• Peškaman
    4.2k

    Znam,iako mislim da su zbog poštovanja prema Zrinjskom namjerno odlučili praviti izvan grada.
    Mislim da je najrealnije(uzimajući samo sale) Afrodita/Etno selo/Antonela.

    Isto tako neki koncert Plavi Božićni na pola sezoneserbus

    Možda i iznajmiti kućicu na Adventu u ZGu s popratnim sadržajem i mogućnošću učlanjivanja.
  • Kiki2108
    0
    na 170 sjever dole koliko uzme dekod sebi ako uzimam preko neta
  • xavier
    12k
    na 170 sjever dole koliko uzme dekod sebi ako uzimam preko netaKiki2108

    8%, ali ne od ovih 170 eura nego 170 eura + još njihovih 8%.
  • Georg Koch
    4.5k
    Mislim da je najrealnije(uzimajući samo sale) Afrodita/Etno selo/Antonela.Peškaman

    Da...
  • deda
    32.6k
    GNK Dinamo 12. srpnja u 10.15 broji

    33.600 članova.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Do kraja godine 40.000?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Moj prijedlog je da se članovima omogući kupnja paket ulaznica ili pojedinačnih ulaznica za europu ili hnl po dosta jeftinijim cjenama nego ne članovima.dinamo u srcu

    Ako će četveročlana obitelj učlanjena u klub kupovati ulaznice samo za LP/EL, uštedjet će 160€ u odnosu na one koji nisu članovi. To sasvim pristojan popust, ne?

    Za plavu noć u Hercegovini svakako Mostar nije najbolji izbor već mjesta poput Ljubuškog, Širokog, Čitluka, Čapljine i Tomislavgrada koji malo više dišu plavo.CrouchTomislavgrad

    Radi se već ozbiljno na organizaciji, bit će objavljeno na vrijeme.

    Do kraja godine 40.000?Mali Zeus

    Vrlo ambiciozni cilj je postavljen na 42.000. I samo približavanje njemu bilo bi epska stvar za klub koji je sve do nedavno članove tretirao kao nužno zlo, a dostizanje te brojke - odnosno prebacivanje brojke članova iz 1982. i rušenje povijesnog rekorda - to bi bila avangarda!
  • jedan u nizu
    8.2k
    Vrlo ambiciozni cilj je postavljen na 42.000. I samo približavanje njemu bilo bi epska stvar za klub koji je sve do nedavno članove tretirao kao nužno zlo, a dostizanje te brojke - odnosno prebacivanje brojke članova iz 1982. i rušenje povijesnog rekorda - to bi bila avangarda!Bosskovitz

    ja bih napomenuo da tek od sljedece godine pocinje propisno brojanje clanova, jer je ovo prijlazna godina u samom racunanju trajanja clanstva. Do prosle godine se gledalo 365 dana od uclanjenja, a sada je za kalendarsku godinu. Vjerujem da ce od sljedece sezone broj biti veci nego sada, kada realno clanovi koji se sada uclanjuju se uclanjuju na svega par mjeseci.
    Ako ove godine budemo na nekakvih 40k, sljedece ocekujem vec negdje blizu 50k :)
  • Bosskovitz
    11.7k
    ja bih napomenuo da tek od sljedece godine pocinje propisno brojanje clanova, jer je ovo prijlazna godina u samom racunanju trajanja clanstva.jedan u nizu

    Apsolutno, s time da napominjem kako oni koji nisu produljili članstvo ove godine nisu članovi kluba, iako mogu koristiti članske pogodnosti do datuma koji im piše na članskim iskaznicama, i ne broje se u ovih +33.000.

    Čisto da netko ne pomisli u tom smjeru. Ove brojke su brojke onih koji su se učlanili, odnosno produljili članstvo ove kalendarske godine.
  • xavier
    12k
    s time da napominjem kako oni koji nisu produljili članstvo ove godine nisu članovi klubaBosskovitz

    Ove brojke su brojke onih koji su se učlanili, odnosno produljili članstvo ove kalendarske godine.Bosskovitz

    Članovi su i oni koji su se učlanili u 12. mjesecu prošle godine s obzirom da im članske vrijede do 31.12.2024.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Da, zaboravio sam na njih, to je bila "odluka kluba". Ali generalno govoreći, onaj tko se učlanio prošle godine u kolovozu i nije produljio članstvo - on više nije član, iako do kolovoza ove godine može koristiti sva članska prava osim prava glasa na izborima.
  • Crle
    510
    Od kad danas radi karatana za godišnje?

    Edit. Našao, od 11.
  • Simpatizer
    270
    Pozdrav,

    Zna li netko hoće li se iduće sezone prodavat paketi ulaznica (za europu ili derbije)?
  • Nisi više onaj isti
    127
    Godišnja se može odmah uzet poslije učlanjivanja tj. samo sa računom da je članarina plaćena?
  • Sajla
    5k
    da, bilo je ljudi ispred mene u redu koji su to radili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.