• Kujtim Shalla
    2.9k
    ima brate kod preleca u vejleu , Oliver Provstgaard
  • Crni86
    3.5k
    Prema svemu od danas pretpostavljam da Mmaee dolazi iduci tjedan (maric najavio aktivnosti iduci tjedan). Ukoliko prodajemo spiku uvjeren sam da imamo u finalizaciji vec neko desno krilo, a mozda i dva.

    Gledao sam sazetke Elsnika danas po yt malo i ima mi nesto misicevski u njemu. Isto je vise osmica nego sestic ali imam osjecaj da bi mogao u slabijim tekmama odmjenit miska (mozda se i varam) i svakako ima odlican udarac i konstantno je u pokretu sto mi se jako dopada.
  • immerwieder
    1.4k
    ako ih izbace tamnoputi estonci, mogel bi biti mierez na akciji
  • NitkoBitan
    17k
    ako ih izbace tamnoputi estonci, mogel bi biti mierez na akcijiimmerwieder

    Navijamo za ispadanje Rijeke i Osijeka pa da nam njihovi igraci budu po akcijskim cijenama :sweat:
  • San Lorenzo
    15.3k
    Koliko vam puta Kulešević, a zatim i Boto moraju reći da Miereza prodati u Dinamo neće da bi shvatili da ga prodati u Dinamo neće?
  • criticus
    2.2k
    Znam da je Osijek problem ali dati Soldu, pa Čavlinu i Boto mora popustiti.Nogo

    Za mene osobno, kad bi neko dao Čavlinu za Miereza dobio bi direktno izvanredni otkaz.
  • austrijanac
    4k
    Slažem se, posebno kvalitetni su bili transferi Ivana Peke, Damira Šovšića, Cleytona, Jonasa, Alleu Darboa, Walida Atte, Emilijana Vile, Gorana Zakarića, Ante Puljića, Ivana Borasa, Alija Karimija, Andersona Coste, Osmara, Guillermea Suareza. Sve kvalitetni transferi legendi Dinama, ništa to nije samo da se nekoga dovede.Mathiasovi Chageri

    Samo da se nadovežem ovdje, Zdravko Mamić mi je zgadio Football manager jer sam svaku igru prvo morao riješavat se 20ak igrača koji ni sami ne znaju kako su završili u Dinamu.

    Kvaliteta na top razini.
  • Peškaman
    4.2k

    Neka i njih i južnjaka što dulje u europskim kvalifikacijama/eventualno grupama.
    Radujem se da vidim kako će izdržati ritam vikend/četvrtak,mislim da bi nakon trećine prvenstva osigurali naslov :rofl:
  • Nino Bule
    13.4k
    Bilo je poludemantirano, onako, na mig.Daliban

    Pa s obzirom da se ne izlazi s puno demantija i da je vise manje vrlo brzo reagirano ocito smo iskoristeni da se digne cijena igraca, mislim da je i na ovom forumu tad netko od upucenijih to i rekao
  • Gringo
    72
    jesu istina, naglašavali su to.. ali opet nije to uklesano u kamen. Stvari se brzo mijenjaju u nogometu. Nismo još ništa konkretno ni poduzimali oko Miereza od kraja sezone.

    Ko zna kako bi disali da Mierez odbije novi ugovor koji ima na stolu, odbije trenirati i zahtjeva odlazak..već viđeno tisuću puta u nogometu.
  • nemapredaje
    3.2k


    Papa je bio potvrdio da nikakav upit za njega nije bio poslan, a kamoli ponuda
  • Kristijan992
    291
    Jedno pitanje, možda je netko već napisao, ali sam predvidio. Zna li se razlog zašto Mmaeeu Ferencvaros nije produžio ugovor?
  • Nino Bule
    13.4k
    Eto onda je jasno da je doslovno iz nicega izmisljena prica oko dahla
  • Jurki
    11.6k
    Lepore potvrdio na x-u da je Lukanic novi igrac Genka..
    Nadam se da smo ugovorili postotak od buduce prodaje.
    Inace jos jedan igrac koji nazalost nije napravil kvalitetan prijelaz iz juniora u seniore.

    Edit: strasno kolko imamo igraca na platnom spisku, a da nicemu ne pridnonose..
    konacno se radi pravo kresanje kadra. :clap:
  • Patrik11
    164
    on je odbio produziti jer je zalio u jacu ligu bar tako kazu navijaci ferencvarosa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions