• hardek
    2.8k
    Definitivno. Kako nemamo nikakvo saznanje u financijsko stanje kluba čini se da smo stavili hard cap na transfere do 2 milje eura. E sad, to je definitivno pre malo da se stvori Dinamo kakvog mi svi želimo. Realno ovaj mali bi bio bombetina sljedeće 2,3 god i sigurno otišao van za preko 10 milja.

    Na nama je jedino vjerovat da će se stvari promijeniti u sljedećih par godina jer stvarno SD ovo ljeto ima težak posao.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sa svojih 18 godina standardni igrac svoje momcadi
  • Daliban
    1.6k
    Pratim ga već neko vrijeme, ali ne vjerujem da je realan za nas. Počeo je jako mlad i sigurno će to zahtijevati ozbiljnu lovu kada će se prodavati. Nije još ni spreman, a volio bih i da je brži. Pratim to tržište općenito za mlade stopere.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ima jos godinu Dana ugovor,odbili su bragu i sturm. Pitanje je koliko dugo ce se kockati. Kopenhagen morao prodati oscara højlunda ciji stariji brat igra za United i Danski reprezentativac. Za samo1.2 mil upravo iz tog razloga. Moze se tu napravit posao Ali jbg,nema dzabe nista. Treba platit,Ali ce se investicija visestruko isplati
  • Daliban
    1.6k
    S obzirom na to da je lijevi bek, lako moguće i Šutalo rang transfer. Jasno da postoje rizici kod većih transfera, ali ponekad treba i stisnuti okidač. Pogotovo kada smo nadomak LP i realno nam fale samo lijevi bek i desno krilo, s obzirom da drugog stopera izgledno dovodimo džabe.
  • Maximo
    490


    Ne kužim to, ako nemremo 3.5 milje izdvojiti za mladog potentnog lijevog beka, onda fućkaš takav napad na lp
  • Facke
    3.6k


    Ima gore kakva iskusna stopercina za nas? Onak bas tvrdi skandinavec?
  • Patrick1996
    61
    apsolutno tako i ja mislim maximo.. onda nismo ni EL zasluzili a kamoli LP haha... ne mozes sa prosjecnom ekipom uc u elitno natjecanje bez da si platio cent
  • Daliban
    1.6k
    Dok ga ne vidim sa dresom Rome u rukama, i dalje se nadam da ćemo odriješit kesu.
  • hardek
    2.8k
    Pa čak bih rekao da kod Dahla ni nema nekog većeg rizika. Realno osim da doslovno lom noge ili kriznih i sigurno ćeš u budućnosti moći barem vratiti uloženo. Kod njega se vidi baš veliki upgrade u odnosu na Ogiwaru.

    Al šta je tu je sad, idemo dalje i nadam se da će nas Marić ugodno iznenadit sa sljedećim transferima. Npr. s obzirom na ono što smo spremni platit meni se Mmae čini kao pojačanje. Nadam se da tu ima nešto i da nije novinarska izmišljotina.
  • Patrick1996
    61
    sigurno medijska izmišljotina
  • Maximo
    490


    A mi koda baš tako pokušavamo, sve free transfer ili neka sića kao jer pogoditi ćemo tog top free igrača kojeg niko neće. Samo da nebude ko prošle godine kad smo u smiraj roka dovodili bilo kaj samo da popunimo roster. Jer smo isto mislili da znamo "pravu" vrijednost igrača
  • Daliban
    1.6k
    Pa čak bih rekao da kod Dahla ni nema nekog većeg rizika. Realno osim da doslovno lom noge ili kriznih i sigurno ćeš u budućnosti moći barem vratiti uloženo. Kod njega se vidi baš veliki upgrade u odnosu na Ogiwaru.hardek

    Slažem se, to bi bili jedini rizici. Ono, kužim da nismo klub koji pliva u parama i nakon Boška je svaki veći transfer sam po sebi rizik i svi su na oprezu, ali istovremeno ti dugoročno ispadne da je niz manjih transfera lošijih igrača puno veći kumulativni rizik nego investiranje ozbiljnije svote u jednoga dokle se god radi o proper igraču. Ono, ja bi radije da potrošimo 7m ovaj rok tako da pljunemo po 3,5m na lijevog beka i desno krilo, uz ove besplatne stopere, nego da dovedemo 7 igrača za kikiriki jer su šatro value kupovine.

    Al šta je tu je sad, idemo dalje i nadam se da će nas Marić ugodno iznenadit sa sljedećim transferima. Npr. s obzirom na ono što smo spremni platit meni se Mmae čini kao pojačanje. Nadam se da tu ima nešto i da nije novinarska izmišljotina.hardek

    Također.
  • Droljo
    8k
    Kakva je situacija sa ovima što igraju europu? Koji mogu igrati za nas u lp ili el ak sad već igraju pretkola nečega?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions