• Daliban
    1.6k
    Ademi i kompanija senatora (Mišić isto više nija šta je bio) nama ne mogu više igrat u prvoj ekipu, a strah me da će ih Jakirović forsirat kao i Dalić njegove senatore u reprezentaciji.Ruzaa

    I mene ovo brine. Mišić je jedini koji još može, ali moja je nada da će Pavić tu poziciju preuzeti do sljedeće sezone. Jedini je pravi, čistokrvni, zadnji vezni u klubu i potencijal mu je enorman. Svi znamo da nam ta pozicija treba i za repku pa nema smisla ponavljati Dalićeve greške i u Dinamu.

    Tvrdio sam od početka da je vraćanje Ademija greška, a greška bi ove sezone bila i ostanak Rileta ako to znači minute na kapaljku za Mikića. Rileta se sigurno može prodati u Arabiju i zaraditi nešto. Marić to mora presjeći.
  • Ruzaa
    31

    Kakvih 6-7 miliona?
    2 miliona se navodilo svugdje kao ponuda Dinama, a grci tražili između 3 i 4. Sad će sigurno bit 6 ili 7 nakon eura i to je nedostižno, al moglo se za duplo manje prije eura.
  • GOAT
    1.2k
    Skautiranje i pracenje igrača nekad traje godinama, a najbolji primjer je Juni Calafat iz Reala koji ultra mlade igrace prati po 7-8 godina sa timom svojih ljudi i nagovara ih da krenu putem Viniciusa, Valverdea itd

    Necemo skaut službu riješiti u roku mjesec dana. Nije ovo football manager
  • skener
    873

    Ok grci su trazili 4 i dinamo te novce nema. Kraj price
    To sto on sad vrijedi 6 nama je nebitno kad ne mozemo ponuditi ni 4 ni 6 ni 66
  • Paggini
    19.6k


    Ti znas sve to jer si vodio pregovore ili si procitao od Olivarija?

    Koja god da je odluka, Dinamo je odlucio da Gnezda dinamu ne vrijedi te novce i to je to
  • MarK
    621
    tako je, želim i ja Pašalića ali ako onaj konj ne popušta ispod 5-6 prekriži i idi dalje.
  • marcio amoroso
    36.3k
    Sve dok Dinamo ima samo 20% osiguranog budžeta možemo zaboraviti na transfere od 5 ili 6 miljuna eura. Kao prvo moramo se nadati da ćemo ostati na ovom rezultatskom levelu, a kao drugo moramo koliko god bilo teško navijati za ostale hrvatske klubove u europskim natjecanjima kako bi kroz bolji nacionalni koeficijent osigurali direktan plasman u ligu prvaka.

    Kada budemo imali sigurnu ligu prvaka tada će se sigurno investirati ozbiljan novac. Sve do tada će se kemijati sa igračima bez odštete, potencijalima i posudbama.

    U klubu su napokon pravi ljudi i uvjeren sam da će se i sve ostale stavke kao sponzori, marketing i sve što ide uz to dignuti na viši level.

    Gradi se neosvojiva plava tvrđava i možemo svi mirno spavati!
  • Daliban
    1.6k
    Svi znaju da nikad nisam bio za Čerina, ali žao mi se što se nije potegnulo do 3,5 za Dahla. Nisam siguran koliko vjerujem Ogiwari prema nazad.

    Ako odlazi Brodić, treba dovesti i još jednog napadača. Volio bih da bude brz, ali i bolji s loptom u nogama u Kuleta. Želim da zadržimo fleksibilnost koju smo imali prošle sezone, da možemo i dalje izaći na teren sa 2 napadača po potrebi. Sada imamo opciju i sa 2 desetke. Ovo može biti jako fleksibilna i modularna momčad. Samo treba zaokružiti roster s nekoliko dobrih pojačanja na određenim pozicijama.
  • Ruzaa
    31

    Ne, nisam. Naveo sam ono što smo mi svi pročitali. Kao što pročitamo i komentiramo za sva pojačanja koja se povezuju u medijima sa Dinamom. Za svih se više manje spominje ista cifra koju ponudi Dinamo. (Između 1.5-2.5 miliona eura), pa mislim da ne lažu puno.

    Gnezda je samo jedan od primjera. Pongračić također ako je istina da nisu htjeli platit 1.5 milion prošle godine. Ima ih puno takvih.
  • Paggini
    19.6k
    mi se što se nije potegnulo do 3,5 za Dahla.Daliban

    Sta nije receno vise puta da Dinamo nije slao nikakve ponude za Dahla da je to bilo pumpanje cijene? Moguće da sam zadnje vijesti prespavao :sad:

    Volio bih da bude brz, ali i bolji s loptom u nogama u KuletaDaliban

    Mierez za 2.5 miljke, čovjek može sanjati iako su šanse ravne nuli...

    Za svih se više manje spominje ista cifra koju ponudi Dinamo. (Između 1.5-2.5 miliona eura), pa mislim da ne lažu puno.Ruzaa

    Pa ok, i da je to istina, sto ne znas jel istina ili samo nagadanje, ako se sve krece oko 1.5-2.5 milijuna, jel ti to nije jasan signal da necemo davati ponude iznad toga, osim ako osiguramo LP?
  • sport
    3.3k
    Kad su odbili Pongračića trener i SD je bio tko?,Predsjednica i član uprave su bili tko?
  • Tried'nTested
    9
    kad je ikoji defenzivac debitirao s 16 u ikojem ozbiljnijem klubu. Najjači su mi ovi experti koji su zadnjih 10 godina potrčali dvaput ali sve znaju, mmea je super deal jer je besplatan, ima još goriva u njemu, obrambeni imaju duži rok trajanja tako da 4 godine smo s njime mirni minimum. Što se tiče ofenzivnih igrača, spomenuo sam već izrael koji zadnjih godina radi jbn posao, zvezda oce idana toklomatija za ispod 3m koji ima iskustva u prvoj ligi sa 19 godina, msm čak i repki, oni možda troše previše novaca ali realno ide se po novce iz lige prvaka, sponzori, vrijednost igrača itd, ne trebamo kao zvezda brukat se i dqt ponudu 8m za facunda toressa koji vrijedi 14m i ima ugovor, ali za ključne pozicije bi mogli za kapitalne igrače iskrcat 4m po potrebi, to je investicija, a ako petkovic nedaj bože ode, morat ćemo ga nadomjestiti ozbiljnim napadačem, nezz koliko ih ima za 1,5 do 2m
  • Brusa
    1.5k
    kad je ikoji defenzivac debitirao s 16 u ikojem ozbiljnijem klubu.Tried'nTested

    Vušković u hajduka :eyes:
  • Daliban
    1.6k
    Sta nije receno vise puta da Dinamo nije slao nikakve ponude za Dahla da je to bilo pumpanje cijene? Moguće da sam zadnje vijesti prespavao :sad:Paggini

    Rečeno je, ali u ovom slučaju prosto ne vjerujem. Mislim da je onaj Oliveras uvijek bio samo neka diverzija i alibi za spuštanje cijene.
  • Paggini
    19.6k


    Sve si ok rekao, samo mi je poanta svih upisa da se dogovaraju prejebeni transferi za NULA EURA ODSTETE.

    RPG - 0 eura, a svatko s ocima vidi da je najbolji desni bek lige, 26 godina, cudesan deal.

    Torrente - 0 eura, 22 godine, lijeva noga, dobar u skoku, iskustvo Primere, 300k plaća...

    KTC - 0 eura, ukljucit cu i njega ovdje jer odluka da ga se vrati i potpise na manji ugovor je spasila cijelu proslu sezonu, stoperčina za sva vremena

    Mmaee - 0 eura, strahovit potencijal, moćan, moćan igrač za kojeg svi koji su ga gledali kažu da je STOPER.

    Sve je ovo za NULA EURA. I umjesto da ekipa ovdje malo stane, kaže jebote, koji top poslovi, ekipa na ovakve transfere uleti sa "KAD CE NEKI KAPITALAC ZA 4-5 MILIJUNA EURA???" Svi gore nabrojani su kapitalci NA PAPIRU (a rpg i ktc i na terenu), ali eto problem je sto nismo dali 4-5 milijuna eura nego uzimamo besplatno...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions