• Majki2111
    3.1k
    Pitanje za doktore nogometa ovdje. Zašto se pripreme ne mogu odraditi u potpunosti u Zagrebu nego se idu u razne Austrije i Slovenije ili Turske??
  • deda
    32.5k
    Uglavnom iz klimatskih razloga.
  • Majki2111
    3.1k
    Pa upravo se igralo po paklu danas, kaj ne??
  • deda
    32.5k
    A poklopi se nekad da. U 90% slučajeva tj. dana je u Austriji ugodnije nego kod nas.
  • Majki2111
    3.1k
    Ha? Nisam skonto... :gasp:
  • Draž
    1.3k
    Jednostavno; ljeti se na pripreme ide u planine (hladnije krajeve), zimi se na pripreme ide u južne (toplije krajeve).
  • Jaro
    7.3k
    osim, ocitih, klimatskih razloga, obicno se ide u centre/podrucja gdje se skupi vise klubova na pripremama pa je lakse i dogovoriti prijateljske.
    U Zgu bi pustao igrace doma izmedju treninga ili ih drzao zatvorene negdje na 10 minuta od doma. Ni jedno ni ne djeluje kao idealno za fokus.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ha? Nisam skonto... :gasp:Majki2111

    Pošto si poceo dedi replicirat mislio sam da vec imas spremnu teoriju. Pa ono, raspali
  • Majki2111
    3.1k
    Nee ne. Samo to me zanimalo..
  • scooniepenn
    3.3k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/prva-hnl/cudesni-dinamovac-dominirao-na-mozda-i-najtezem-treningu-ikad-bilo-je-to-neobicno-za-gledati-15481225

    Opet će Teo jesti malu djecu. Dobar dio Dinamovih navijača nije niti svjestan koliko smo sretni što ga imamo sve ove godine. Monstrum bio, monstrum ostao.
  • Paggini
    19.6k


    Spominjalo se na forumu ogroman broj puta, ali vrijedi spomenuti uvijek još jednom - jako je bitno zadržati ga u klubu i nakon kraja njegove karijere, da radi s mladim/seniorskim igračima. Fantastičan igrač kojeg se mora poštovati, meni najdraži stranac kojeg smo imali (minus Olmo koji je naš, naravno)
  • scooniepenn
    3.3k
    Apsolutno, toliko je toga donio i još toliko toga može donijeti. Moj, također, najdraži stranac uz Olma koji to de facto nije.
  • Klenx
    5.6k
    Teofilovu karijeru u Dinamu nepravedno je obilježio onaj blackout protiv Šahtara koji mu je pridružio etiketu kiksera.
    Jasno da čovjek s vremena na vrijeme ima neki kiks kao i svaki drugi stoper na svijetu, da je bezgrešan ne bi bio u Dinamu. Međutim Teofil je jedan od najboljih i najvećih stranaca koji je igrao u Dinamu.

    Profesionalac od glave do pete, na terenu daje zadnji atom snage čitavo trajanje utakmice, ne štedi se niti na jednom treningu, a po ponašanju na terenu i van terena izrazito korektan i pošten lik.

    Nakon karijere ga obavezno treba zadržati kao neki faktor u klubu. Trener u mlađim kategorijama, skaut za Francusku ili član stručnog stožera. Koliko mu se Zagreb svidio mislim da bi on na to i pristao. Bilo bi šteta takvog profesionalca izgubiti.

    Nek nam u budućnosti u klubu bude još desetine Teofila. Svaki euro uložen u takve karaktere se isplati.
  • OsamŠest
    3.3k
    Théophile mora ostati u klubu nakon karijere, to bi bilo fantastično..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.