• Omake
    2.3k


    S kupom i Europom je to s 800 na 2100 lani, s 1300 na 2200 minuta preklani. Plus reprezentativna okupljanja i utakmice, 2022 je odigrao 400 minuta za reprezentaciju, tj ukupno 2600 minuta u 2022/23. U toj sezoni je po BeSoccer imao ozljedu kvadricepsa zbog kojeg je propustio 3. i 4. mjesec. U sezoni 2021/2022 je odigrao ukupno 3200 minuta što je minutaža nositelj igre.
    Kada gledam utakmicu po utakmicu, očito se rotiralo da se u Europi napravi što bolji rezultat.
  • mali M
    5k
    Samo da se nadovežem za "rotacijske" igrače. Ja realno nemam ništa protiv takvih, to moraju biti igrači koji su dovedeni kao potencijal, pa možda i pojačanje, ali se u praksi ispostavilo da nije tako. I sad to je okej, mogu biti rotacijski. Ali se pod svaku cijenu moralo zaustaviti produženje ugovora takvim "rotacijskim" igračima. Takav igrač mora biti prodan ili pušten nakon isteka ugovora jer očito ničime ne nadograđuje Dinamovu igru.. osim zahvalnošću :roll: Tako da i Hoxha i Špikić su dobri rotacijski, ali ako ne doprinosi nikako drukčije onda se lijepo zahvaliti i doviđenja nakon isteka ugovora, da se oslobodi mjesto novom potencijalu ili pojačanju. Najgore je što su tim rotacijskim redovito do sada i povećali ugovor nakon produženja. Uglavnom, pozdravljam ako se staje s tom praksom
  • NitkoBitan
    16.5k
    Mislim da vise nema dileme, Juan Cordoba dobrodosao u Dinamo! Ponesi nam suvenircice iz Kolumbije hehe
  • don
    5.1k
    Jel koji od njih desno krilo ?Str1nger Bell

    nije bome al ima brata u Championshipu, Stoke Cityu. Bio je ozljeđen ovu sezonu ali imao je lijepe brojke u Ferencvarosu u 3 sezone. Svaka sezona sa dvoznamenkastim brojem golova :sweat:
  • Nogo
    3.5k
    Dinamo se sad, što se pojačanja na desnom krilu tiče, okreće Rijekinom Marcu Pašaliću (23) i Kolumbijcu Juanu Cordobi (21), koji igra za Deportivo Cali.

    Ja se nadam da Marić ima još neka imena zacrtana u bilježnici.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Baš me zanima je li ova cifra od 3 milijuna eura točna.

    Jer ako smo mi poslali Šotičeku poruku, onda je i ovo poruka koja dolazi nama
  • Praskaton
    2.2k
    Ja se nadam da su ova imena poput Cordobe,Soticeka i Pasalica samo kost za ekipu na forumu i novinare da se imaju s cim zabavljat.

    Ocekujem kvalitetnije rjesenje koje nije spomenuto nigdje u javnosti
  • Laugreano
    2.5k
    Ja imam osjecaj da nam dolazi bas neko mocno pojacanje na desnom krilu. A Cordoba ako dođe bit ce rotacija i djelit minute sa Stojkovicem
  • Olmic
    3.5k
    za mmae se tek culo kad je bilo skoro gotovo, tko zna kaj se vrti iza kulisa
  • Ludovic IX
    7.2k
    neznam di bi stavio ali apropo sotičeka i njegovog odlaska u basel, stavio bih listu naših transfer promasaja:

    1. Edin Dzeko - prije nego je otišao u Teplice, naši ga gledali i nije im se svidio.. uzimali su bosance po 200k na tone ali njega nisu
    2. Andrej Kramarić - tu više gledam da nam je promašaj sto nije zabijao za nas već za rijeku prije odlaska u inozemstvo
    3. Rahmani - tko bi reko tad da će vrijediti desetak milijuna već godinu poslije a više desetaka sada
    4. Gabriel - trebao je netko vidjet da će za 5 milja dinamo imat stopera za minimalno 10 za godinu,dve


    sad se ne mogu sjetiti još kojeg ali bilo ih je..

    Za godinu dvije ćemo znati dal je propustanje Sotičeka bio pametan potez ili nije. .
  • dinamo vitez
    293
    Gabriel - trebao je netko vidjet da će za 5 milja dinamo imat stopera za minimalno 10 za godinu,dveLudovic IX

    Mislim da je 4 milijuna bila cijena otkupa, ali ovom logikom je i Van Dijk promašaj, bila je priča da smo ga mogli 2014. dovesti iz Celtica za 7 milijuna.
  • Sajla
    5k

    i kaj nije bilo za Gabriela rečeno da on nije htio ostati kod nas?
  • Efes Pilsen
    8.2k
    Ne, Jurcevic je rekao da su vidjeli sta imaju, pa su ga namjerno koristili u drugoj momcadi da pokusaju smanjit otkupnu cijenu, ali su Francuzi inzistirali na 4 sto nam je bilo previse.
  • Ludovic IX
    7.2k
    kak se rog kupio za 5 pa prodao za 12, onda ovih 4 izgleda još i manje neg je bilo tad..
  • NitkoBitan
    16.5k
    Cisto jedna zanimljivost... ako dovedemo Carlosa i Cordobu onda cemo uz francuski imat i spanjoski "klan". Oni dvojica + Torrente.

    Lakse bi se zajedno snasli u novom okruzenju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions