak smo mi neki plakali za Titrauijem a kao on jos nigdje nije otisao iz akademije tamo....
    Evo, otisao, potpisao za respektabilan klub i sad je na njemu da se pokaze. Mene samo zivo zanimaju ti nasi lijecnicki. Decku otkrili tu neku izraslinu na stopalu, on normalno prosao lijecnicki u Belgiji, a mi se propisno osramotili u tom transferu. Decko bio 10 dana u zg i onda su ga poslali kuci. Jesam za to da se bude temeljit u ljecnickim pregledima ali onda treba biti u svakom transferu transparentan a ne da polomljeni igraci prolaze lijecnicke a ovakav igrac padne a odigrao cijelu sezonu standardno bez ozljeda i potpisao za Belgijski klub.
  • Krizy
    43.1k
    "Mamić je bio dogovorio transfer Omeragića, koji je u tom trenutku bio ozlijeđen, za milijun i šesto tisuća eura provizije menadžerima, 15 posto budućeg transfera menadžerima, 700 tisuća eura odštete Zürichu, deset posto budućeg transfera Zürichu i njemu plaću od 500.000 eura uz ugovor na šest godina.

    To je odšteta od 2.3 milijuna eura i 25% od sljedećeg transfera za igrača koji je bio ozlijeđen i koji je imao ugovor još par mjeseci.
  • Facke
    3.6k
    Bi on v Dinamo dosel zate kaj bi menadzeri dobre zaradili inace ga vidli nebi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions