• xavier
    12k
    Kane nije bio ometan u trenutku pucanja , po inerciji dolazi do kontakta. Nisi zabio , igraj dalje.Zagi

    Nema veze u kojem trenutku ga pogađa džonom u nogu. To je prekršaj i penal. Prije, za vrijeme ili poslije udarca. Trenutak ne mijenja ništa na stvari.
  • Zagi
    7.6k
    Može biti , ovaj kut na prošloj stranici pokazuje da je Dumfries ipak dosta aktivniji u tom bloku nego što je meni izgledalo iz pokazanih u prijenosu.
  • Noel
    5.9k

    Nisam rekao da je prekršaj u napadu nego da nije penal. A ako moram birati između tog dvoje prije je prekršaj u napadu nego penal. Kome se sviraju ovakvi penali? Kakve su to priče neko ne voli engleze pa kao trubi se da nije penal? Englezi sami i njihovi analitičari se smiju da je ovo svirano kao penal.. Postoje snimke di se vidi da je udarac Kanea nakon lopte i Dumfriesa koji je imao povišeni đon.
  • xavier
    12k
    Nisam rekao da je prekršaj u napadu nego da nije penal.Noel

    Mislim vidjelo se odma da je to faul u napaduNoel

    :eyes:
  • Noel
    5.9k

    Prije faul u napadu nego penal. Svi mediji svijeta (pa i engleski) trube isto da ovo ne može bit penal ti me sad uvjeravaš da pišem gluposti i da je ovo čist penal.
  • xavier
    12k
    Mislim vidjelo se odma da je to faul u napaduNoel

    Nisam rekao da je prekršaj u napadu nego da nije penal.Noel

    Prije faul u napadu nego penal.Noel

    Daj se više odluči.

    Svi mediji svijeta (pa i engleski) trube isto da ovo ne može bit penalNoel

    Nemam baš vremena čitati sve medije svijeta, ali za mene je ovo prilično jasno nedozvoljeni potez odnosno prekršaj Dumfiresa, a samim tim i penal.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Da svi mediji svijeta. :grin:
  • serbus
    4.1k


    Vrhunac je toplinskog vala , narod je napet pa ni faul nije ono što je bio :cool:
  • rioda
    4.8k
    A recimo Gary Neville i Jamie Carragher smatraju da nije penal... :grin:
  • Peškaman
    4.2k
    Koliko god nespretno bilo i nenamjerno od Dumfriesa,zakačio ga je,po meni je penal.
    Ali zanimljiva mi je ova potencijalna ruka,treba pogledati više kamera.
    Zanima me jedino 'reakcija' senzora u lopti na ovaj mogući dodir,tj. zašto se nije prikazalo u prijenosu kao kod sličnih situacija na ovom prvenstvu.
  • Noel
    5.9k

    Je al neki su veći stručnjaci ovdje od bivših osvajača Lige Prvaka.. jer kaj oni znaju o nogometu i pravilima..
  • Mali Zeus
    12.5k
    Onda ne znam čemu forumi i rasprave kad se svi moramo sakriti nakon što bivši osvajač Lige prvaka kaže nešto. Jer bivši igrači su poznati da su uvijek u pravu.
  • Crusades1986
    11.8k
    Čisti penal... ne vidim uopće točku za polemiku.

    Start džonom na bilo kojem dijelu terena je prekršaj za žuti karton minimalno.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Francuzu Letexieru finale eura, znaci englezi osvajaju.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Pored živog marćinjaka stavit nekog drugog nevjerojatno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.