• Time
    773

    Matkovic iz Osijeka
  • Nogo
    3.2k
    Stavio sam u vijesti ali čini se da je Elšnik ili ti Olimpija odbila našu ponudu i sada se uključio Hull City.
  • Paggini
    17.1k
    Matkovic iz OsijekaTime

    Apsolutno, ali ne za 7,8 milijuna koliko bi Boto minimalno trazio..

    dobronamjerna kritika biti dobrodošla, a ne da se ismijava kolege jer su ukazali na detalje koji se mogu ispraviti.Izet Hajrović

    Opet ponavljam, ako je prva pomisao navijacu dinama kad se predstavi pojacanje "zasto se nije snimio video?" meni je to jako smijesno, da
  • Omake
    2k
    Zanimljiva statistika za Mmaeea. Tijekom karijere nije dobilo niti jedan crveni karton i momčadi su bolje za 0.24 /90 s njim na terenu.
  • Vedraca
    13
    koja to? Jel imas neka Imena na raspolaganju?
  • Praskaton
    2.2k

    Apsolutno nemam.Nisam plaćen za to a ne mogu se pohvalit da mi je hobi kao nekim forumašima ovdje.

    Al zato imamo ljude u klubu kojima je to posao i do sad su ga jako dobro radili pa se nadam da ce i dalje bit tako
  • dinon7
    739
    Spikic izgleda danas ne igra. Jel to znak da je transfer riješen?
  • Olmic
    3.5k
    Ozlijeden
  • San Lorenzo
    15k

    Mislim da je komentator neku ozljedu spomenuo.
  • Orc123
    7.5k
    Brodica prodati kao i Spikica....vidjeti sto s Maurom jer bek nije. Ili mu dat priliku da se bori za mjesto stopera ili ici u transfer. Krila su neophodna a dalje onda ako se uspije naci l. Bek.

    Nadam se samo da necemo postati robovi senatora poput Ademija i Rileta jer nicim ne zasluzuju prvih 11.
    Imaju moje puno postovanje i divljenje ali neka budu tu na pomoc mlađima. Jednostavno Rpg je bolji bek, a sredina sa Ademijem previse pati.

    Ima jos posla i vjerujem da ce Maric to posloziti.
    Samo se nadam da Jakir nece kopirati Dalica inace nam slijedi i isti scenarij ko i s repkom.
  • Nemrem99
    21
    Zar nitko u klubu ne vidi da je Ademi gotov igrac? Imamo jos uvijek besplatnog Sunjica na pladnju.

    Za mene je Aki najveci Dinamov igrac ikad, ali ovo vise nema smisla. Ako ce pristat na neku ulogu ulaska zadnjih 10-ak minuta, odlicno. Ali ako se ne varam, netko je vec pisao da je bio nezadovoljan minutazom.

    Zasad je prijelazni rok 8/10. Ali potencijalno cemo imat problema ako Jakira uhvati Dalic sindrom i senatori igraju na temelju starih zasluga
  • NitkoBitan
    15.6k
    Imamo jos uvijek besplatnog Sunjica na pladnju.Nemrem99

    Ne igraju prezimena. Sunjic je vec nekoliko godina na razini nedostojnoj Dinama. Eto tu ce se preporodit... kak da ne.
  • Haza
    4k
    Nadam se samo jedno, da protiv Istre neće istrčati imena, jer ćemo u suprotnom doživjeti istu stvar kao i nakon zimskih priprema kad nas je Lokomotiva nakantala.
    Prvu tekmu mora odigrati ekipa koja je bila najbolja na pripremama, Mišić, Ristovski i reprezentativci su očito mislima još na odmoru...dok nažalost, Ademi više nije razina Dinama.
    Ova utakmica je i dokazala da nam pod hitno trebaju lijevi bek i desno krilo, jer i dalje se trudim shvatiti šta je Jakir danas htio vidjeti sa Sučićem na desnom krilu.
  • Päddy1
    78
    Znam, bili su jako teski uvjeti danas i trenira se punim gasom...al tako treniraju i druge ekipe, ne samo Dinamo...

    Ja mislim da se danas moglo vidjeti da Ademi i Ristovski vise nisu oni stari, mislim to se vec i prosle sezone vidilo ali posto sad imamo dosta mladih igraca i rok jos gotovo 1,5 mjeseca traje, trebali bi se pojacat na tim pozicijama...ali sa mladim perspektivnim igracima, znaci ne treba neki kaliber na desnom beku kad imamo RPG-a, tako i na zadnjoj vezi....Ali mislim da je doslo vrijeme da se njima zahvalimo
  • Päddy1
    78
    To iskreno sam se sokirao kad sam vidio...Zasto stavlja on Sucica na desno krilo..... pa to je bogu za plakat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions