• jedan u nizu
    8.2k
    Nakon svih komentara covjek bi rekao da igramo knock out fazu lige prvaka, a ne prvu pripremnu utakmicu 2 dana nakon pocetka priprema i pauze od 30+ dana (koja ionako sluzi za kondiciju a ne taktiku)
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Prerano je sad za komentirat, al me baš zanima hoće li Pavić možda i prešišati Vrbančića tijekom priprema sad u hijerarhiji u veznom redu.
  • deda
    32.6k
    Nije nemoguće.
  • Zagi
    7.6k
    Ne igraju istu poziciju.
  • NitkoBitan
    17k
    Gledao sam do negdje 40te minute i eto sad opet otvorio Zonu. Moze mi netko ukratko rec sto se to promijenilo u 2. poluvremenu da smo zabili 5 komada? Jasno mi je da su usli drugi igraci...
  • Daliban
    1.6k
    Gledao sam do negdje 40te minute i eto sad opet otvorio Zonu. Moze mi netko ukratko rec sto se to promijenilo u 2. poluvremenu da smo zabili 5 komada? Jasno mi je da su usli drugi igraci...NitkoBitan

    Napaljeni klinci silovali Sofiju.
  • sanjinlego
    3k
    Zašto će mali Horvat bit' veliki igrač, naravno ukoliko ostane dobar u glavi. Zato jer mu je u karakteru da ide prema golu a ne od gola (a tek mu je 16 godina).
  • Crle
    510
    Drugo poluvrijeme je bila baš dominacija.
  • austrijanac
    4k
    lik te svjetski izradio.
  • bongo
    842
    Imate sažetak u temi za to ovdje na forumu ili youtube kanal max sporta
  • Nolifer
    8.1k


    E jbg. Mislio sam u dobroj namjeri da su pustili već video od tekme jučer. Žmukler jedan obični, uspio me prevarit. :lol: :rage: Fala na info.

    Može onda delete tog upisa, @marcio amoroso, jer veze sa vezom nema. A nemogu editirat više komentar. My bad

    edit: rješeno :wink:
  • scooniepenn
    3.3k

    Uz svesrdnu podršku Roga, RPGa-a i Maxa, od kojih su posebno prva dvojica djelovali kao da igraju s klincima na školskom. Strašna dominacija.
  • Brusa
    1.5k
    Sad baš gledam, kako je Kule izveo slobodnjak....ko na igrici :grin: koja lakoća. Nadam se da će i u pravim utakmicama dobiti priliku.
  • Marley
    1.6k
    ja se nadam da ce Kule ove sezone eksplodirati toliko da nas svih ostavi u nevjerici :grin: . Mislim da nije ovo jos ni blizu njegov maksimum, a sad kad ga je krenulo... neka samo nastavi uzlaznom putanjom.
    Decko je i godisnji proveo radno na kondicijskim pripremama :strong:
  • Plavi 9
    52
    Jesu li definirani termini prijateljskih utakmica u Zagrebu?
    Mislim da se nešto mijenjao datum priprema sa Šahtarom, ako se ne varam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.