• don
    5.5k
    Ogi, Mmaee, KTC, RPG :starstruck:

    U međuvremenu se za prvi sastav bori Torrente, a ne bi me iznenadilo i da bude prvi stoper.
  • Laugreano
    2.5k
    Volio bi vidjet i kombinaciju MMA i Bernauer. Obojca imaju odlicne duge lopte.
    Ocekujem ove sezone i jos boljeg Maxa. Decko je pravi profesionalac koji jako puno radi na sebi, i bit ce sve bolji.
  • Praskaton
    2.3k
    Perkovic> Mmaee,Max,Torrente,Peric
  • igorvg1989
    73
    Gledam rasporede utakmica hnka, sve su isti dan u isto vrijeme?
    Što nije to malo neobično, dosad nije to tako bilo ?
  • Crni86
    3.5k
    satnica i dani se odreduju tjedan ili dva prije. Naravno termine diktira max sport.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Imaš domaćeg trećeg napadača sa solidnom statistikom i koji je uigran sa momčadi. Njega prodaješ i dovodiš stranca koji to opet sve treba proći ispočetka, ne znaš kaj očekivati od njega + klub mu je samo posao.modri-kibic

    Ima li taj strani napadač potencijal biti bolji od ovoga i vjeruješ li da ga može ostvariti? Jer ako je odgovor na ta dva pitanja "da", onda ga dovodiš. Ako maknemo sa strane novce i sve ostalo.

    Ako se ovo odnosi na Brodića, ja bih ga odmah prodao za 2 milijuna. Drag mi je dečko, ali neće nikada biti ništa više od trećeg napadača u Dinamu i zaraditi na njemu milijun i pol eura za pola godine je top posao. Siguran sam da napadača te kvalitete možemo dovesti u bilo kojem trenutku, a ako se još radi o nekome tko je iskusniji ili - suprotno - talent koji ima potencijal rasti... dapače.
  • NORTE
    11.4k
    Kad vidim kako iz momčadi odlazi višak igrača to mi budi još veću nadu da će sve bit kako treba.
    Ciljana pojačanja bez gomilanja nepotrebnih igrača kojima možda i nije ni mjesto u dinamu.

    Naravno, svatko se može zapitat što s Bulatom, al valjda se nešto i trenera Jakira i samog igrača pita kod upita drugih klubova.

    Na Marićevom mjestu ponudio bih Rijeci 3 milijuna eura za Pašalića. Oš neš Bangladeš.

    Treba nam kvaliteta za prvih 11, ali i kvaliteta za uć s klupe.
    Ozbiljno mislim da ako se plasiramo u LP da bi mogao sletit (još) neki kapitalac.
  • Nino Bule
    13.4k
    Vec je papastrumf razrjesio tu dilemu i rekao da ne postoji ponuda od 2 mil za brodica, da postoji ne bi jos uvijek bio na pipremama u austriji
  • modri-kibic
    74


    Mislim na Brodića. Čuo sam da bi trebao on otići, a da bi trebala doći nova špica stranac. Tko je taj stranac nisam uspio saznati. Ali ako stranac dolazi umjesto Brodića i u tu ulogu onda mi je to suludo. Žao mi je zbog Brodića jer ne podliježe toliko pritisku, ima dobar udarac, manje mu treba da zabije gol. Dobio je samo 6 mjeseci, mislim da u njemu ima potencijala za nešto više. I to u Dinamu.
  • don
    5.5k
    Valjda nam se Bruno ne priprema za Tursku sa ovom bradurinom

    IMG-1310.jpg
  • Nogo
    3.6k
    20240712-164404.jpg

    Danas je ažurirana uefina ljestvica i 38.smo klub Europe.
    Nadam se nakon ulaska u neko od natjecanja da ove godine idemo s još boljim rezultatima a time i boljim rankingom na tablici!
  • Medvedgrad
    257
    ↪Majki2111 Jednostavno; ljeti se na pripreme ide u planine (hladnije krajeve), zimi se na pripreme ide u južne (toplije krajeve).Draž

    Samo što Bad Radkersburg nije u planinama.
  • Dinaminjo
    929
    Kako se prijelazni rok krece 352 zvuci sve zanimljivije.

    Mmaee - Perkovic - Torrente
    RPG - Sucic - Rog (Misic) - Ogiwara
    Baturina
    Pjaca - Petkovic
  • xavier
    12k


    RPG lijevo, a Ogiwara desno? Nema KTC-a?
  • Dinaminjo
    929
    obrnuo sam slucajno..

    ..svaka cast KTC-u, ali nadam se da su novi stoperi potentniji..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.