• Mihaljević
    9.6k
    Goleadores-1o-Juan-Jose-Cordoba-del-Cali-5-goles-1-1.jpg
    Juan, mejor una tumba en Colombia que una prisión en América!
  • Paggini
    18.6k
    dajte ovog crnjolu iz švicarske dofurajte sad kad nas je već krenulo, neka izgori cijela zona
  • Krezo
    44
    Pojacanja stizu jedan za drugim, ceka se zdrijeb playoffa, svlacionica pociscena, a gdje je tek treci dres… Malo mi je sve ovo pre dobro ovih dana, treba se naviknut
  • Paggini
    18.6k
    Malo mi je sve ovo pre dobro ovih dana,Krezo

    Očito nisi čuo da nismo imali video predstavljanja za Mmaeea... Ako je to dobro, onda ne želim znati što je loše...
  • E46
    589
    Ljudi sta vam je Cordoba je odlican igrac i pravit ce razliku uz Gabriela na desnoj strani.
  • Krezo
    44
    u pravu si, promaknulo mi je dok sam citao po medijima kako Petkovic ide u Nijmengen za 1+1 milijun plus 20% od iduceg transfera. Nece se ponovit
  • Päddy1
    78
    Ajde sad jos 2 krila i to je to
  • Sajla
    5k
    ok, nije mi ostalo u sjećanju kaj je točno bilo, hvala.
  • Lynx17
    4.1k
    Juan, mejor una tumba en Colombia que una prisión en América!Mihaljević




    juan-cordoba1.gif
  • Izet Hajrović
    1.9k
    Očito nisi čuo da nismo imali video predstavljanja za MmaeeaPaggini

    Konstruktivna kritika nikome ne škodi. Kad god netko (dobronamjerno) napomene neku sitnicu, odmah se pojavi nekoliko ovakvih komentara. Da je netko istu stvar napisao prije pola godine, ovi koji sada pišu sarkastične komentare na tu temu bi sipali drvlje i kamenje po marketingu. Zar se nije moglo snimiti neki video? Mislim da se moglo, u ponedjeljak je završio s liječničkim. Takve kritike su potpuno legitimne, ako nam je marketing, PR i slično krenuo u dobrom smjeru, zašto se ne bi uputila kritika na detalje koji se lako mogu ispraviti pa da se nastavi u istom smjeru?
  • Paggini
    18.6k
    Zar se nije moglo snimiti neki video?Izet Hajrović

    Šta misliš koliko traje snimanje videa? Od stvaranja koncepta, odabira lokacija,call sheeta, snimanja, editinga, kolor korekcije i svega lijepoga. To je gro posla, nije to zajebancija s mobitelom

    Siguran sam da je dobar dio ekipe koja je radila na videima trenutno na godišnjem ili jednostavno klub nije mislio da ima potrebe za snimanje videa, bilo kako bilo, smiješno mi je da dovedemo ovakvog igrača, za nula eura i ekipa bude "di je video predstavljanja???"
  • Lynx17
    4.1k
    Sad sam cuo da je Dinamo sve dogovorio sa "Juan Cordoba" i da stize na Maksimir. Medutim, agenti su poslali papire za krivog igraca! Zbog "pokvaren telefon ", umjesto njega dolazi ovaj:

    https://www.transfermarkt.us/juan-cordova/profil/spieler/512808

    :yikes:
  • austrijanac
    3.8k

    Pa nismo valjda srbi da mijenjamo B i V
  • Izet Hajrović
    1.9k
    Šta misliš koliko traje snimanje videa? Od stvaranja koncepta, odabira lokacija,call sheeta, snimanja, editinga, kolor korekcije i svega lijepoga. To je gro posla, nije to zajebancija s mobitelomPaggini

    Pa ne rade to besplatno, to im je posao.

    Siguran sam da je dobar dio ekipe koja je radila na videima trenutno na godišnjemPaggini

    Legitimno opravdanje, ali mislim da to nije slučaj. Zapravo, ne bi smjelo doći do situacije da se ne može snimiti neki video jer je netko na godišnjem. Što bi bilo da je sada došao Modrić npr.? Samo bi objavili sliku kako potpisuje ugovor jer je ekipa na godišnjem?

    jednostavno klub nije mislio da ima potrebe za snimanje videaPaggini

    Ako se snimilo za Torrentea, ne vidim zašto bi drugačije mišljenje bilo oko Mmaea.

    bilo kako bilo, smiješno mi je da dovedemo ovakvog igrača, za nula eura i ekipa bude "di je video predstavljanja???"Paggini

    To je samo pokazatelj da idemo u dobrom smjeru ako su nam te sitnice najveći problem. Nitko nije sveta krava da bi trebao biti lišen kritika, detalji čine razliku i trebala bi svaka dobronamjerna kritika biti dobrodošla, a ne da se ismijava kolege jer su ukazali na detalje koji se mogu ispraviti.
  • Pop corn
    8.1k
    Sva oprema je na pripremama gdje je prijateljska utakmica. Eto zašto ovaj puta video nije izašao već "samo" najavni razgovor
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions