• Droljo
    8k
    Dok ademi izađe prodisat ćemo i odrat ove. Nažalost aki je igrač i pol manje. Baš kao da mu se neda. Sad baturina se nagurava sa nekim - ni to kapetan nije ispratio....
  • NKDZ86
    1.4k
    Mene samo brine da ovi huligani iza ograda ne ulete u teren zbog nezadovoljstva.
  • Crni86
    3.5k
    Malo su ukrajinci spustili u nizu brzinu. Mene vise muci kaj ova ekipa u 60 minuta nije stvorila ni jednu ozbiljnu priliku. I uvijek izgleda kao da je njih vise.

    Obrambeno dva glupa gola, i par ispadanja kod presinga ali vise brine napad koji je jako jako sterilan.

    Imam osjecaj da ce u drugom poluvremenu klinci ovo okrenut, ali to je onda znak treneru za neke igrace da im je vrijeme za klupu.
  • Lynx17
    4.1k
    Svaka godina....




    dinamo-preseason1.jpg
  • Facke
    3.6k
    Vojzim se dimem s poslal. Pogledam postavu i rezultat.
    Otprem zonu i citam kak se sere po igracima, spominje se Mamic , Marica ceka jos pone posla i tak dale. Pa el ste vi normalni? Ste vi ikad igrali nogomet? Presli jedne pripreme? Ubijaju te na pripremama v zupanijske lige a kak se tek ubija prvoligase? Pred kraj priprema , sred tjedna kad igras tekmu saki misic te boli, misici v noga su trdi ko kamen , ko da vleces vrecu cementa za sobu. A tu ste se nasli srati. Svaka cast....
  • Sixthway
    457
    takvi svršavaju sad po portalima i društvenim mrežama da mogu srat po klubu koji kao vole. I onda ti dođu ovdje...
  • NKDZ86
    1.4k
    faćke nemoj mi pripovedati da ti nisi šokeran rezultatom tekme?
  • dzg717
    1k
    Daj Petko izadi, odmori i vidimo se na derbiju
  • hardek
    2.8k
    Jel se smije ovdje nešto za Brunu napisat ili ću bit deklariran kao državni neprijatelj?
  • dzg717
    1k
    Gle ti glupog Petkovica
  • Omake
    2.5k
    Je li ovi znaju da smo Dinamo iz Zagreba a ne iz Moskve. Svako malo neke čarke.
  • i more je plavo
    1k
    Jel Theo zna da je ovo prijateljska.....juri ko da ispadamo ak zgubimo.
  • Orc123
    7.8k
    E gdje je Mmae da ih malo poslozi po terenu ove Ukrajince...:rofl:
  • Benito
    822
    I neka ih je malo nasadio, niš strašno
  • Crni86
    3.5k
    Kao sto sam rekao za neke igrace ne ocekujem dva dana odmora s obzirom na igru i ponasanje.

    Budite losi, al budite bar gospoda!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.