• CrouchTomislavgrad
    323
    Pitanje je hoće Kačavenda ostati u Dinamu, a drugo je isto koliko će Stojković zdrav bit.
  • Omake
    2.5k


    Sada kad Olivari krene rovarit njegov Instagram
  • Daliban
    1.6k
    Između svih njih pa na koncu i Kulenovića + novog napadača u sustavu sa 2, ne bi me začudilo da Hoxha do zime skupi jedva 300 minuta u HNL-u.

    Ovisi koga ćemo dovesti od napadačkih opcija, ali ako stvarno dovedemo pojačanja onda se Hoxha vrti oko zadnjeg mjesta u cijeloj napadačkoj rotaciji.
  • Droljo
    8k
    Po meni Hoxha prelazi 10 golova i 5 asistencija minimalno ove sezone! Mark my words! I sve to kad ne bude pjace na terenu. Znači ne kao prvi izbor. Mali je točno to što nam treba uz pjacu. Minuta će biti.
  • GOAT
    1.2k
    https://www.youtube.com/watch?v=weQdvkHek0E

    EKSKLUZIVNO | Samy Mmaee novi igrač Dinama!
  • mbzg
    96
    Pjaca i Hoxha su odlično popunjena pozicija lijevog krila, i to na europskoj razini. Stojkoviću i Kačavendi će ovo biti povratnička sezona sa puno sitnih ozljedica. To je jednostavno tako. Rog u maloj prednosti jer nešto natjecateljski i odigrao.
  • Daliban
    1.6k
    Po meni Hoxha prelazi 10 golova i 5 asistencija minimalno ove sezone! Mark my words! I sve to kad ne bude pjace na terenu. Znači ne kao prvi izbor. Mali je točno to što nam treba uz pjacu. Minuta će biti.Droljo

    U cijeloj dosadašnjoj HNL karijeri ima 12 + 7.
  • Zagi
    7.6k
    Diferenciranje između Hoxhe i Špike nije nikakavo licemjerje.
    Da obojica jesu relativno limitirani, svako na svoj način ali ...

    Razlika je kaj se u gol šansi Špika ukenja u gaće, dok Hoxha fula loptu.
    Rezultat je trenutačno jednak, obojica fulaju gol ali na Hoxhi se da raditi dok je Špika to što jest. Nažalost , nikakav igrač za ovaj pritisak.

    Na dijelovima Hoxhine tehnike se može raditi , a i postoji šansa da kada se malo opusti puno te njegove "drvenosti" jednostavno nestane.
    A možda i ne , pa ga zamijenimo boljim.

    Špika je tu kaj , 4 sezone? To kaj gledamo, to ćemo i nastaviti gledati sve dok nosi dres.
    Napredovati će i on s godinama, svako trenizima napreduje.
    Ali hrabrost i odluke koje donosi pod pritiskom? Tu nema pomoći.
  • Keyser Soze
    10k
    Dobrodošao Mmaee :starstruck:
  • eol12
    588
    Evo nam i našeg Mmaea. Bas gledam video, jako simpatičan decko, lijepo priča engleski, nekad zna i to biti problem s prilagodbom.
  • KaJJe
    228

    A oni su skroz relevantni... Neki dan su napisali da bi trebali čim prije ući u top 60 europskih klubova po koef. :lol:
  • Common Sense
    796
    Hodža je po mom mišljenju opravdao očekivanja, prije njega kad je Špikić igrao LW igra naprijed nam je bila totalno asimetrična, sve je išlo desno prema Kaneku koji bi na kraju rijetko kad ostajalo nekog slobodnog prostora.

    S dolaskom Hodže smo dobili igrača koji je u stanju donijeti loptu u zadnju trećinu, a to je ono što nam je kronično nedostajalo. Bit će Hodža itekako potreban i u novoj sezoni jer vidjelo se da Pjaca može odigrati 60-70 min tjedno. Ono što definitivno mora popraviti su povratne lopte u 16-ercu, ali to je i do suigrača koji se moraju znati pozicionirati i napuniti protivnički 16-erac onda kada Hodža bude u prilici za pas.

    Sa Špikićem mislim da se fulalo u samom startu, netko je već u mlađim kategorijama trebao primijetiti da on nije materijal za krilo. Moj dojam je da on imao solidne predispozicije za biti ok bek, nisko težište, dobra tehnika. Za krilo definitvno nije. Ne hejtam ga, domaći je dečko i mogu shvatiti one koji ga brane, poput Šaška, ali mislim da on viš neće napredovati i da bi ga trebalo transferati ukoliko se ukaže prilika.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    sz-00133-enhanced-nr-62ca849e-7667-4d31-82b3-837923851916-650.jpg

    Šta smo tako niskog stopera doveli? :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions