• Đeki Ćen
    37
    Englezi najbolji kad treba, u zavrsnici. Navijat cu za njih

    Danas rekoh "Englezi uzimaju naslov u talijanskom stilu, veceras preskacu i Nizozemce tijesno i na misice"
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Za mene odvratan turnir, mislim da je od ukupnog broja odigranih utakmica manje od 10 završilo pobjedom reprezentacije za koju sam "navijao".

    Najgore od svega, dogodila se hrpa utakmica u kojima je momčad za koju sam imao simpatije ili navijao (čak i bio na stadionu) primila odlučujući gol u zadnjim minutama, čak i sekundama!

    Škotska protiv mađarske
    Švicarska protiv njemačke
    Hrvatska protiv albanije
    Hrvatska protiv italije
    Slovenija protiv srbije
    Češka protiv portugala
    Češka protiv turske
    Slovačka protiv engleske
    Belgija protiv francuske
    Nizozemska protiv engleske

    Tri puta su se pucali penali, tri puta je dobila reprezentacija za koju sam htio da ispadne...

    Finale neću ni gledati jer rezultat se nameće sam po sebi...
  • Mali Zeus
    12.5k
    Idu Englezi do kraja. Provlače se, ali će se provući do kraja. Čak su jučer bili dobri i kad stvarno igraju nogomet izgledaju čak i zastrašujuće. U drugom dijelu je to bila klasična dosadna, ružna, oprezna Engleska, ali kad njima ulaze igrači poput Palmera i Waktinsa s klupe što reći. Po imenima najjača ekipa na turniru i to dosta.

    Španjolci su faforiti, ali su i oni ranjivi, što je pokazala tekma protiv Njemačke i čak malo i Francuske. S druge strane mogu Englezima uzeti loptu i nauditi im. Ne bih me čak čudilo da bude tekma slična kao prošlo finale. Englezi dobro počnu, ali onda prepuste posjed Španjolcima i povuku se.

    U svakom slučaju sve ide prema tome da se ipak vraća kući.
  • hardek
    2.8k

    Kako ovo uspije promaknut sucima u polufinalu Europskog prvenstva?
  • Noel
    5.9k

    Na ovoj snimci se osim te ruke Sake točno vidi udarac Kanea u Dumfriesa a ne obrnuto. Mislim vidjelo se odma da je to faul u napadu al ova snimka točno pokazuje intezitet i način. Neville i Caragher su se čak složili da je ovo kontrafaul a ne penal.
  • xavier
    12k
    Na ovoj snimci se osim te ruke Sake točno vidi udarac Kanea u Dumfriesa a ne obrnuto. Mislim vidjelo se odma da je to faul u napadu al ova snimka točno pokazuje intezitet i način.Noel

    Ajde nemojte pisati gluposti. Da je najčišći penal na svijetu, nije, ali u svakom slučaje je više penal nego što nije. Dumfries ide džonom na nogu Kanea koji puca po golu. To što je Kane uspio puknuti prije kontakta ne znači da nije prekršaj.

    Baš me zanima bi li ovo pisao da je na mjestu Kanea Petko, svjedno za Dinamo ili za reprezentaciju.
  • Zagi
    7.6k
    Dalo bi se debatirati da nije ovog kuta kamere koji pokazuje Sakino igranje rukom.
    Ogroman propust, a cijelo prvenstvo imam osjećaj da oni i Francuzi imaju dosta tendenciozno suđenje.
  • Noel
    5.9k

    Zakaj si bezobrazan?
  • xavier
    12k


    Sakino igranje rukom treba isto pogledati iz više kuteva, ali ne odgovaram na to nego na nebulozu da je Kane napravio prekršaj na Dumfriesu.
  • xavier
    12k


    Bezobrazan sam zato što sam napisao da je glupost reći da je ovo prekršaj u napadu? OK.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Otvoreni džon, studs up.

    Faul bilo gdje na terenu pa tako i u 16 metara.
  • marcio amoroso
    36.3k
    Penal je čist kao suza. To što mnogi ne vole Engleze i što su igrali lošu grupnu fazu i osminu finala je drugi par rukava.
  • Mali Zeus
    12.5k
    https://www.vecernji.hr/sport/sudac-poslao-engleze-u-finale-zbog-kardinalne-pogreske-bizarno-je-da-ne-zna-nogometna-pravila-1783984

    Kakav bolesnik.

    Lik govori o tome da nakon udarca možeš igrači napraviti i vanjski prijelom noge, a da nije faul.
  • Zagi
    7.6k
    Kontrafaul nikada ali nije ni faul Dumfriesa (za mene ofc).
    Duel, Kane nije bio ometan u trenutku pucanja , po inerciji dolazi do kontakta. Nisi zabio , igraj dalje.
  • BBBaranja
    2.5k
    Nažalost nogometna pravila su takva kakva jesu i po njima je ovo kazneni udarac..e sad ta ruka Sake je nešto drugo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.