• GOAT
    1.2k
    Brkljača - 250kKlenx

    Jel taj toliko los da ni sekunde nije igrao
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nema dvojbe ako se daje 2 milijuna eura za Cordobu da je dobro skautiran i da mu se vjeruje. Tako da bi ja volio da se taj transfer završi i da planovi sportskog sektora budu ostvareni.

    Ne očekujem od momka da odma radi čuda u Europi i bude prevaga, ali daje nam dubinu, mogućnost kreiranja iz 1 na 1 situacija, prema svemu sudeći mogao bi izrast u dobrog finišera. Nešto će donijet, a u svakom slučaju od samo jakih imena, puno je bitnije da se stvori funkcionalnih 11. Ovako sa strane, meni izgleda kao da se na tom planski radi. :up:
  • NBC
    28

    Mislim da nije na odmet još jedan vezni. Duga je sezona i bit će ozljeda kartona itd. Ako Sučić ne ode ne treba žuriti i treba kupiti nekog provjerenog igrača za backup. Sigurno će biti razdoblja kada nam neće ići Treba naći nešto slično kao što je bio KTC prošle godine.
  • don
    5.5k
    Ako vi mislite da ce Dinamo pored 1,5-2 milijuna eura jos dovodit jednog kapitalca za istu poziciju onda se bome varate.NitkoBitan

    Pa nećemo valjda u slučaju prodaje Špikića cijelu sezonu biti sa jednim desnim krilom i to mladim Cordobom? Može ispasti top, ali sigurno neće biti jedino desno krilo cijelu sezonu.
    Ako Špikić ostane, to je već drugi par čarapa.
  • rioda
    4.8k
    Oko Kolumbijca sam skeptičan jedino zbog procesa prilagodbe. Nama za playoff treba instant pojačanje
  • Izet Hajrović
    2k
    Kolumbijac dolazi u svakom slučaju. Ako ostane Špikić, vjerujem da će se probati pronaći najbolja "formula" za to desno krilo od Špikića, Cordobe, Stojkovića i Kačavende. Ako Špikić odlazi, vjerujem da se ide po neko jače krilo pa makar to bilo u smiraj prijelaznog roka. Vjerojatno smo sljedeći tjedan gotovi s pojačanjima koja smo zacrtali neovisno o odlascima prvotimaca, eventualno možda dođe veznjak, a ostali dolasci će ovisiti o odlascima. Ako ode Petković ili Brodić, ide se po špicu. Ako ode Sučić, sigurno se ide po veznjaka. Ako ode Špikić, ide se po dokazano desno krilo.

    Što se Mmaea tiče, zagovarao sam ga još na zimu, a pratio sam ga i prije. Jako zanimljiv igrač, nedvojbeno je da ima kvalitetu za nas, jedina mana i bojazan koju imam je teška ozljeda koju je imao, ali nadajmo se da će biti zdrav pa vjerojatno dolazimo do one situacije da će nam rezervna obrambena postava biti Perković, KTC, Bernauer, Ristovski. To izgleda itekako dobro. Ne znam kako ostalima, ali meni je Torrente baš bio dobar u prvom poluvremenu prekjučer, djelovao mi je sigurno za razliku od KTC-a i mogao bi nas sve itekako iznenaditi, iako naravno da jedno poluvrijeme prve pripremne utakmice nije mjerilo. Samo da nas zaobiđu ozljede i bit će to dobro.
  • tomi-pds
    80
    Meni se čini da većina vas Cordobu već sad smatra našim.
    Poučen iskustvom unazad 10-15 godina meni je to smješno.
    Daj Bože da se varam i da dečko potpiše i bude pojačanje al ja ovom transferu dajem 10% šansi, naša ponuda nebude zadovoljavajuća, pojavit će se neki menađer koji ima pravo na postotak,klub iz Mls-a( to već navodno postoji), itd itd.
    Uglavnom nisam optimist, al nadam se da ću pojesti govno već drugi tjedan
  • Izet Hajrović
    2k
    slažem se, uzimam ga u postu zdravo za gotovo jer je očito da se planira dovesti prvo takvo jedno mlado krilo (Šotiček, Cordoba, spominjao se i Samorodov) koje je nama ugoavnom nepoznanica, ali ima potencijala i moglo bi "eksplodirati". Sad, bio to Cordoba ili netko drugi, pretpostavljam da će se svakako dovesti jedno mlado potentnto krilo za odštetu do 2 mil., a iskusnije i dokazanije krilo bi moglo doći ako se neke druge stvari poklope.

    I malo sam se zabunio kod Mmaea, bilo mi je u glavi da je imao ozljedu križnih ligamenata, ali to nije bio slučaj. Imao je nekoliko manjih ozljeda pa sam sada još optimističniji oko njega. U Fradiju su ga često odmarali u ligaškim utakmicama tako da je po sezoni skupio dvadesetak utakmica, što zbog ozljeda, što zbog rotacije, ali bitno je da je u Europi odigrao maksimalno i bio vrlo dobar. Kad statistički uspoređujem europske utakmice njega i KTC-a, brojke uglavnom idu na stranu Mmaea.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Tocno to sam primjetio i ja, svi se navuku na neke clanke i insajdere i ako pola toga ne mora ni bit istina. Par puta je uprava demantirala da smo uopce slali ponudu za igrace koji su po insajderima imali ponudu od nas, tako da dok ne vidim sliku s nasim dresom nista ne zakljucujem.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Kako @Izet Hajrovićkaze,slazem se u svemu navedenom i nadam se da Mmae potpisuje . Takvu reference kakvu je Vaha dao to kaze sve . A Vaha znamo svi ocjenjuje i karakter igraca pogotovo. A to je neprocjenjivo. Koga Vaha potvrdi to je taj.
  • Ruzaa
    31
    Vidim da se već piše da je prijelazni rok vrhunski odrađen ako dođu Mmae i Cordoba.
    Prije svega Cordobu nije nitko gledao od nas, Torrentea rijetko tko. Ne zna se niš o njima, a već su pojačanja.
    Također Torrente, isto pokidao ligamente prije dvije godine. To su sve igrači koji su potencijalna pojačanja, niti jedan od njih nije provjereno pojačanje.(možda Mmaee jedino, ali i njega nitko nije gledao, možda sve skupa vas dvoje)
    Torrente i Mmae imaju skupa 20 utakmice prošle sezone..
    Mišljenja sam da se vrlo brzo nahajpate. (Razumljivo, svi volimo prijelazni rok i nove igrače)
    Nažalost, Dinamo ili nema ili se ne želi platit nekog više od dva miliona eura. Sa takvom politikom ulaz u LP će po meni biti kaotičan, jer riskiramo fijasko sa postojećim kadrom (bez pravih pojačanja).
    Zaboravljate da sa ovom ekipom smo se prošle godine jako mučili i jedva osvojili prvenstvo. Ristovski, Ademi i kompanija senatora (Mišić isto više nija šta je bio) nama ne mogu više igrat u prvoj ekipu, a strah me da će ih Jakirović forsirat kao i Dalić njegove senatore u reprezentaciji.
    Summa summarum, trebaju nam prava pojačanja za LP, a ne prinove, a nisam siguran dal si ih možemo priuštit. Daj bože da griješim!
  • Dudu9
    812
    Bockaj bio na posudbi tako da dok je bio tamo nije dinamo isplaćivati taj iznos
  • Keyser Soze
    10k
    Varaš se ako misliš da Dinamo može dovest neku bolesnu klasu igrača iz top 5 liga jer kao prvo nema dovoljno love, a kao drugo HNL nije baš dobra liga. Volimo se često dičiti kako smo al pari s Belgijancima, a njihovi klubovi dovedu igrača za 20 milijuna eura, tu su još Turci, Grci itd. Mmaee ti je klasa koju mi možemo dovest, preko 100 utakmica za Ferencvaroš i 35 u Europi, za više od tog je jako teško parirati drugima.
  • San Lorenzo
    15.3k

    Ponavljam se i već mi je neugodno zbog toga, ali mi smo na kvalitetno desno krilo udaljeni od odlično popunjenog kadra, uz uvjet da Mmaee potpiše...ljudi poput Ristovskog, Ademija, Stojkovića, Roga, će nam grijati klupu...neznam kakva se čudesa očekuju od kluba sa 50 milijuna eura proračuna.
  • MarK
    621
    Dinamo nikad nije dovodio skupe igrače iz top liga. Smiješno je to i očekivati. Uglavnom su to:

    -solidni free agenti(KTC, RPG, Hajrović)
    -veterani(Nowotny, Cufre, Kovač, Šimunić)
    -nepoznanice iz ostalih liga (Soudani, Goncalo, Machado, Matel, Dilaver, Kadzior)
    -brojni egzotični južnoamerikanci
    -domaći talenti koji su mladi otišli pa oživljavaju karijeru(Petko)
    -povratnici u Hnl koji se nisu snašli(Mišić, Rile).

    Svaki milijunski transfer se odnosio na domaćeg wonderkida tako da ne očekujem drukčiju politiku ni sad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions