• BBBaranja
    2.5k

    Nebi rekao baš,vjerujem da englezići uzimaju titulu..
  • don
    5.5k
    živi bili pa vidjeli
  • serbus
    4.1k
    Samo nas Olmo može spasiti Engleza ..
  • IceMan
    2k
    Previše su se provlačili da nebi to na kraju uzeli.

    Ne postoji gora nacija od tih Engleza.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Polufinalne utakmice Eura su sudili čovjek koji je namjestio utakmicu za 300 eura i čovjek koji se "slučajno zatekao u kući s kurvama, kokainom i oružjem u tzv republici srpskoj"
  • emilperska
    5.4k
    Nitko ne gubi finale 2 puta zaredom.
    Nece ni losi englezi bojim se..

    To bi samo mi napravili jer bi opet pozvali Grdovića da pjeva na pijanku nakon polufinala..
  • seljak86
    2.5k
    Kaj se tresete. 3-0 za furiju
  • BBBaranja
    2.5k
    Gledao sam ih prijateljsku tekmu protiv nove BiH Sergeja Barbareza prije eura i da im nije poklonjen penal u 60.min tko zna dal bi ih probili..nakon toga generalka i poraz protiv Islanda..Srbiju dobiju na mišiće,ostale dvije u grupi X,i onda vraćanje iz mrtvih protiv Slovačke,prolazak na penale u četvrtfinalu i večeras ovo..
    Protiv bilo koga da igraju u finalu ja bi se kladio na njih,a Španjolci im leže i vjerujem da oni to uzimaju.
    Iako naravno navijamo za našeg Danija i njegovu ekipu :smile:
  • Jurki
    11.6k
    Olmiću.. učini nas još jedanput ponosnima na tebe.
    Jos jedanput nas razveseli ko milijardu puta u svetom dresu..ovaj puta..uzmi to zlato.
  • dzggzd
    171
    po cemu bi im ležali Španjolci ?
  • Petar86
    884
    Ko da spanjolci nisu obicne suge kad gube u bilo kojem sportu. Navijao sam za Nizozemce svim srcem, a u finalu ne navijam za nijedne ali mislim da Englezi uzimaju.
  • čovjekjogurt
    617
    Ješe, Viki Ivanović i Samovojska...ja mislim da njih kod kuće žene šamaraju i da oni rade sve kućanske poslove. Gdje nađu ovakve papke da komentiraju nogomet?
  • masacusec
    3.5k
    Španjolci to gaze....1/1
  • Dzgšb
    812
    Još jedna tekma i dani najbolji strijelac,treba mu samo da kane ne dadne gol a mozda bude i najbolji igrač i lopta i kopačka ✌️
  • NitkoBitan
    17k
    Za ravnotezu u svemiru svi navijamo za Spanjolce u nedjelju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.