• NORTE
    11.4k
    Olmo prelazi u City po fiksnoj odšteti zbog klauzule i dinamu ide 6 milijuna eura.
    Odlična vijest za dinamo i novi zamah za jačanje momčadi.
  • Peškaman
    4.2k
    Netko je pisao na forumu da u tu cifru od 6mil € uključen i postotak koji ide samom igraču.
    Ako se sjećam da ćemo mi u stvarnosti dobiti oko 5 mil €.
    Je li zna netko ima li gu istine ili sam ja nešto pogrešno shvatio.
  • Marley
    1.6k
    Ljudi nemamo se sto cudit Ogiju, sjetite se Baturine do pred koji mjesec. Kao dijete u prvoj godini jaslica, viroza na virozu.
    A u ovo vrijeme brutalnih treninga po najvecim vrucinama, pa pod klimom, nije cudo zakacit prehladu. A to sto je netko profi sportas, apsolutno ne garantira dobar imunitet.
  • Pop corn
    8.1k
    na kraju se priključio kad smo riješili sve.veselko tenžera

    Tko je ono asistirao Hoxhi na Rujevici?
  • Pop corn
    8.1k
    Netko je pisao na forumu da u tu cifru od 6mil € uključen i postotak koji ide samom igraču.
    Ako se sjećam da ćemo mi u stvarnosti dobiti oko 5 mil €.
    Je li zna netko ima li gu istine ili sam ja nešto pogrešno shvatio.
    Peškaman

    Igraču ne ide, menadžeru nešto ide i to je sve po ugovornim obvezama
  • veselko tenžera
    2.1k
    to i govorim, s 1-1 na Rujevici je sve bilo riješeno. Taj asist i live Marina su dodatak :wink:
  • Sunja86
    1.2k
    Koliko ide menadžeru?
  • deda
    32.6k
    Taj dio odgovora ipak je poslovna tajna.
  • serbus
    4.1k


    Dovoljno da Belinhu gurne koji euro da prehrani obitelj.
  • Sunja86
    1.2k
    Oke. Već se pisalo da menadžer ima postotak od tog djela, ne vidim razlog zasto se ne moze znati,koliko je točno taj postotak 5% 7% ili 10%
    Isto kao što se zna da nama pripada 20% od razlike sljedećeg transfera.
    Da li bi i to trebala biti poslovna tajna?
  • The Undertaker
    5.1k
    Naravno da je tajna. Ni ovo o postotku nije trebalo reći. Nije jedini manager sa kojim se pregovara. Ako je on dobio postotak što ne bi i drugi.
  • deda
    32.6k
    Poslovna tajna je ono što stranke u procesu zaključe da je poslovna tajna. Naravno da i jedni i drugi ili i treći dogovore neki dio informacija koji dobije javnost.
  • Pop corn
    8.1k
    Koliko ide menadžeru?Sunja86

    Poslovna tajna
  • Pop corn
    8.1k
    Ni ovo o postotku nije trebalo reći.The Undertaker

    Općepoznata
  • miro
    4.4k
    Evo mene opet, da dignem živce našima (jer vas smatram našim) u klubu. Jesmo li mi udruga građana iki smo neki drugi oblik pravnog subjekta - ne zajebavam, zbilja pitam. A pitam zato što želim saznat po kojem to zakonu su ovakve stvari tajne?

    Ponavljam dečki, fakat ne provociram, zbilja me zanima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.