• Peškaman
    4.2k


    Ma ima,nego 'Plavu noć' više zamišljam u takvom nekom ambijentu dok 'Dinamovo' zamišljam na igralištu s popratnim sadržajima.

    Imaš samo u Mostaru tipa 4 malonogometna terena(kampus sveučilišta)na jednom mjestu gdje ti sigurno može stati veliki broj ljudi ili popularno igralište 'iza desete' (na slici) gdje se svake godine org. malonogometni turnir a kamoli u manjim gradovima kao što je ČP,LJU,ČIT,ŠIR itd...

    turnir-deseta.jpg

    Samo ne znam koliko je realno za očekivati da bi Mostar dao da se na gradskim igralištima organizira plava/bijela noć zbog Zrinjskog.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Kad ritam posustane, treba neku promociju/nagradnu igru - tko se učlani u bubanj pa se vuče godišnja, pa dres itd...

    Treba držat tenziju konstantno
    miro

    Moj prijedlog je da se članovima omogući kupnja paket ulaznica ili pojedinačnih ulaznica za europu ili hnl po dosta jeftinijim cjenama nego ne članovima. Time bi se sigurno ljudi učlanili kako bi prošli jeftinije. A i ipćenito omogučit članovima puno jeftinije cijene u fan shopovima nego ne članovima. Vrlo jednostavno za povećat broj članova i držat stalno(svaki vikend) povećanje članova.
  • Toni90d
    391


    Već imaš,kao član, 10% popusta u Fanshopu. To je sasvim uredu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Već imaš,kao član, 10% popusta u FanshopuToni90d

    15%
  • Toni90d
    391


    Ok, meni je u sjećanju ostalo 10%, ali nisam od zimus ništa uzimao u Fanshopu (online još ne vrijedi popust).

    15% je sasvim uredu, iako da je 5% ili 10%, nebi me odbilo od kupnje.
  • Georg Koch
    4.5k
    Samo ne znam koliko je realno za očekivati da bi Mostar dao da se na gradskim igralištima organizira plava/bijela noćPeškaman

    Nimalo realno.
    Tovari su htjeli b.noc ove godine u sali u Mo, nisu mogli.
    Kamo li vani :sweat:
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Za plavu noć u Hercegovini svakako Mostar nije najbolji izbor već mjesta poput Ljubuškog, Širokog, Čitluka, Čapljine i Tomislavgrada koji malo više dišu plavo.
  • serbus
    4.1k
    Par dobrih akcija neznam ponoviti kazališnu predstavu" Dobro došli u plavi pakao" kad već imamo retro dres zašto ne i da mladi osjete taj građanski duh i posjete kazalište.

    Isto tako neki koncert Plavi Božićni na pola sezone ...

    A vjerujem na mišiče klasični štand za učlaniti se
    importane, trg, bez problema smo na 50 000.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Par dobrih akcija neznam ponoviti kazališnu predstavu" Dobro došli u plavi pakao"serbus

    To je više do Kerempuha da li će ikad ponoviti, a ne do kluba.
  • serbus
    4.1k

    Ali treba klub malo pogurati ideju da vide da ima interesa
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ali treba klub malo pogurati ideju da vide da ima interesaserbus

    Apsolutno. Malo je reći da bi to bilo totalni hit.
  • Porculanka
    43
    sad sam se naježila kad sam ovo pročitala i kad me zdrmal filing i uspomene. Kak je to bilo dobro! loša snimka, ali...........

    https://www.youtube.com/watch?v=L7aU5zO1ShY
  • Mali Zeus
    12.5k
    Bio sam. Prvi i (nadam se ne) zadnji put da doživiš skandiranje i navijačke pjesme u kazalištu. Trnci.
  • Porculanka
    43
    i ja!
    nekaj pre pre. Hvala kaj ste me podsjetili na to!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.