• Ruzaa
    31
    Ako govorimo o ulasku u LP koja donosi ogromne pare. Ako govorimo o transferu Olma koji će nam donest pare, ako govorimo o tome da se budžet oslobodio puno velikih plaća sa odlascima Drmica, Sutala i kompanije..pa mora se riskirat sa ponekim igračem za kojeg će se platit neka veća odšteta (3-4 miliona eura) jer je pravo pojačanje. Rekao bih da je Gnezda bio takav slučaj.
    Ne možemo očekivat neke rezulatate bez da se pojačamo. Uostalom vidjeli smo kako smo se mučili prošle godine, jer izuzev Baturine i Petkovića, nismo imali igrača koji može napraviti neku razliku na terenu.
    Nitko ne traži da plaćamo igrače po 5-10 miliona eura, al da se dovede neki kapitalac, treba malo i riskirat.
  • mokoxax468
    698
    Gdje tu onda spada Junior Fernandes?
  • Dr Hofmann
    832
    Ajoj prezime od ovog Marokanca...Mmaee zvuči ko nekaj kaj bi moglo otići u krivo na gostovanjima, ili na nekim čagicama u pet ujutro, ako ništa drugo treba ga dovesti radi toga
  • OsamŠest
    3.3k
    Mmaee zvuči ko nekaj kaj bi moglo otići u krivo na gostovanjimaDr Hofmann

    "A jebiga, bolji su Purgeri od nas.."

    "Mmaee.."

    :smile:
  • MarK
    621
    pod kapitalca sigurno ne. Došao na posudbu, 25 godina, ukupno 51 minuta Bundeslige u tada prosječnom njemačkom klubu, vrijednost 2.5 mil eura. Takvo krilo da sada dovodimo za mene nije kapitalac.
  • Paggini
    19.6k
    Najbolje da Mmaea platimo 5 milijuna eura, damo mu milju eura plaće da zadovoljimo ove fanove kapitalaca za 3,4 milijuna eura i ulazaka u rizik
  • GOAT
    1.2k
    I kad sve to napravis, odeš na Instagram i procitas "kaj smo njega platili 5 milki imamo takve u akademiji"
  • Paggini
    19.6k


    Hahahaha "a taj neki mamumamemame krade mjesto jednom jakirovicu koji ima 16 godina, a jedan yamal sa 16 je najbolji na euru pa sta vi radite u klubu bog vam pomogo"
  • skener
    873

    Bas to, da isti taj igrac ima ugovor jos 2 god i da smo ga platili 3mil odmah bi bio puno bolji nego ovako kad dolazi za 0
    Isti igrac
  • Ruzaa
    31

    Nepotreban komentar. Čitaj sa razumijevanjem.
    Dao sam primjer Gnezde Čerina za kojeg se poslalo podcjenjivačku ponudu. Ili recimo Dahl koji sad za 3,5 miliona ide u Romu.
    Igrači imaju cijenu jer vrijede neki vrag, ne plaća recimo Salzburg (namjerno sam njih spomenuo, jer ih znate često tu navest da nisu ništa jači od nas) bezveze 6 miliona za Gloukha ili 3,5 miliona za Konate-a. Plaćaju jer imaju dobar scouting i znaju da će prodat te igrače za puno veće cifre kroz par godina.
    O tome pričam. Mi nemamo nikakav scouting. Sve je na Bari ili na nekakvoj preopruci. To je problem!
  • MarK
    621
    Salzburg je ipak level više glupo se uspoređivati. Iskreno navijam za dolazak Cordobe iako sam samo gledao yt kompilacije. Ruku na srce zadnji transferi su nam bili dobri. Sviđa mi se kako nas se povezuje s dobrim igračima koje ipak nismo uspjeli dovesti. Skauti napokon dobro rade.
  • Ruzaa
    31

    Slažem se sa tobom.
    Spomenuo sam njih jer se često ovdje spominje da Dinamo nije slabiji od njih.
    A i također, imali smo istu politiku kluba kad se davalo više prilike mlađima, što oni i dalje rade jako uspješno, a mi iz nekog razloga mlade zapostavljamo. Nadam se da će se ove godine to promjenit.
  • GOAT
    1.2k
    Da iza nas stoji Red Bull i redovno nam kaplju njihove velike pare i mi bismo mogli riskirati sa takvim kupovinama. Ovako imamo jako malo prava na grešku
  • Paggini
    19.6k
    podcjenjivačku ponudu.Ruzaa

    Poslala se ponuda kakva se ponuda, odnosno kakva je odgovarala Dinamu u tom trenutku.

    Nije bila deficitarna pozicija u ekipi, igrac je preko managera izrazio zelju i poslala se ponuda.

    Naravno, ti na mjestu SD-a bi odma poslao 6,7 milijuna eura, da se to kapari jel, i to na samom pocetku transfer roka?

    Nas rekordni transfer je Rog za 5 milijuna eura, a realna vrijednost je bila debelo manja.

    I ti sad mislis da ce Marić u trenutku kad se financije, proracun i sve ostalo polusava stabilizirati nakon 20 godina divljanja poslati ponudu od 6,7 milijuna eura za nedeficitarnu poziciju? U svome prvom prijelaznom roku?

    Daj se uozbilji momak malo. Ako se budu radili transferi, radit ce se max do 2 - 2.5 milijuna, a vase snove o probijanju rekorda transfera zaboravite za ovaj prijelazni rok i navijajte da Dinamo ispadne iz LP da mozete ovdje govoriti kako ste u startu govorili da se treba potrositi sumanuta cifra da se prodje u LP.

    Spomenuo sam njih jer se često ovdje spominje da Dinamo nije slabiji od njih.Ruzaa

    Kvalitativno smo tu negdje, financijski nismo u istom univerzumu.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Na stranu kaj mislim da je Mmaee iste kategorije kao i Čerin i da si ga uzeo prošlo ljeto došao bi te 3-4 milje eura, ali ovo

    Mi nemamo nikakav scouting. Sve je na Bari ili na nekakvoj preopruci. To je problem!Ruzaa

    Ovo je proces koji traje i ne može se riješit u roku od par mjeseci. Klub je tako funkcionirao 20 godina i jednostavno nije moguće da novi ljudi unutar par mjeseci razviju skautsku mrežu do savršenstva, uspostave strategiju, pronađu partnere itd. Ovo je tek prvi rok.

    Da ironija bude veća, upravo je Kolumbijac došao od našeg skautiranja pa smo svi na prvu skočili zašto baš on?

    Dakle, vremena i malo više vjere od svih nas. S dodatkom ova 3 igrača u kadar, stojimo sasvim dobro. Desno krilo nedostaje i možemo krenut u sezonu mirno, a onda ako nam se otvori kakva prilika preko ljeta, još bolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions