• Jurki
    11.7k
    Po meni ovaj prijelazni rok je najveci problem kaj se moramo pojacati na previse pozicija.
    Dovedeno je 2 stopera (Torrente i Mmae ak prejde lijecnicki) i Pjaca.. i sigurno tu dolascima nije kraj.
    Kad bumo dopunjavali roster sa 1-2 max igraca onda se i financijski okviri po igracu mogu pojacati.
    Sjebali smo 10 prijelaznih rokova.. i nemoguce je to u jednom roku popraviti.
  • Zagi
    7.6k
    Faktor zbog kojega se čini da nam je ovaj rok top su povratnici od ozljede (Stojke, Kača pa na koncu i Rog kojeg smo slabo vidjeli na proljeće) i klinci iz akademije (Mikić, Pavić). Mislim da će ta petorka dosta pridonijeti ove sezone.Daliban

    Pa i to je dio roka, odnosno slaganja momčadi za novu sezonu, kaj ne?

    Uglavnom , ako Kačavendu zaobiđu ozljede, radije bi njemu dao minute na rezervnom krilu nego Špiki.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ne, Pjaca i Mmaee nisu samo upgrade, već ozbiljna pojačanja. Njih dvojica na svoje pozicije nose praktički maksimalnu kvalitetu koju klub ranga Dinama može dovesti. Za mene će njih dvojica ekspresno ući u kategoriju naših najboljih igrača. Bravo za Marića i sportski sektor na zatvaranju ova 2 transfera, a palac gore i za Torrentea.
  • Daliban
    1.6k
    Pa svi su dio slaganja momčadi za novu sezonu, ovi se samo vraćaju nakon ozljeda. Na transfer rok gledam isključivo kroz transfere.
  • Zagi
    7.6k
    Ja gledam kako nam momčad izgleda kada sve završi. Nekada je bolje ništa ne dirati (ne ovaj rok).
    Ostanak Baturine je ogromna stavka koja utječe na sve ostale kockice mozaika.
  • Daliban
    1.6k
    Ne, Pjaca i Mmaee nisu samo upgrade, već ozbiljna pojačanja. Njih dvojica na svoje pozicije nose praktički maksimalnu kvalitetu koju klub ranga Dinama može dovesti. Za mene će njih dvojica ekspresno ući u kategoriju naših najboljih igrača. Bravo za Marića i sportski sektor na zatvaranju ova 2 transfera, a palac gore i za Torrentea.scooniepenn

    S obzirom na našu obranu, sigurno da je Mmaee ozbiljan upgrade. Ne slažem se za Pjacu, mislim da je samo upgrade.
  • Daliban
    1.6k
    Kužim i ima mi smisla to što govoriš ako gledamo općenito, ali ako pričamo o prijelaznom roku onda mi stvari koje se događaju mimo tržišta ne mogu biti faktor.
  • CastAway1986
    1.4k
    Nijedno ime koje je izašlo u medijima da je Dinamo zainteresiran tebi ne odgovara..Pljujes konstantno po Čerinu a Pavic ti je novi Belingham i treba u prvih 11 ..Vrtiš konstantno iste komentare , Pavic , Mikic , trebali smo dovesti Dahla , Čerin prevara ...
  • Paggini
    19.6k
    Aktualni rok mi je u redu, ali ne i više od togaDaliban

    sweating-nervous.png

    Daliban dok se trudi ne spomenuti da smo sjebali s Dahlom svaki post
  • ShanKu
    734
    Petko bliže odlasku ili ostanku?
  • Daliban
    1.6k
    Pa vrtite i vi stalno iste komentare. Svako malo netko nanovo spomene da baš šteta što nismo uspjeli dovesti Čerina. Mislim da takvih komentara ima mnogo više nego mojih, mislim, iskreno, i da netko treba kontrirati takvim stvarima i založiti se za naše klince.

    Eto, tko ovdje misli da bi Čerin igrao pored Roga i Sučića? Iskreno. Ili Elšnik? Ili ovaj žnj Gruzijac iz Segunde?

    Što se ovih drugih, drugoligaških, igrača tiče, valjda je jasno da se LP ne može napadati sa drugoligaškim igračima. Ne trebamo valjda i o tome nekakve polemike.
  • DiddyGuela
    2k


    Dahl je novi Franjo Ivanovic
  • Danko
    1k
    Mmaee je prošlu sezonu odigrao samo 8 čitavih utakmica u prvenstvu, (pretprošlu 11) jel zna netko što je tome razlog?
    Vidim da su svi ovdje oduševljeni s njim pa me čudi da je igrao relativno malo.
  • Päddy1
    78
    istina je … ako oces u LP, onda moras imat skoro na svakoj poziciji kalibra poput Mmae-a (ako je stvarno tako jak)… moras znat, dobit ces 30-40 milijuna (!!!) od Uefe ako upadnes u LP… nema smisla vrtit svaki cent i stiskat…

    To bi jedino islo ako stvarno ne bi klub imao ni za kruh, al to bas i ne vjerujem da nema, inace ne bi imali igrace poput petkovica itd pod ugovoru…

    Al ono jbg, stvorila ti se jedinstvena sansa za ogroman novac i to nikad „lakse“ i blize nego sad… treba onda malo dodat unaprijed rizik, koji bi ti se ali mogo uzvratit i to u puno vecem smislu
  • Päddy1
    78
    cuo sam da je inzistirao odlasku iz kluba pa su ga stavili na klupu / tribinu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions