• Ivdzo11
    4.1k
    Kako smo i najavili, mladi talent Gabriel Rukavina postao je novi igrač Rijeke. Bez opcija s postotkom od naknadne prodaje i bez ikakvog spomena Marca Pašalića koji bi trebao u drugom smjeru. Nije tajna da Dinamo želi Pašalića (a nije tajna ni da igrač ne bi imao ništa protiv prelaska u Maksimir), ali Zagrepčani će morati ići s ponudom od minimalno 5 milijuna eura naviše ako uopće žele početi pregovore.

    Danijel Vukusic Nacional (rijekin blizak novinar)

    Ovdje se ne zna ko koga....

    Sve novine pisu 50:50, ovaj iz Rijeke pise da nemamo nista, iako naravno nema veze sa zdravom logikom da smo ga samo tako pustili
  • Praskaton
    2.3k
    Sve vec rečeno,nebi dao vise od 2,5mil za Pašalica pa makar nam jedino desno krilo bio Špikic
  • Jurki
    11.6k
    Zagrepčani će morati ići s ponudom od minimalno 5 milijuna eura naviše ako uopće žele početi pregovore.Ivdzo11

    Jebo ih Pasalic vise. Nek ga prodaju vise u Saudijsku Arabiju ili picku materinu tak mi je svejedno.
    Nadam se da samo nebu dosel u Dinamo jer ne vrijedi te pare.

    Sve vec rečeno,nebi dao vise od 2,5mil za Pašalica pa makar nam jedino desno krilo bio ŠpikicPraskaton

    Potpis svega od slova do slova.
  • Päddy1
    78
    Al doci ce i mislim da Jakirovic inzistira na tome, mogli bi se negdje nac oko nekih 3 - 4 milja ako za pasalica ne sleti neka ponuda iz vana
  • Zagi
    7.6k
    Nek kupe nekog drugog. Za godinu dana će taj Pašalić biti na rasprodaji.
  • Sajla
    5k
    neki dan gledao razgovor s Brankom Struparom koji je pričao kak je bio trapav i nekoordiniran kad se vratio iz vojske jer je narastao 20 cm. zvuči mi kao da pretjeruje, ali nekaj ima u toj priči i to netko ozbiljan treba procjeniti za Belinha (i slične igrače).
  • Zg123
    207
    Ma to ovaj Rijekin PR-ovac pere Miska jer navijaci Rijeke lude zbog ovog transfera Rukavine isto ko i onaj Duplancic koji je medijski PR Hajduka. Samo “nasi” veliki Dinamovci Lesi i Droljivari gledaju kako da nam ga zabiju na svakom koraku
  • Orc123
    7.8k
    Iskreno fucka mi se za Rukavinu vise. Jedina dobra stvar toga transfers je da nema nikakve kombinacije za Pasalica. A 5 milja eura si mogu oni nacrtati jer samo tak ih mogu vidjeti. Nek vec jednom odleprsaju od Dinama te pijavice. Jedino mi zao da smo uopce poslovali sa njima, ocito je tata forsirao odlazak dolje. Rađe bi ga poklonio Gorici ili Celju nego poslao dolje ali jbe mi se. Samo nek vise maknu tog Pasalica iz konteksta Dinamovih pojacanja i ucjenjivanja. Rađe cu gledat samo Spiku na krilu jer su mi zgadili apsolutno sve vezano za njih dole. Nismo toliko nesposobni da nemremo dovest kvalitetno krilo iz vana pa makar platili isto 4 milje...bolje vani nego da budemo caritas zalizanom Misku kad nas treba, a kad nas ne treba onda smo ološ i sjedi na jugu na tribini ....

    Maric je i tako rekao da krila gledamo vani pa onda ja se nadam da je covjek od rijeci!
  • Mihaljević
    9.8k
    Kakav najbolji talent u državi, samo pogledajte utakmicu protiv Ponikva i bit će vam jasno da od njega nema ništa. Pa ovaj Horvat što sam za njega prvi put čuo u životu dao je isti broj seniorskih golova kao ovaj Rukavina kojeg se već 3 sezone gura na sve strane.
  • Omake
    2.5k


    Vjerujem mu. Pubertet zna stvarno varirati od osobe do osobe. Možda nije 20cm. Jozak je u jednom podcastu s Brodićem to isto rekao za Mandžukića od 15 ili 16 godina. Da je bio baš nizak ali kasniji pubertet i preko 185cm na kraju. Mislim da je i Ante Rukavina imao kasniji pubertet gdje je naglo narastao.
  • cibona
    2.9k
    Ma rukavina će ostati vječiti talent. Javna je tajna da mali visi po klubovima svaki vikend, a uz to još u onaj notorni Sokol (znam iz prve ruke).

    Transfer rukavine u kojem dobivamo 50 posto od buduće prodaje sam po sebi nije uopće loš, dapače, to je odličan posao, međutim mislim da većinu nas žulja to što odlazi u Rijeku, kod Miškovića koji se dvije godine iživljama nad nama sere po klubu kad god mu se sprdne.

    Ne treba pretjerivati i govoriti da je ovo fenomenalan posao uprave, ali nije ni loš. Po meni je jedini minus to što odlazi miškoviću...
  • Paggini
    19.5k
    Navijači Dinama: "Svugdje samo ne u tu šugavu smrdljivu Rijeku"

    Navijači Rijeke: "Pa dokad više dobivamo Dinamove otpatke????"

    Hahahah, dobro je sve, ekvilibrij animoziteta se održava
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Rukavinu je kasno ulovio pubertet, ali ga je držao do trideset i neke
  • Jurki
    11.6k
    Citam komentare na klubskom fbu vezano za Rukavinu..
    maltene ko da smo pustili Yamala.. a ne igraca koji nije nis bogzna kaj pokazal ni u raspaloj Gorici.
    Pitam se koji sport ti ljudi prate, jer nogomet ocito ne.
  • Paggini
    19.5k
    Citam komentare na klubskom fbuJurki

    E tu si se sjebo prijatelju moj...

    Najgnojniji gnoj kojeg ovaj klub još uvijek ima se tamo nalazi - seru po cijenama godišnjih, seru što su se te preskupe godišnje rasprodale, zašto ih se nije više dalo ljudima, seru zašto rukavina igra, seru zašto rukavina ne igra, seru zašto rukavina ide, sere se po turneji stadionom, pa na objavi da je rasprodano sve za turneju seru zašto se ne otvori više mjesta, seru seru seru seru seru seru seru...

    Osim ako im se zalomi neka pohvala, ali to je uglavnom pohvala jednoj osobi zaslužnoj za sve, krivoj za ništa :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions