• Paggini
    19.6k
    GNK Dinamo dok je ovog IO-a i Uprave sa Zvezdom neće imati razgovore oko takvih tema kao što su transferi.Pop corn

    Da ti 10 lajkova mogu dati, dao bih...
  • deda
    32.6k
    Peta kolona ima duge pipke. Samo to ću reći.
  • Mihaljević
    9.8k
    Tamnoputa zvijer...
  • NitkoBitan
    17k
    Tamnoputa zvijer...Mihaljević

    Nije to nijansa koju zelimo :joke:

    Sala na stranu... Bas sam jucer malo proucavao desna krila na trzistu i naisao sam na vijest kako smo u zimskom prijelaznom roku 2023. godine bili zainteresirani za Tekpeteya iz Ludogoreca, a navodno smo bilo spremni dat 4-5 milja. Zasto opet ne probamo njega uzet? 26 godina, dobra statistika... u manjem klubu i slabijoj ligi se nalazi. Ako Ludogorec ne dohvati LP bilo bi izvedivo dovest ga.

    Mislim da bi sa njim bili mirni nekoliko sezona na poziciji desnog krila.
  • San Lorenzo
    15.4k

    Taj mi djeluje puno starije od tih 26 godina koje navodno ima.
  • Droljo
    8k
    Nije to nijansa koju zelimo :joke:NitkoBitan

    Ni blizu! Tamnoputi crnac mora biti puno tamniji, niži, brži i krilo :grin:
  • Slush
    621


    https://youtu.be/gL_zPqN-Hhw?t=33

    Ima da se ovo pjeva na Maksimiru. MMAEMEME MAMEMEEE MAMEMEEMEAME
  • vjeko1701
    8k
    Kaj ae? MMAEEE!
  • Kreten
    114
    Mislim da Rile ni mrtav ne bi išao u Zvezdu, iskreno.Paggini

    Isto kak ni mrtav ne bi išao u Dinamo. Sam se sjeti kaj je lik pisao o Dinamu. :rofl:
  • Päddy1
    78
    Pozdrav svima skupa,

    Patrick ovdje… Htio bi se na ovom mjestu isprićat svima sto sam bezmisleno spominjao prozivao u komentarima ZM…. Veliki sam navijac dinama i vise put dnevno pratim dogadanje na forumu ... moram priznat, lijepo je vidit da se toliko ljudi „sastaju“ i komuniciraju o dinamu i sve u vezi kluba…Kazem, znam da sam malo pretjerao i oko prozivanja i hvalenja marca pasalica, al jbg, stvarno mi je lik jedan od omiljenih igraca u hnl-u, pa sam malo izgubio mozda objektivnost prema toj temi… svakako mi je zao sto je doslo do tog iskljucenja s foruma… mislim da do toga nije trebalo doc i da sam se malo trebao skoncentrirat … Svatko ko me uzivo zna, zna da nisam takav i da sam naglo reagirao…

    Isprike idu svima… Stvarno sam htio ozbiljno komunicirat s ekipom koja dijeli iste interese sa mnom … a to je nasa svetinja!

    Bile su dosta emocije u meni tako da sam bez puno razmisljanja napisao post o zm… jos jednom, iskrena isprika…

    Iskreno se nadam da cu ponovno dobit priliku da komuniciram u forumu najveceg kluba

    Pozdrav braćo
  • Daliban
    1.6k
    Bolja su ona druga dva, Rick i VIdal. Osobno ih spominjem baš zato što znam da smo gledali Tekpeteya.
  • Daliban
    1.6k
    Zvezda na stranu, Rileta treba prodat u Arabiju. Moramo svjesno donijeti odluku da idemo naprijed s Mikićem, a ne prepuštati stvari stihiji i onda maloga gurati na krilo tek tako da negdje igra i slične bedastoće.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Rileta treba prodat u ArabijuDaliban

    Imas kojeg poznanika iz tamosnjih klubova pa da sredis to ili? Ako nisi znao, igraca se prodaje u zemlju/ligu iz koje klub posalje ponudu i koju igrac i klub prihvate.
  • Daliban
    1.6k
    Imas kojeg poznanika iz tamosnjih klubova pa da sredis to ili? Ako nisi znao, igraca se prodaje u zemlju/ligu iz koje klub posalje ponudu i koju igrac i klub prihvate.IstinaZaDinamo

    Hvala na tom pojašnjenju.

    Sada za ozbiljno. Pričamo cijelo vrijeme o štednji i velikim ugovorima, rasterećenju budžeta. Ristovski je na velikoj plaći, duplo većoj od Špikića, drugi je desni bek te realno trebamo osloboditi to mjesto za nadolazećeg talenta.

    Lako je prodati nekog klinca ili raskinuti ugovor pa to slaviti kao financijsku pobjedu. Rile je primjer po kojem treba suditi koliko smo dosljedni i koliko smo spremni planski prerezati stvari na vrijeme.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions