• Mali Zeus
    12.6k
    Etiketu kiksera je dobio od ekipa koja površno gleda tekme Dinama ako ikako, ali voli sve komentirati na fejsu, kao od novinara koji su to pumpali radi klikova i svojih nekih interesa.
    Sjećam se kak su ga preko novina difamirali oko potpisa novog ugovora, ne sjećam se koji je bio novinar ili više njih, al sve skupa je sve to bilo sramotno.
  • don
    5.6k
    No, jedan se igrač, takav je dojam, nije niti oznojio. Petar Sučić, o njemu je riječ, svaku je trkačku dionicu završavao bez grča na licu, na čelu kolone, kao da je mogao još toliko, a da se ne umori. Doista Sučić po tom pitanju podsjeća na Marcela Brozovića, doznali smo da ima najbolje rezultate u gotovo svim kategorijama na testiranjima. Nije čudno da Como za njega nudi osam milijuna eura, možda bi Talijani, da su ga uživo gledali, odmah podebljali ponudu. Nakon svih tih vježbi, Sučić je i u zadnjoj vježbi s loptom, u međusobnoj utakmici, ponudio nekoliko sjajnih poteza, prolazio kraj suigrača, pretrčavao ih lakoćom.

    :cool:
  • Captain America
    17.6k
    RIP Mmaeeova nadanja za mjesto u prvih 11 kraj ovako moćnog Thea.
  • Bosskovitz
    11.7k


    O Sučiću svi koji su mu bliski pričaju u apsolutnim superlativima, da je dečko maksimalno fokusiran na nogomet, ispravljanje vlastitih grešaka, napredovanje... mislim, to se na kraju i vidi u igri, ali iz razgovora s par međusobno nepovezanih ljudi sam čuo gotovo iste hvalospjeve o njegovom pristupu svim aspektima nogometne karijere.
  • modri-kibic
    74
    Zanima me vaše mišljenje. Da ste na mjestu SDa, trenera ili nekoga tko odlučuje o igračima. Imaš domaćeg trećeg napadača sa solidnom statistikom i koji je uigran sa momčadi. Njega prodaješ i dovodiš stranca koji to opet sve treba proći ispočetka, ne znaš kaj očekivati od njega + klub mu je samo posao. Iskreno ne vidim tu baš puno logike (osim novčanog dijela). Maknimo po strani novce, kaj je bolje za momčad?
  • BBB Mataa998
    1.7k

    To se tako ne gleda. Onda nikad nikoga nebi prodali. Isto tako pita se nesto i tog napadaca koji ce negdje drugo biti prvi napadac sa duplo vecom placom.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Da...tužno je što pacijenti spominju kiks protiv Šahtara, ali zaboravljaju da je Harrya Kanea strpao u džep
  • scooniepenn
    3.3k

    Iskreno misliš da će mu Ujpest moći dati više od 500.000? To je mislim jedno 100.000 više nego ima u Dinamu, ali sumnjam da mogu dati više od toga.
    I da se samo nadovežem na ovu raspravu o Brodiću. Njegova prodaja može biti dobra ako dovodiš recimo napadača poput Celara, razlika u odšteti nije velika (npr. za 1.5 prodaš Brodića, a za 2 dovodiš Celara), a potencijalno dobivaš boljeg napadača. Prodaja radi prodaje naravno nema smisla, jer situacija Brodić nije ista situaciji Špikić koji ti je 1. krilo, a ne isporučuje ono što trebamo od 1. krila.
  • Laugreano
    2.5k
    zar ne igramo sa 2 stopera? Mmaee-KTC-RPG.. Ni rakete ne budu prolazile
  • Captain America
    17.6k
    zar ne igramo sa 2 stopera?Laugreano

    Mislim da će Torrente biti drugi stoper zbog visine. Imali smo najviše problema lani s branjenjem prekida, a tu bi nam on mogao biti od velike pomoći.
  • scooniepenn
    3.3k

    Tea staviš lijevo jer je već to i igrao, a Mmaee je odličan u otvaranju igre i iznošenju tako da tu nemamo problem. Uz Ogija lijevo to je najmotoričnija obrana koju smo ikad imali. :love:
  • scooniepenn
    3.3k

    Imat će Torrente svoju minutažu sigurno, ali meni bi Mmaee - KTC bili izbor za playoff Lige prvaka. Mmaee je 185 visok, ali on u skoku izdominira bez problema napadače koji su Petkove visine jer je skakački brutalan.
  • Laugreano
    2.5k
    u Fradiju je igrao lijevog stopera.
  • scooniepenn
    3.3k

    Može i lijevo i desno. U svakom slučaju s njim i Teom uz RPG-a to je čisti beton, s tim da mislim da nikad nismo imali obranu tako posloženu da može vrhunski igrati defazivnu tranziciju.
  • Captain America
    17.6k
    Mmaee je 185 visok, ali on u skoku izdominira bez problema napadače koji su Petkove visine jer je skakački brutalan.scooniepenn

    u Fradiju je igrao lijevog stopera.Laugreano

    Nisam ga gledao nikad, ali ako je ovakva situacija... Top pojačanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.