• Sunja86
    1.2k
    Koliko je to poslovna tajna, kada mora izaći u finacijskom izvješću na kraju godine koliko smo uprihodili od tog transfera, ili se kroz finacijsko izvješće to , ne rasčlanjiva i stavlja sve pod jednu stavku?
  • Nino Bule
    13.4k
    Ne rasclanjava se, sve pod jednu stavku ide
  • Sunja86
    1.2k
    Da li je to odluka na klubu, kad radi finacijsko izvješće da to stavi sve pod jednu stavku ili tako mora biti.
    Odnosno da li je moguće u budućnosti da se to rasčlani u finacijskom izvješću, da se točno zna, koliko je od kojeg transfera klub uprihodio?
  • mokoxax468
    698
    Ne, jer opet, poslovna tajna. Nema smisla da potpišeš s nekim poslovnu tajnu, a onda na kraju u izvještaju otkriješ pojedinačne iznose
  • Pop corn
    8.1k
    A pitam zato što želim saznat po kojem to zakonu su ovakve stvari tajne?miro

    Zakon ugovora u kojem lijepo piše da se iznosi u njemu smatraju poslovnom tajnom. Kao i svaki ugovor, pa i onaj o nabavi wc papira ili onaj o nekoj plaći ili transferu.

    Više puta sam rekao - tanka je ta granica između transparentnosti i odgovornosti.

    I zato je važno da imate povjerenje u ljude koji su preuzeli odgovornost u idućih 4 godine.
  • miro
    4.4k
    Koliko sam uspio proguglat, Zakon o udrugama ne poznaje pojam poslovne tajne.

    https://www.zakon.hr/z/64/Zakon-o-udrugama

    Što onda obvezuje Dinamo na poslovnu tajnu s igračem, menadžerom ili nekim klubom?

    Ima neki pravnik da nam objasni?

    Edit - sad sam vidio odgovor @Pop corn
  • Crusades1986
    11.9k
    Pa obvezuju ga ugovorene stavke. Ako prekršiš koju stavku iz ogovora slijede penali.

    Kaj si zapeo toliko za to?
  • mokoxax468
    698
    U ugovoru možeš staviti da u slučaju otkrivanja poslovne tajne, bilo koja strana može snositi financijske penale. Naravno, sve zavisi od ugovora i što je u istom definiranom
  • Bosskovitz
    11.7k
    Vidio sam sad fotku ovog Mmaeea na Plesu i sve nekaj razmišljam, kad smo zadnji put imali dugokosog igrača u momčadi? Veldina Karića?
  • Paggini
    19.7k
    Ljubičić? Kovrčava kosa zajebe po pitanju duljine jbg...
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Jedvaj i Borna Sosica su isto bile zlatokose kad su bili kod nas
  • Izet Hajrović
    2k
    Vidio sam sad fotku ovog Mmaeea na PlesuBosskovitz

    Mene je ovo asociralo na nešto drugo, je li Sammir bio posljednji igrač kojeg smo u live prijenosu pratili kako dolazi s aerodroma na potpis ugovora? Mislim da je i Guilherme na sličan način bio predstavljen.
  • DiddyGuela
    2k
    Junior Fernandes sa ekstenzijama/fejk pletenicama :fire:
  • Bosskovitz
    11.7k


    Mislim da se u ovom slučaju samo netko iz cropixa našao u blizini pa zato Jutarnji ima fotke, jer nitko drugi nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.