• scooniepenn
    3.3k

    Ovako po dojmu bih rekao da se ti ni sa kim ne slažeš, tako da mi ovo i nije čudno. Pjaca je najveći Dinamov transfer (ako ne računamo naknadne bonuse za Gvardiola i izvjesnih u ovom prijelaznom roku za Olma) u povijesti Dinama. Bez ikakve dvojbe najbolji krilni igrač koji je ikada igrao u Dinamu i dečko kojem da nije bilo ozljeda Juventus sigurno ne bi bio zadnja stepenica u karijeri. Sada je već više od 2 godine zdrav, hrvatski je reperezentativac, vrhunski igrač u svakom smislu i tebi je on samo upgrade. Nazdravlje.
  • Izet Hajrović
    2k
    nešto sitne ozljede, ali uglavnom rotacija. U Europi je bio maksimalan, odigrao praktički sve što je mogao pa ga se odmaralo u prvenstvu gdje je Fradi svemirski brod kao što je bio Dinamo 2018./19.
  • mali M
    5k
    to, tko ovdje misli da bi Čerin igrao pored RogaDaliban

    po miljunti put, Roga nećemo uspjeti zadržati poslije zime. Što bi bilo loše u tome da smo imali već spremnog jednog klasnog veznog, a ne da tražimo dok voda dođe do ušiju?

    I meni se ovaj Moussa Sylla čini ko zbilja dobar igrač! neznam što imaš protiv njega pak?
  • Paggini
    19.6k
    Al ono jbg, stvorila ti se jedinstvena sansa za ogroman novac i to nikad „lakse“ i blize nego sad… treba onda malo dodat onda unaprijed rizik, koji bi ti se ali mogo uzvratit i to u puno vecem smisluPäddy1

    Možemo ući u rizik i sad skucati 7-8 milijuna na transfere na deficitarnim pozicijama i izvući Galatasaray. I šta onda prijatelju? Kako bi ti u tom slučaju pokrio taj trošak i zatvorio proračun?
  • Daliban
    1.6k
    Jebiga, ne dovodimo tog Pjacu kojeg smo prodali. Već sam davno pisao da meni Pjaca u Rijeci nije igrao onoliko dobro koliko ga se hvalilo. Mislim da je to u međuvremenu postalo i manje nepopularno mišljenje.
  • dinamo vitez
    295
    Ne znam koliko su dobri ili nisu ovi igrači s kojima smo 'izvisili', ali za mene top prijelazni rok. Prošle godine jedan od najgorih u povijesti kluba valjda pa smo i tako uspjeli ostvariti duplu krunu i neke uspjehe u Europi.

    Mislim da je dosta zanemarena činjenica da efektivno na početku priprema imamo 95% riješen kadar za predstojeću sezonu i da imamo više nego dovoljno vremena za sve uigrati, za razliku od prošle godine kad smo stihijski, neplanski i u zadnji čas dovodili gomilu sumnjivih tipova i mijenjali trenera sredinom ljeta.

    Nitko bitan nije otišao, rješavamo se polako loših ugovora, za male pare smo doveli rekao bih 3 odlična igrača, jednu poznatu kvalitetu iz reprezentacije iz efektivno vlastitog dvorišta, igrača kojeg pratimo već bar pola godine i još jednog stopera u najboljim godinama. Vraćaju se rekonvalescenti, a najbolja pojačanja iz prethodne sezone (RPG, Hoxha, Ogiwara) prošli su period aklimatizacije i idu punim gasom u prvim pravim pripremama. Uz sve to, i mladići iz 'La Maxije' djeluju vrhunski.

    Nadam se samo da će trener i stožer odraditi svoj posao i pravovremenim zamjenama u slučaju da netko od stožernih igrača ode ili, ne daj Bože, ozlijedi.
  • Daliban
    1.6k
    I meni se ovaj Moussa Sylla čini ko zbilja dobar igrač! neznam što imaš protiv njega pak?mali M

    Mislim da krila za LP ne završavaju u Schalkeu.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ostanak Baturine je ogromna stavka koja utječe na sve ostale kockice mozaika.Zagi

    Ostanak Baturine je rezultatski iznimno bitan, financijski... vjerojatno i ne najsjajniji potez.

    Petko bliže odlasku ili ostanku?ShanKu

    S obzirom da do danas nije otišao, mala je šansa da će otići danas popodne. Tko god ga želi, od sutra će mu biti skuplji pa makar Petko inzistirao na odlasku.

    Generalno, sviđa mi se ovaj prijelazni rok za sada. Nisam od onih koji prate Torrentea od malena, nisam ni Mmaeea gledao 20 puta, ali vidim po reakcijama onih kojima vjerujem da znaju kaj pričaju da bi obrana trebala biti puno bolja od prošle godine samom činjenicom da će vrlo vjerojatno barem jedan od ove dvojice izbaciti barem jednog od naših stopera iz prve postave, a možda i obojica. Nije to još gotovo, ali prijelazni rok je tek počeo prije dva tjedna i ako se još zatvori desno krilo, ostaje nam samo pred kraj prijelaznog roka uhvatiti nekog "kapitalca" kojem će propasti nešto u ligama petice. Najviše od svega, imam dojam (a najčešće me dojam ne vara) da se jako dobro skautira i da se u tekici ima hrpa igrača za koje bi vrli mediji napisali "Dinamo nije uspio dovesti x" jer se cilja dovoljno visoko, a opet financijski odgovorno.

    Miran sam kao rijetko kad u prijelaznom roku, to mi je dosta čudno iskustvo.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Napadač nam je bio završio u talijanskoj trećoj ligi pa nisam vidio da ga je to spriječilo da nam postane najbolji igrač. Stalno zagovaraš kvalitetan skauting, a onda ti smeta ako nekog takvog pokušamo prepoznati.
  • Paggini
    19.6k
    Napadač nam je bio završio u talijanskoj trećoj ligi pa nisam vidio da ga je to spriječilo da nam postane najbolji igrač.Jos-Optimus

    A šta je s onim propalim likom iz Inkera koji je kao dobro igrao u Južnoj Koreji?
  • CastAway1986
    1.4k
    a s Pavicem i Mikicem se može napadati LP?
    Idoliziras Ivanovica koji je došao u Rijeku iz koje lige , a Sylla i Gruzijac su ti "drugoligaški " igrači!
    Ja ne tvrdim da se ne razumiješ u nogomet ali previše pljujes po potencijalnim transferima i imenima koje se spominju u medijima..
    Moje mišljenje je da uprava dosad odradila jako dobar posao i da nas čekaju još bolje stvari..
  • scooniepenn
    3.3k

    S obzirom koliko su oni iznad konkurencije u Mađarskoj njima niti jedan igrač ne treba kao nama Mišić lani odraditi 50-ak utakmica. Drugi dio prošle sezone kao što si napisao je bio na ledu s obzirom da je odlučio otići, ali svejedno ima u pretprošloj sezoni 27 utakmica, a lani 23. Sve europske utakmice je uvijek bio nezamjenjiv kao i najvažnije prvenstvene. Fradi je u Mađarskoj jednostavno toliko bolji od konkurencije da oni imaju luksuz zarotirati praktički 7-8 igrača bez ikakvih problema.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Pa to je to, to nije zapad :)
  • Zagi
    7.6k
    Ostanak Baturine je rezultatski iznimno bitan, financijski... vjerojatno i ne najsjajniji potez.Bosskovitz

    Uz svo poštovanje The Teti, uopče me ne zanima.
    Previše je nepoznatih faktora da bi uspređivali trenutnu i proiciranu Martinovu vrijednost za 12 mj.
    A igrački je no brainer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions