• Orc123
    7.8k
    zato nije ni igrao....
  • E46
    634
    Po meni poštujem tude misljenje, al taj igrac ne vrijedi vise od 5 milijuna eura za mene, po meni teska truba, jedini plus mu je sto je Dinamovac.
  • NitkoBitan
    17k
    Slovenci su novi Japanci.
  • austrijanac
    4k
    Svaka cast SAS i Viola, uspjeli ste...
  • Captain America
    17.6k
    Celar zamjena za Brodu? :joke:
  • rioda
    4.8k
    Lepore potvrdio na x-u da je Lukanic novi igrac Genka..Jurki

    To je ujutro objavio i sam klub...

    Koliko vam puta Kulešević, a zatim i Boto moraju reći da Miereza prodati u Dinamo neće da bi shvatili da ga prodati u Dinamo neće?San Lorenzo

    Više puta nego da ne dovode golmana pa za par dana Čavlina osvane kod njih :grin:
  • Orc123
    7.8k
    potpisao bi to odmah jucer a ne danas i sutra....za razliku od Sporara, Celar mi se cini bas odlican napadac. Real Valladolid? Ako se s njima borimo za njega onda se nemamo kaj boriti jer smo financiji jacinsto se tice placa, a bome mi mu nudimo i Europu i blizinu doma. Ovi mu mogu ponuditi da se zajedno sa Stankom Juricem i Biukom bori za ostanak u ligi.
  • Str1nger Bell
    1.3k


    Nisam bas siguran da smo financijski jaci od Valladolida koji kupuje Biuke za 5,6 milijuna.

    The Highest Paid Player at Valladolid is Kenedy (Left Wing) with a Gross Annual Salary of €1,620,000, or €31,154 per week. Kenedy, who is 28 years old, has 3 years and €4,860,000 gross remaining with Valladolid.

    €689,583
    avg/player
  • Orc123
    7.8k
    njima najplaceniji igrac ima neto 700tis eura! Kod nas Petko ima Milju eura neto....oni mu vise od 600-700 nece ponuditi a to za nas nijenproblem....i mi smo kupovali igrace i za 4-5milja eura...po nicem nisu financijski mocniji od nas.
    Da ne govorim koliko smo mi atraktivniji klub po svemu. Jel cemo se stvarno tako omalovazavati i stavljati u isti kos sa jednim rubno prvoligaskim klubom? Glupost,....
    Btw. Biuka su platili 4milje.....
  • nemapredaje
    3.2k


    Tako mislimo mi navijači, ali većina igrača će prije ići igrati la ligu nego hnl. Bez obzira na europu.
  • Omake
    2.5k
    Debeli Ronaldo je vlasnik Valladolida. Oni troše više nego što bi trebali u nadi da će se stabilizirati u prvoj Španjolskoj ligi. Pisalo je nedavno da im je dug oko 60 mil eura. Nadaju se da će to pokriti tv pravima i prodajom mladih igrača kroz par sezona La Lige.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    koliko znam Buco prodaje Valladolid samo niko nije ponudio koliko trazi..
  • Yovitssa
    624

    Malo manje unosi srce u raspravu :wink: , kao što je @nemapredaje napisao, prije će igrači u La Ligu nego HNL. I teško da ćemo mi istovariti 4+ milje € za igrača. Vidjeli smo na primjeru AGČ-a za kojeg smo jako zagrizli, a ponudili smo 2-2,5 mil € max...
    Plus, dodatna otegotna okolnost vezana uz kupnju napadača je Petković i njegov status; naime, ako kupimo kapitalca, a Petko ostane, onda imamo problem raspodjele minutaže i dvije plaće kapitalaca "na grbači". Tako da sumnjam da ćemo kupovati napadača do razrješenja Petkovog statusa (osobno bih violio da ostane taman po cijenu odlaska nagodinu nakon isteka ugovora).
  • Krizy
    43.1k
    "Ako Dinamo može takvog igrača dovesti besplatno, onda svaka čast. Dečko je pravi karakter, bio bi pun pogodak, poručio je Vahid Halilhodžić koji je marokanskog braniča uveo u reprezentaciju."

    Mmaee
  • dbut
    26
    jesam jedini koji smatra, nakon utakmice protiv CSKA i naravno ako nikog ne prodamo, da ne trebamo bas ni jednog veznog? najvece pojacanja bi nam bio otkup Roga i vratit ga u formu. (Rog, Sucic i Misic + Pavic i Ademi za HNL). Kupovina nekog igraca bi gusilo razvoj Sucica i Pavica koji me odusevio kao i Horvat i Mikic. Eventualno pricekat kraj transfer roka i dofurat neku raketu za male novce...
    Trebamo po meni jedino jos lijevi bek (Perkovic na stopera) i desno krilo (ili probat Hoxhu i Pjacu tamo)...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions