• Jurki
    11.6k
    ako mislis da se trebamo naguziti Misku i dati 5 milja za igraca sa JEDNOM seniorskom sezonom..
    onda sve price o racionalizaciji troskova, stabilizaciji financija kluba i prekidu prakse ucjene kluba od strane drugih Hnl klubova PADAJU U VODU.

    Edit: dal bi smatrali da Pasalic ima putovnicu Srbije i dalje njega pojacanjem za Ligu prvaka? Za 5 milja?
  • Omake
    2.5k
    Marco Pašalić je estetički ideal krilnog napadača ali mu statistika pokazuje da je u mnogo toga prosječan HNL igrač.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Dobio je on prilika lijevo pa znamo kak je to završilo... Špika je dosegao plafon svog limita i on nikada ne bu igrač za veliku scenu. Da li je to do neke kočnice u glavi ili kaj, ne znam. Ništa osobno protiv dečka, ali on je ok rotacijski igrač i kao takvog bi ga zadržao, obzirom da tek trebamo popuniti prvu opciju na desnom krilu
  • Omake
    2.5k
    Nadam se da je to kraj Šotiček Sage

    Bsf0R9S.png
  • Kristijan992
    291
    Kaže Germanijak još: "doznajemo da je Šotiček ponovno postao aktualna tema. Naime, u Dinamo su stigli signali kako bi igrač, odnosno ljudi iz njegove blizine, željeli obnoviti razgovore, sjesti opet za stol s Modrima i da su spremni smanjiti apetite."

    Zanimljivo, vidjeli ljudi da ne mogu ucjenjivati više Dinamo pa bi sad odjednom pristali i na manje...mislim, sve legitimno, ali dobro je da se u pregovorima nedamo baš vući za nos. Al u svemu tome me zanima mišljenje samog Šotićeka
  • Päddy1
    78
    onda izgleda ipak cordoba.....
  • eol12
    588
    Za 4 milijuna ja bih odmah potpisao krila Soticek i Pasalic, al iznosi veći od toga definitivno ne!
  • BeckaSkola
    80
    Ocigledno nisi dobro procitao moj prvi post na ovu temu. Tamo sam napisao za max. 2-3 mio a ne 5 koje ti spominjes frende :nerd:
  • Jurki
    11.6k
    za 2-2,5 milje eura ga Misko nebu prodal nikad pa ni onda.
    S 2-2,5 milje bi morali dojti na potpis ugovora.. a kamoli da bi s tim zavrsili transfer.

    Nebitno kolka je cifra.. al meni on nije igrac za Dinamo.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    https://www.transfermarkt.at/damian-kadzior/profil/spieler/199299
    Zadnje pravo desno krilo u Dinamu, tada nitko nije mislio da će nam biti pojačanje.
  • Omake
    2.5k
    Kolumbijski mediji pišu da je Atl. Nacional dao Caliu rok do jučer. Ponuda je bila 600K dolara plus oprost nekih dugova. Cali je u navodno u lošoj financijskoj situaciji. S tim da je Cordoba igrao sinoć, kažu da je deal između klubova propao, te da će Cordoba prihvatiti ponudu iz inozemstva. Ne spominju koji klub.
  • keppi
    208
    Ljudi, zašto Mmaee još nije predstavljen, da nije neki problem? Sorry ako sam previše nestrpljiv ili ako je netko već objasnio razlog.
  • Hrc-Vg
    346
    Netko je napisao da bu predstavljen u četvrtak kad se momčad vrati s priprema.
  • GOAT
    1.2k
    Trebaju objaviti jedan Realovski Comunicado Oficial pa smo mirni, a slikanje itd neka ostave za kasnije hah
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions