• Str1nger Bell
    1.3k


    Pa po tome Pjaca onda nebi imao tržišnu vrijednost s obzirom na rizik od nove ozljede.

    Kačavenda je danas dosta dobro izgledao, pokazuje veliku želju i tu je par ljudi napisalo da na treningu ubija. Sa 19 godina je imao vrijednost od 5mil.€.


    Tražili bi za Špikića 2 milijuna, al nebi tolko dali za jednog od najtalentiranijih klinaca. Kak da ne.
  • NitkoBitan
    17k
    Ja sam protiv toga da se odreknemo Spikica za kikirikiNitkoBitan

    Nije ni Spikic Bog zna kaj al zna kak stvari funkcioniraju i ipak ima i nekih vrlina.NitkoBitan

    Povlacim sve kaj sam rekao. ****** te zenska torbica, odi u feminiziranu Ameriku i budi svoj!

    Screenshot-2024-07-11-00-45-07-575-com-instagram-android.jpg
  • Orc123
    7.8k
    pjaca je dosao u Rijeku besplatno! Nema veze sta mu istekao ugovor, ni godinu dana prije Juve ga nije uspjevao prodati. Pjaca je prije toga imao sezonu u kojoj je i igrao i nije bio ozlijeđen. Pjaca ko i Rog ne mogu stat u istu recenicu sa Kacom. Pjaca je sada 2 sezone bez vecih ozljeda. Jesmo li mi Roga dobili besplatno na posudbu? Pa takvog bi igraca samo posudbu platio 2 milje. Kaca nije nogometa igrao 2 godine, 2 puta krizne operirao, rizik od vecih ozljeda je pet puta veci nego kod npr Spikica, covjek se tek vraca ounim treninzima i ima godinu dana ugovor do isteka...sta ti mislis jel bi ga loxa nama dala na probu da su imali ikakvu ponudu za njega?? Nema teorije da u ovom trenu za njega netko ponudi ni 1mil eura. Mi ako zadovolji trebali bi probat nac model kako ga potpisati, najbolje uz postotak od sljedece prodaje i ostavit ga na Kajzerici da igra jos sezonu da se vraca u ritam utakmica.

    Loxi bi to bilo pojacanje za ovu sezonu a mi potencijalno imamo igraca za dalje. Kacin voljni moment nikad nije bio upitan, upitna su njegova koljena i to do te mjere da mu je bila upitna karijera.

    I da, Spikic kakav je takav je ima 5 sezona u hnl sa solidnim brojkama, nije star, ima dugogodisnji ugovor, zdrav je, igra za Dinamo i sigurno mu je realna vrijednost oko 2mil eura cca....isao bi i za 1,5.....
    Mi smo se zasitili Spikica, i on Dinama ocito ali to ne znaci da on nema nikakvu vrijednost. Zadto opet omalovazavanje svakog naseg igraca? Pa on bi u svakom klubu hnl bio pojacanje i svaki klub kad bi birao bi u ovom trenu uzeo prije njega nego Kacavendu i sigurno vrijedi trenurno vise od Kacavende. Mi Bulata dali na posudbu za 3mil eura otkup, jel Kaca onda pred kraj ugovora i 2 godine bez nogometa vrijedi 2 milje ili cak milju samo?
  • Orc123
    7.8k

    I da , zaboravio na Sutala ciji zdrastveni karton identican Kacinom....u prijevodu kritican, za kolko je on otisao u Standard sa visegodisnjim ugovorom? Kolko bi onda Kaca trebao kostati sa ugovorom pred istekom...?
  • mali M
    5k
    Čekamo.. tu nas cimate sa dvosmislenim rečenicama pa nek si mi mislimo jer ćemo drekom mazati kvake upravi ili im lijepiti post-ite sa srčekima po šogeršajbama. Al znate kaj je najbolje, što ima mogućnosti da dopeljamo neku top igračinu, a mi ni novinari to neznamo dok ne iscuri info od kluba. Dugo vremena smo živjeli na prosječnim hnl igračima kao normalno da dolaze i zaboravili smo na ovo uzbuđenje što sve može poć po zlu sa prodajama ili u euforiju sa dolascima
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Ajde Facke, i novinari oštre pera i čekaju da ih absolutne šokeraš
  • nemapredaje
    3.2k
    Ne mora reći kaj je u pitanju, već samo hoćemo li se pozitivno ili negativno šokerati
  • scooniepenn
    3.3k

    Ovo za poci po zlu je bio standard, posebno prema kraju prijelaznog roka.
  • skener
    873
    Nicota je malo nervozan
  • Zagi
    7.6k
    Nicota je malo nervozanskener

    ...Zanimljivo je slušati različite poglede na 'slučaj Sučić' u Dinamu, ali i oko njega. I u samom klubu su podijeljeni oko strategije s ovom ponudom, ne razmišljaju svi isto. Dok jedni zagovaraju tezu da je to odlična ponuda za igrača, koji je odigrao tek jednu sezonu i Dinamu i da ju je trebalo prihvatiti, drugi su skloniji mišljenju da je Sučić tek na početku svog puta u Dinamu, da će mu iduća sezona biti 'udarnička'. Trebao bi se dodatno ustaliti u momčadi, pred njim je siguran europska jesen i dokazivanje na toj pozornici. Ionako je već na pragu reprezentacije, a ako dođe na popis i debitira za Hrvatsku, tada bi cijena mogla dodatno rasti. ...

    "I u samom klubu su podijeljeni" , a još jedan članak napravljen na temelju rasprave na Zoni....
  • Noel
    5.9k

    Eto po Ničoti najbolje da je u klubu diktatura i jednoumlje. Sad je već i problem kaj ljudi imaju slobodu razmišljanja. Strašno kakvi likovi
  • Common Sense
    796
    Špikić ima popriličnu plaću, jednu od najvećih u klubu, koju ničim ne opravdava. Klub bi ga se sasvim sigurno želio riješiti i barem dijelom povratiti uloženo. Svima je jasno da on nije igrač za Dinamo i da više neće napredovati.
  • vjeko1701
    8k
    Loxi bi to bilo pojacanje za ovu sezonu a mi potencijalno imamo igraca za dalje. Kacin voljni moment nikad nije bio upitan, upitna su njegova koljena i to do te mjere da mu je bila upitna karijera.Orc123

    Sve super al ga nakon ovog ne bi slao na Kranjčevićevu na posudbu. Čak možda i ne HNL, ako bude odluka o otkupi i posudbi.

    Ako ga se otkupi, ostavio bi ga u Dinamu do zime a onda ako nije još spreman ili nema nikakvu minutažu radi manjih ozlijeda (koje su česte nakon ovakvog izbivanja) bi mu gledao posudbu negdje u neki slovenski klub koji ima dobre uvjete treniranja.
  • skener
    873
    posto mora danas oko podne objaviti jos jedan tekst molim "insajdere" da mu serviraju neko ime i olaksaju posao
  • Izet Hajrović
    2k
    Luka Lukanić službeno u Genku. Ja sam šokeran!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions