• NORTE
    11.4k
    Vjerujem da će novu dozu ozbiljnosti u naš klub i našu momčad donijeti dolazak Rakitića rivalu.

    Odmah od prvog kola svi moraju gristi, biti svjesni koliko je važno ne gubiti bodove i koliko smo jači od drugih.

    Usporedimo ovo i prošlo ljeto, bijes je postojao jer se nismo pojačali iako smo to očekivali, da bi se poslije neviđeno raspali...to je bio kaos.

    Generalno smo jači nego lani kad je napravljena rasprodaja iz prvih 11, a mi smo unatoč problemima i jačanju rivala na kraju ih ostavili daleko iza sebe.

    Sad od prvog kola lige imamo spremne igrače kao što su Pjaca, Mmaee, Torrente, Rpg, Ogiwara, Ktc, Sučić, Rog, Hoxha, Kule, Ademi, Brod.

    Bernauer više nije nepoznanica, Nevistić se dokazao.
    Stojković bi trebao uskoro konačno zaigrati.
    Puno nam znači ostanak Petka, tu je Baturina.

    Prošlo grobarsko ljeto se najvaljivala rasprodaja već za 15.8. prije playoffa, a sad toga nema i svjesni smo šta nam znači ulazak u ovu LP.

    Prošla sezona nam je bila nevjerojatno divlja.
    Sad djelujemo puno ozbiljnije. Nadam se i Jakir pametniji.

    Protiv Istre očekujem rutinsku pobjedu, a u Osijeku iskazivanje moći.
    Imamo mir, nema superkupa, prva tri kola lige pa tek onda Europa.

    Petko
    Pjaca-Batigol-Rog
    Mišić-Sučić
    Ogiwara-Ktc-Torrente-Rpg
    Neva

    Slijede pripremne u Maksimiru protiv Vardara i Shahtara.

    I baš je dobro vidjeti te opet!
  • Petar86
    884
    Prije koju uru hodam Kalelargom u Zadru, kad neki mali (6-7 god) namjesta stand da prodaje skoljke u full Dinamovom dresu gornji i donji dio od prosle sezone. Kao Dalmatinca Dinamovca bas me odusevilo
  • ses86
    33

    Totalna glupost , stari je očigledno budala
  • ZGV
    3.3k
    Tata mu je idiot...i onda se cuditi kad ga netko natambura isto kao i onog bilmeza u Livajinom dresu na Ravnicama
  • Juznjak
    3.8k
    Nekad je “problem” i u djetetu. Ima roditelja koje jednostavno nije briga za nogomet i razmišljaju što ljude briga što on nosi, neka mali nosi što god hoće. Na primjer, meni moji kad sam bio dijete nisu dali da šetam okolo u Dinamovom dresu samo zato što su općenito mislili da je bezveze u dresu nekog kluba šetat gradom. Kod ljudi koji ne prate nogomet se ne pali ta lampica da nekome to toliko smeta i da se vrlo lako shvati kao provokacija. To su ljudi koji su razmišljanja “pa što, nije valjda netko tolika budala da mu nešto učini samo zato što je u Dinamovom dresu”.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Na prvu loptu super, na drugu nadam se da mali neće naletjeti na nekog tko bi bio spreman nauditi djetetu. Jer takvih ima i više nego što mislimo, nažalost.
  • lucky luciano
    310
    Meni mala nećakinja (7god) doli na selu najnormalnije nosi Dinamov dres i šorc. Doduše ona je domaća i zna svih. Klinci njenog uzrasta su svi za Hajduk i stalno joj nešto dobacuju kontra Dinama, al ih mala ne ferma 5-9 :cool:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Prije par godina kolega s nogometa isto došao s malim (8-9 godina) u neki luna-parkić negdje kraj Zadra. Mali naravno bio u Dinamovom dresu. Za čas se pojavilo par klipana od 12-13 godina i hoće tući klinca i skinut mu dres. Normalno, on mora branit svoje dijete, ne smije udarit tuđe, a uvijek postoji mogućnost da se neki stariji tovar umiješa. Zato, bolje izbjegavat takve situacije.
  • DiddyGuela
    2k
    Sjajno drustvo i jos bolji roditelji. Pazi šmrkavci od 12-13 godina hoce tuci i skidat dresove. Da sam ja to radio svojevremeno starci bi mi doma naravnali zube.
  • Zagi
    7.6k
    Pa bio je nedavno onaj fejs video gdje mama bebi pjeva visoke peći.
    Kada ti je to uspavanka, kako će ti život izgledati?
  • criticus
    2.2k
    Tražio sam po forumu al nemogu naći, a znam da je bilo govora, informacije o preuzimanju instrumental verzije Dinamo ja volim koja je u videu s predstavljanja dresova. Jel se može negdje naći?
  • rioda
    4.8k
    Postavio je netko ovdje na forumu, bilo je rečeno i da će klub objaviti.

    Moram dodati da sam si odmah postavio kao zvuk alarma i preporučam svima, prvi alarm koji uvijek ujutro ostavim da mi odsvira do kraja :grin:
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mene isto zanima, ako netko ima pa da pošalje ako nije problem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.