• Daliban
    1.6k
    kad je ikoji defenzivac debitirao s 16Tried'nTested

    Hato u Ajaxu, partner Šutalu prošle sezone sa 17, debitirao sa 16. Danas vrijedi 30m po TM.
  • sport
    3.3k
    Da smo platili 5-6 onda bi prigovarali zašto nismo uzeli besplatno
  • MarK
    621
    možda se baš čeka što će bit s Petkom, ako ode mi smo 50 posto slabiji i tu će se trebati dobro isprsiti. Ako se istrošimo na krilo ili veznog, a Petko digne sidro to je horor. Njegova stvarna vrijednost daleko premašuje cifru.
  • Paggini
    19.6k
    Da smo platili 5-6 onda bi prigovarali zašto nismo uzeli besplatnosport

    Meni se vise cini da svaki od ovih "dovedite kapitalca" tipova ima svoje FM favorite za koje drukaju i sve ostalo ne uvazavaju kao dobar transfer...
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Ne, on to zna jer mu se profili pomijesaju pa ne zna koji ima informacije, sam sebi dila vijesti, a svakako je za otvaranje skautske podruznice u Africi
  • Daliban
    1.6k
    RPG i MMA su neupitno top poslovi. Torenta treba tek vidjeti, ali sigurno ne može biti loš deal kada je besplatan. Mislim samo da neki pokušavaju reći da bi bilo idealno da te poslove oplemenimo i nekim kapitalcima koje ćemo zapravo kupiti. Nije realno da cijelu rekonstrukciju obavimo besplatno, a s obzirom da smo dosta toga riješili bez odštete onda bismo trebali imati i prostora da iskeširamo nešto na par probranih kapitalaca.
  • Nino Bule
    13.4k
    Sad kad je marokanac vec izgleda ozbiljna prica ima li netko cijeli tironijev clanak s vahom da zaljepi
  • Paggini
    19.6k
    prostora da iskeširamo nešto na par probranih kapitalaca.Daliban

    Ali sve su ovo kapitalci hahah, to zelim reci. Da nadjemo nekog RPGa na desnom krilu besplatno, jel bi rekao - "super ovo za besplatno, ali nam treba neki kapitalac kojeg ćemo platiti?"

    Kao, nije da se ne slažem s vama, vjerujem da će se za desno krilo i napadaca (mozda) trebati potrošiti, ali kao da imate neki fetiš ili fiksaciju na trošenje para, nije mi to jasno hahah.

    Jedno je traziti desno krilo (legitimno, slazem se) a jedno je traziti da se trose milijuni na desno krilo, jel.
  • Daliban
    1.6k
    Ali sve su ovo kapitalci hahah, to zelim reci. Da nadjemo nekog RPGa na desnom krilu besplatno, ti bi rekao - "super ovo za besplatno, ali nam treba neki kapitalac kojeg ćemo platiti?"Paggini

    Ma jasno, ali želimo još kapitalaca. S obzirom da s ovi prvi bili besplatni, sada se ne moramo fokusirati samo na besplatne igrače za tih posljednjih par kapitalaca. Ipak je to širi bazen igrača.

    Ako dovedemo još kojeg kapitalca besplatno, super. Samo se traži da se onda ostatak budžeta potroši na još većeg kapitalca. Želimo živjeti na rubu.
  • Tried'nTested
    9
    hatu je mj dana falilo do 17, uveli ga u tekmu kad su vodili 5 razlike, jakirovicev mali nek pojede još žganaca pa ona može bit legitimna opcija, do tad dinamo treba ganjat rezultat, neke druge pozicije ne ovise toliko o fizičkoj spremi, pa može za 17 godina talent igrat, defenzivne poz. isključivo kad je protivnik ubijen pa nek idu minute
  • modri7
    130
    Veliki je plus što se uprava svim silama nastoji riješiti višaka i dosta toga su već sada uspjeli. Drugi je plus što je sačuvan kostur ekipe (bar zasada) i što je doveden Pjaca. Ako se Marokanac završi to će biti odlično. Onda jurnuti po kvalitetno desno krilo i po mogućnosti veznjaka. Ali mene mnogo brine Jakirović. Svi pričamo o transferima a zaboravljamo da smo se prošle sezone u ligi provukli, igra je često bila negledljiva a u europi doživjeli neke debakle. Prekide ne branimo dobro. I dalje mislim da on nije dorastao i da bi netko s ovom ekipom, pod uvjetom da glavni igrači ostanu na okupu i da se završe još 2-3 igrača mogao mnogo više nego on. Ali vidjeti ćemo.
  • skener
    873
    Ukratko bitno je potrosit 6mil
  • Orc123
    7.8k
    Potrosili smo 4 milje za Sutala.....nakon 2 godine ode covjek besplatno....
  • San Lorenzo
    15.3k
    Idealan scenarij: dovesti nekoga besplatno, ali reći da smo ga platili 5,5 milijuna, pobjeda, šah mat.
  • Noel
    5.9k

    Već je neko zalijepio u ovoj temi. Uglavnom sve super kaže Vaha jedina mana što se nekad zna zaigrat. Ukratko..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions