• Zagi
    7.6k
    Pustite sad Rukavinu, pogotovo ako ne pratite mlađe kategorije i reprezentacije. To je jedan igrač, biti će ih još 50.

    Satelit mora biti prioritet. ASAP
  • San Lorenzo
    15.4k
    Glup transfer i izlaženje u susret Miškoviću koji će u znak zahvale opet srat po nama, laprdati kako nemamo za biber, kako smo mu ukrali trenera itd.
  • bongo
    842
    Uopće ne ulazeći u kvalitetu Rukavine (neka struka presudi) iz njegovog je primjera vidljiva potreba za našom B momčadi ili klubom koji bi razvijao naše juniore.

    Samo vezano uz Rukavinu simptomatično je da se kod nijednog trenera nije nametnuo, a i prošla posudba u Gorici nije bila posebno upečatljiva.
  • Laugreano
    2.5k
    Ocito su procjenili da je mali Horvat taj kog vide na toj poziciji. I nadam se da ce se pokazat ispravno.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ode najveći talentZagi

    Dug je put od najvećeg talenta do dobrog, a kamo li vrhunskog igrača.

    Yamal je recimo vrhunski talent i vrhunski igrač, tri i pol godine mlađi i nemjerljivo bolji. Ok, nezahvalna usporedba, ali taj prijelaz iz igranja protiv svojih vršnjaka gdje dominiraš na konto talenta u seniorski nogomet gdje igraš protiv iskusnjara i ozbiljnih profesionalaca je najteža stvar u karijeri. Tko god je trenirao bilo koji sport sigurno se sjeća svojih suigrača koji su bili baš brutalno talentirani, odskakali su od ostalih u momčadi vidljivo, a nisu na kraju postali vrhunski igrači.
  • Zagi
    7.6k
    Ostatak posta je bila poanta, ne ovo kaj si ti citirao.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Mislim da već i golubovi koji znaju navratiti pod prozor Marićevog ureda znaju koliko je bitno pronaći neku varijantu satelitskog kluba, ne sumnjam da će to postati prioritet čim završi ovaj prijelazni rok - kao ni da se na tome ne radi i sada, iako su transferi u glavnom fokusu.
  • austrijanac
    4k
    ne sumnjam da će to postati prioritet čim završi ovaj prijelazni rokBosskovitz

    Problem je što je to bio prioritet i prije ovog prijelaznog roka, pa sad pomičemo na još jedan prijelazni rok.

    Rukavina ko Rukavina me ne dira ni najmanje.
    No shvaćam ljude koji napominju satelit klub. Slušamo već 6 mjeseci o tome, pa su ljudi (polu)razmjerno nervozni.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Problem je što je to bio prioritet i prije ovog prijelaznog roka, pa sad pomičemo na još jedan prijelazni rok.austrijanac

    Ja tu ne vidim problem. Nije se na ovom prijelaznom roku počelo raditi 1.7. nego puno ranije, on je definitivno ključan jer igra važnu ulogu u dvije utakmice koje će de facto definirati poslovanje kluba narednih 12+ mjeseci. Partnerski klub je možda već pronađen, možda se već dogovaraju detalji te suradnje - ne znam, ali imam dojam kako neki ovdje misle da ako se kaže "satelit je prioritet" da se svaka minuta radnog dana posvećuje tome. A nije tako. Ako se misli ostvariti neka kvalitetna, dugogodišnja suradnja, a ne kao tovari uletjeti u Radomlje i još brže izletjeti van, onda za to treba vremena.

    Ponavljam, pojma nemam u kojoj je to fazi, ali sam apsolutno siguran da Marić nije zaboravio na to, odustao od toga ili nešto slično, samo je u ovom trenutku ključno pojačavanje prve momčadi.
  • austrijanac
    4k


    Ma naravno, slažem se s tobom u 100% navedenog.

    Samo kažem, da ljudi su takvi i da treba razumjeti, ako je bilo navedeno da je prioritet pronalazak istoga, onda očekuješ negativnu reakciju kad se prioritet pomakne.

    Nije to samo Dinamo ili nešto drugo, tako je svugdje u poslovnom svijetu, znaš i sam sigurno koliko frustracije odgode i mijenjanje prioriteta izazivaju nervoze.
  • Zagi
    7.6k
    Hvala na razumijevanju.
  • Krizy
    43.2k
    Zanimljivo kako se nisi bunio kada je Jakir tražio jednu, pa još jednu pa i treću stanku da posloži igru.
    Da imaš 1% razumijevanja za Marića u odnosu na Jakirovića, to bi bilo ok.
  • Zagi
    7.6k
    Nema tu ništa zanimljivo kada nije točno.
  • NORTE
    11.4k
    Nadam se da šotiček neće doć u dinamo.

    Sve to šta je bilo u pozadini, njegovo odbijanje ponude, njihovo dizanje cijene, a koliko vidim nitko o njemu i ne vidi pojačanje.
  • serbus
    4.1k
    Ja bi volio da dođe i da nam pokaže to znanje zbog kojeg je odmah trebao dobiti prvi milijun.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.