• veselko tenžera
    2.1k
    hahahahahahahaha, pazi da ti plave bluze ne miniraju nešto što bi trebalo biti jako lijepo razdoblje života.
  • Direktor
    66
    Moram priznat da me baš zanima kak će Jakir slagat momčad sad kad je Petkoviću isteko rok za klauzlu, a interesenata nema baš puno.

    Imamo dobra i probojna krila ali i prvog napadača koji ne napada prostor i ne otvara dubinu.

    Da li ćemo igrat da će krila više ulazit u sredinu a Petković stajat na rubu šesnaesterca ko i do sad ili će Petko mijenjat način igre, ko zna.
  • Droljo
    8k
    Valjda bude petko igrao sa pjacom i baturinom ono što je nekad igrao sa oršićem i olmom...
  • nemapredaje
    3.2k


    Upravo zato je nama bitno da uz Petka imamo krila koja su opasnija po gol od njega. Zato su Oršić i on savršeno funkcionirali. Mislim da će i s Pjacom tako biti.

    Još da nađemo i opasno desno krilo i to je to. Znam da mnogi misle kako Pašalić nije igrač za Donamo i da je precijenjen, ali mislim da bi se savršeno uklopio u već postojeći tercet Baturina-Pjaca-Petko.
  • NKDZ86
    1.4k
    Petko ak nastavi igrat kak mu se sprdne, treba na klupu jer ga previše plaćamo. Ak nije zadovoljan zahvalit mu se ko on na trgu bivsoj upravi. Dinamo je bio prije njega uspješan klub, dinamo će to biti i bez njega, hvala Bogu
  • xavier
    12k
    Imamo dobra i probojna krila ali i prvog napadača koji ne napada prostor i ne otvara dubinu.Direktor

    Pa Petku upravo brza i okomita krila i trebaju s obzirom da se on na terenu povlači prema poziciji povučene špice. Upravo iz tog razloga je loše kad su na krilnim pozicijama igrači koji zapravo nisu krila jer onda i oni ulaze u isti prostor kamo se on povlači.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Oprosti, ako nastavi igrati kako mu se sprdne? Petko je prošle sezone vukao kao blesav, jedini put kad se išao sprdati je bio penal protiv Hajduka
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Ne znam koja baza navijača je gora, ovi dolje što svog Livaju uzdižu u božanstvo, ili kod nas koji Petka spuštaju na najniže grane...
  • jedan u nizu
    8.2k
    Pa Petku upravo brza i okomita krila i trebaju s obzirom da se on na terenu povlači prema poziciji povučene špice. Upravo iz tog razloga je loše kad su na krilnim pozicijama igrači koji zapravo nisu krila jer onda i oni ulaze u isti prostor kamo se on povlači.xavier

    Ja bih rekao upravo suprotno.
    Kada se krila povlače u sredinu, Petko ima s kime odigravati, asistirati i proigravati. Zato je suradnja sa Oršićem bila super, jer je on takvo krilo. I zato nam je Oršić bio najbolji strijelac. To su ti krilni napadači a ne krila.
    Ako imaš okomita krila poput Kaneka, onda ta krila nemaju kome ubaciti loptu jer se taj jedan naopadač kojeg imamo, povlači van 16m. To smo svi ovdje kukali kako nema nikoga u 16 na centaršutevima. U tim trenutcima nam nije dovoljan jedan Ademi koji dolazi iz drugoga plana, a Baturina se ne probija prečesto naprijed ispred Petka.
    Ako imaš takvog napadača koji se povlači, a igraš sa pravim krilima, onda ti treba drugi napadač, i tu mislim da bi Mierez bio brutalan u paru sa Petkom.
  • Zagi
    7.6k
    Ode najveći talent svog godišta ne u klubu , nego državi. Za 0 eura.
    Nadam se da je Marić nakon što je klub-satelit izdvojio kao prioritet, sada to u bilježnici podebljao i podcrtao.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Da je toliko veliki potencijal ne bi otisao u Rijeku nego bi ga naprimjer RBS pokupio…
  • vjeko1701
    8k
    Ode najveći talent svog godišta ne u klubu , nego državiZagi

    Ha?
  • Rex Ramae
    2.8k
    Najveći talent prema Sportskim novostima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.