• Patrik11
    164
    Kako se sprdaju s nama nadam se da ce tuca da se zaustavi ovo maltretiranje
  • čovjekjogurt
    617
    Mmaae gleda utakmicu i traži povratak u Ferencvaros.
  • Samurai
    103
    Kaj je istina..da ta ekipa ne pokazuje dovoljno već drugu pripremnu tekmu..izgledamo ko repka na euru..potrošeno i staro
  • Daliban
    1.6k
    Dobro, kaj moramo bit tak osjetljivi? Ono, igramo loše i sad bi se trebali pravit da je sve super jer se netko vrijeđa kada se napiše da Dinamo ne igra dobro? Igramo loše, ljudi pišu da igramo loše. Ne vidim problem.
  • Crni86
    3.5k
    Uz sve to kaj smo kriminalni jos se ponasano ko seljaci na terenu i udaramo na prijateljskoj tekmi….

    Nadam se da neki igraci nece dobit dva dana slobodno u iducim danima.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ajde naporan si više
  • austrijanac
    4k
    Perkovića u veliki problemblubach

    Perkovic se sam uvalio, da je iz prve dao desnom Misicu sve super. Dodir previše.

    Nitko ga nebi ni ubio da se otvorio na lijevu prema liniji odigrao preko bočnog.

    Gdje ste vi gledali nogomet u životu da mi znat.
  • dzg717
    1k
    E moj Mišiću sta ti ovo treba
  • Patrik11
    164
    ne znam jel ti mozda realnost smeta zivi u svojoj masti bit ce ti lakse
  • Päddy1
    78
    Još se mora dosta zganaca popapat do 22.8.
  • don
    5.5k
    Dobro, kaj moramo bit tak osjetljivi? Ono, igramo loše i sad bi se trebali pravit da je sve super jer se netko vrijeđa kada se napiše da Dinamo ne igra dobro? Igramo loše, ljudi pišu da igramo loše. Ne vidim problem.Daliban

    velika je razlika reći da igramo loše kolektivno i reći da je neki igrač (novi) panj zbog prvih pola sata gdje nema ni jednu pogrešku. To nije normalno.
  • vjeko1701
    7.9k
    Kakvoj jebenoj mašti? Pa jesi ti normalan?
  • cibona
    2.9k
    Naravno. Eto ja prvi svaki put prozivam tzv. senatore ristovskog i ademija prije svake utakmice, ali za torrentea govoriti da je novi sosa nakon jedne i pol pripremne utakmice je blago rečeno idiotarija.
  • dzg717
    1k
    Ma izgledamo isto kao i prosle godine, nema nekih mehanizama u igri na pressing ne znamo izac ili izlazimo jako tesko-sve vec viđeno.

    Cekam vidjet ove druge koji su skloniji malo manje drk**** po lopti
  • Krizy
    43.1k
    @Päddy1 @Patrick1996
    Upišite se na balet.
    Zona će prodisati, a tribine dobiti slobodna mjesta za one koji kuže nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.