• Orc123
    7.8k
    nismo dobili sav novac odjednom i tu odbij postotak koji su dobili agenti i igrac i to ti je tu negdje...
  • scooniepenn
    3.2k

    U ovu jednadžbu očito nisi uvrstio 50 igrača na platnom spisku i sve silne preplaćene igrače koji nisu pridonosili ničemu. Samo na balastu i odlasku gore nabrojanih nositelja mi imamo sigurno preko 8 milijuna Eura ušteđeno. Samim time, mi ćemo krajem prijelaznog roka kada se još provjetri svlačionica biti sa svim pojačanjima puno bliže proračunu od 50, nego 60 milja što je ogromna razlika.
  • Crni86
    3.5k
    mislim cak da smo na kraju 2023. bili skoro na 50 milijuna eura.

    S ovim dodatnim rezovima sam uvjeren da smo pali ispod 50 milijuna eura. I samim time vjerujem da smo si stvorili prostora da nemoramo npr profati sucica pod mus. I to je ta velika pozitiva racionalizacije.
  • Nogo
    3.6k
    Po 24 sata odustali smo od Šotičeka i bliže smo Cordobi.

    Mmaee potpisuje idući tjedan.

    U Maksimiru se na sve načine pokušavaju riješiti TNT (treniraju, ne igraju, treniraju) igrača koji svakodnevno treniraju u Maksimiru. A u toj skupini su Rukavina, Jurić, Bočkaj, Štefulj, Emreli, Brkljača... A Pero Bočkaj se i ozlijedio, pukla mu je metatarzalna kost u stopalu. Zbog toga mu je propao transfer u Tursku, prije toga je sam odbio selidbu u Bugarsku.
  • hardek
    2.8k
    Šotiček odbio Dinamo, music to my ears
  • ivanzg
    129
    Jebote, koliko mi imamo igrača koji ničem ne služe a opterećuju blagajnu kad se sve zbroji sa ozbiljnim novcima.

    Nadam se da bi ulaskom u Ligu prvaka i postepenim riješavanjem tih ugovora vrlo brzo bili u situaciji da možemo stvarno tražiti pojačanja za ozbiljniji novac
  • Orc123
    7.8k
    Ako itko ima ikakve info onda ih ima Tironi.
  • Dudu9
    812
    Ako se ne varam Marić je spominjao da Dinamo troši 19mil za plaće igraca i da bi to spustio na 16mil, tako da ne vjerujem da su toliko spustili, nemojte samo računati kako smo se nekog riješili, a ne spominjete igrače koje dovodimo i nove ugovore koje potpisuju igrači
  • Paggini
    19.6k
    Dapače, Šotiček nije bio spreman ni na nešto veće uvjete "modrih" od početne ponude, pa je ta priča - završena.Nogo

    Ako je ovo istina, mali zbogom, ko te jebe...
  • hardek
    2.8k
    Tako je, uz sve to u ovoj godini se toliko neće ni vidjeti benefiti svega ovoga jer i dalje ti si drzao Drmića i ekipu barem 6 mjeseci na plaći a evo s nekima si već u 7. mjesecu. Tako da neko veće smanjenje u rashodima će se tek vidjeti u sljedećoj godini.
  • Jurki
    11.6k
    vec vidim naslov u novinama:
    vlast u Dinamu nesposobna.. potjerali15 igraca, a i dalje trose istu sumu na place svojih nogometasa.
  • Klenx
    5.6k
    Drmić - 1500k
    Šutalo - 700k
    Bočkaj - 600k
    Emreli - 600k
    Moharrami - 450k
    Perić - 450k
    Štefulj - 350k
    Jurić - 250k
    Brkljača - 250k

    Cca 5 milijuna eura.

    Možda sam promašio koga za 100ak tisuća eura, ali nije poanta izračuna u cent.
    Strašnu količinu love smo zaslugom prijašnjih šefova trošili, i dalje trošimo, na igrače koje niti možemo prodati niti nam igrački sada više koriste.

    Baš strašna cifra. 10% budžeta.
  • vjeko1701
    7.9k
    Realno, svi klubovi svijeta imaju neke igrače koji su po tribinama i teško ih se rješavaju. Ne vjerujem da ćemo ikada biti bez barem jednog-dva takva. Problem kod nas je da su se neki takvi namjerno dovodili i to se zna radi čega...
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ma normalno je imati jednog do dva, ali mi ih imamo hrpu. Zna se radi čega su se dovodili i barem smo sada sigurni da neće više biti tako.
  • Jurki
    11.6k
    zaboravil si hrpu juniora kojima je placa brutalno rasla zbog samo jednog nastupa za seniore.
    Brekalo, Lukanic, Šaranic, Soldo, Topic itd.. nek ih je samo 10 bilo po 10 tis mjesecno to je vec 1,2 milje.
    Znaci mogli smo ovakvu i ovu momcad financirati i sa 14-15 milja bez pol muke.
    Mislim da Juric ima 450-500 tis godisnje.. daj Boze da ga nekome utrapimo.. Špikic za razliku od njega neki k i igra za te pare.

    Bolesne cifre..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions