• Patak
    2.9k
    Naravno da će se rezultati ove ludosti i najbolesnijeg društvenog eksperimenta u povijesti sakrivati od javnosti. A rezultati su da 80 % onih koji su podlegli ovoj podmukloj rodnoj ideologiji razmišlja o samoubojstvu, a da je 40 % pokušalo samoubojstvo, a da su ti postoci još veći kod mladih. To su tvrde činjenice koje naravno provoditelji rodne ideologije neće navesti u svojim "standardima".

    Suicidality Among Transgender Youth: Elucidating the Role of Interpersonal Risk Factors

    A možeš pogledati i statistički po godinama
    https://www.statista.com/statistics/1388565/us-trans-suicide-rate/
  • Toni90d
    400
    Malo po malo se ta ideologiju uvlači u svaku poru društva. U Njemačkoj već postoje vrtići sa prostorijama gdje se djeca mogu gola upoznavati i provjeravati šta suprotni spol ima tj nema.

    U Berlinu je otvoren prvi LGBT vrtić! Dijete od dvije godine zna da je pederu ili lezbejka? To je ok, ali Katolički vrtić je sporan?!

    Sa 14 godina, dijete može samo odlučiti hoće li promijeniti spol, početi uzimati hormone, a ako se roditelji tome usprotive, dijete ima izbor uložiti žalbu na tu zabranu, onda psihijatar i psiholog odlučuju šta je dobro za dijete, a ne roditelji.

    LGBT+ ideologija nije ništa drugo, nego fašizam novog vremena, jedino fali da još otvore logore i puste plin.

    Navođenje agende da danas možeš biti sve što želiš, da biologija nije bitna, dovodi do smrti čovječanstva i zapadnog svijeta. Jer Islamski svijet, a migranti u Europi su 95% Islamske vjeroispovijesti, neće ovo nikad prihvatit. Apsolutni kraj za bijelu rasu u Europi i svijetu.

    Ako je to sve nekome normalno, meni nije. A na sva ova događanja smo bili godinama prije upozoreni da će doći, prihvati ovo jer je to normalno, pa prihvati ono, pa i ovo. Šta je sljedeće, pedofili nisu bolesnici? Učenje djece od par godina kako da se *ebu po vrtiću?

    Sve napisano dolazi u malim koracima u Hrvatsku. Tako da si poštedite komentare, to ne vrijedi za Hrvatsku. Politička priča, agenda, migranti, "klimatske kriza", što Njemačka vlada priča, Plenković i Co. ponavljaju, samo u manjem obujma.
  • Medvedgrad
    257
    Šta je sljedeće, pedofili nisu bolesnici? Učenje djece od par godina kako da se *ebu po vrtiću?Toni90d
    Da.
  • Toni90d
    400


    Naći neku vukojebinu i tamo živjeti, pa nek me zovu primitivcom i nazadnom osobom koja se došla sa brda.
  • Brotnjo
    537
    ne treba ti vukojebina, dođi u Hercegovinu :razz:
  • Toni90d
    400


    Kad tad ću si tu životnu želju ispuniti. Pa makar da me dolje pokopaju.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Nekad su prije 15-20 godina vani obožavali zapošljavati naše inženjere jer su deset puta bolje obrazovani, a bili su 3 puta jeftiniji od lokalnih.mali M

    Situacija se promijenila? Osim kaj možda više nisu tri puta jeftiniji? Kritika sveučilišta nije apsolutna, to ne znači da s naših fakulteta izlaze debili. Dapače, neki fakulteti su puno bolji od prosjeka, neki su blagi užas. Nije detaljna analiza toga za ovu temu, samo velim da su to teme koje su zaista bitne, a o njima se ne raspravlja ni približno kao što se raspravlja o nekim drugim stvarima - pri čemu se redovito pretjeruje i preuveličava, od samog vokabulara pa do nekih teza koje su posve bolesne. Ali nemam ni volje ni želje ni vremena raspravljati o tome s ljudima koji govore da djeca zbog seksualnog odgoja jedino rješenje pronalaze u samoubojstvima ili tvrde da se radi o fašizmu i "što je sljedeće, pedofilija?!"

    Tako da ne zamjeri, ne mislim više o ovome.
  • mali M
    5.1k
    Ali nemam ni volje ni želje ni vremena raspravljati o tome s ljudima koji govore da djeca zbog seksualnog odgoja jedino rješenje pronalaze u samoubojstvima ili tvrde da se radi o fašizmu i "što je sljedeće, pedofilija?!"Bosskovitz

    Molim točan citat gdje sam ovo rekao ili se poklopi s ušima. Trudim se raspravljati kolko tolko normalno, al kad ovako izmišljaš i lažeš moram reagirati. Ili podkrijepi točan citat ili šuti u svojem licemjerju.
    Baš si me sad naživcirao
  • Bosskovitz
    11.7k


    Nisi ti, nije to tebe išlo nego kad nešto napišem onda ima vas 4-5 istih koji na to odgovorite s hrpom različitih teza, a nemam vremena odgovarati svima pa u konačnici samo potičem generiranje pizdarija. To se najmanje odnosi na tebe, ti si uporan ali uvijek korektan. Jednostavno, odustajem od takvih rasprava ovdje jer nemaju nikakvog smisla.
  • mali M
    5.1k
    a sad i ti tu... 90% rasprava ovdje na forumu nema smisla. :rofl:

    nego si mene tagirao za odgovor pa sam prema tome zaključio da se meni obraćaš. Ukratko, niti jedna krajnost nije dobra za raspravu, to smo već oboje zaključili.

    Slažem se da nije u školstvu mjesto ni rodnim ideologijama, niti ravnozemljašima, niti zagovornicima da je žena niža vrsta. Zapravo niti jedan od pobornika ovih teorija nije u većini, zapravo čine manjinu, ali su svakako najglasniji u temi o školstvu. Po meni je veći problem što su se prosječni roditelji isključili iz te problematike i "neda im se gubiti vrijeme na to", pa onda cmizdre kad nastane kaos. Jednako je i za državne ili lokalne izbore. Izađe 30% ljudi na glasanje i onda ovih 70% cmizdri kako nikad neće biti bolje.. Čudo smo mi od naroda da još postojimo!
  • Mali Zeus
    12.7k
    https://www.vecernji.hr/vijesti/bencic-prozvala-dp-i-u-ime-obitelji-to-rade-i-u-poljskoj-putin-ih-podrzava-jer-tako-destabliziraju-europu-1785222

    Pa jel ima teme za što ova iritantna gospođa nije stručnjak.

    Nauči svašta čovjek dok 15 godina studira valjda.

    Putin podržava Poljsku btw.
  • Nolifer
    8.1k
    A jel prozvala svog radoslava borića na onu sramotnu izjavu o mladim Katolicima, što ih je sve više? Baš su svi isti, odvratni :vomit:
  • mali M
    5.1k
    :rofl: ma to sve nije normalno. Meni je fascinanto da zbilja ima ljudi koji glasaju za njih. Još sam razumio ljude koji glasaju za SDP i HDZ jer je to neka ostavština prošlih vremena, ali da od svih novih stranaka se netko odluči zaokružiti Možemo i Benčićku ili Borićku ili Tomaševića meni je to van svake pameti. Al to ti je Hrvatska, mi neznamo odvagnuti najbolju opciju, mi moramo pričati u krajnostima.
  • Mali Zeus
    12.7k
    A jel prozvala svog radoslava borića na onu sramotnu izjavu o mladim Katolicima, što ih je sve više? Baš su svi isti, odvratni :vomit:Nolifer

    Borićka je na štandu jednom rekla kad sam joj ukazao na probleme u kvartu kojih ima hrpu da su na vlasti samo dvije godine, to je bilo pred izbore parlamentarne. Em ne zna zbrajati em je logika dajte nam još 4 godine pa ćemo stvarno nešto početi raditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.