• Paggini
    19.7k
    Ima da ga nagodinu uvaljamo za 8+1 u Salernitanu. :cool:San Lorenzo

    Iz tvojih usta u Marićeve uši :cool:
  • skener
    883
    Znaci osim raula i pjace imamo i pojacanja u obliku roga i kacavende
    Nije los taj prijelazni rok za sad
  • Peškaman
    4.2k
    Svaka čast mlađim momcima,Pavić, Jakirović,Horvat,Mikić..
    Sučić i Rog,simfonija.
    Nadam se da će se već ove sezone u ligi/kupu dati minutažu mlađim.
  • Paggini
    19.7k
    Ali presmijesno mi je od kojih razina depresije do euforije dodjemo u 90 minuta malo ozbiljnijeg treninga treći dan priprema hahaha

    Ma drugo poluvrijeme ce biti simfonijaPaggini

    Hah lijepo sam rekao
  • Mr Anderson
    7.9k

    I meni je Horvat otkriće. Ali za njega ima vremena, jako je mlad, a ba toj poziciji smo pokriveni.
    Pavića treba odmah priključiti.
  • Captain America
    17.6k
    Nadam se da ćemo imati priliku vidjeti veznu liniju Sučić, Rog i Baturina istovremeno na terenu. Može i Kača za još jednu dodatnu razinu "divljaštva".
  • Praskaton
    2.3k
    Previse se dramatizira, i u negativnom smislu, i u pozitivnom.Lynx17

    Upravo to.Svaka čast za ove mlađe dečke al volio bi ih vidit na posudbi ili dvojnoj u 2.Hnl.
    To bi im baš pasalo.Vidimo na primjeru Sučića koliko je taj put bitan.Uvjeren sam da ce on bit među nasim najvaznijim igračima ove sezone.

    Nezavidna je situacija sto se tiče sredine.Kad bi čovjek mogao znat da ce Kačavenda i Rog biti zdravi i spremni veci dio sezone nama nebi trebao novi igrac u sredini pa makar na "papiru" bio klasa.
  • cibona
    2.9k
    Mlađarija pojela tzv. senatore. Ne mogu opisati kako mi je drago!

    Rog i Sučić nosit će vezni red ove sezone, zajedno s Baturinom.

    Veza Rog-Sučić-Baturina, divota!
  • miro
    4.4k
    Klinci igraju brzo i jednostavno, a sve ih Rog kontrolira i usmjerava, milina
  • GOAT
    1.2k
    Take a shot svaki put kad cujes "CSKA ali onaj originalni"
  • din
    442
    prihvaceno, pijan ko majka
  • Nogo
    3.6k
    Mogli bi se Mišić, Ristovski, Ademi i Špikić malo uhvatiti za glavu kada vide ovu našu "mlađariju" kako igra.
    Svaka čašt dečkima!
    Rog i Kačavenda za mene imaju najveći + od "starije" garde!
  • San Lorenzo
    15.4k
    Lijepa predstava, neki od ovih dječaka moraju dobivati minute u utakmicama protiv inferiornijih suparnika, Šibenika, Belupa, hajduka, Gorice itd...Jakir mora naučiti iz Dalićevih grešaka i prepoznati da su neki od senatora spremni za klupu i ulaženje u zadnjih 20ak minuta utakmice.
    U idućim danima se nadam odlasku Špikića i konačnom dolasku nekog desnog krila da čovjek dobije koji tjedan priprema.
  • Samurai
    104
    Rog za prste polizati,Horvat bas pravi baller
    Pavić dobro to drzi Al bez roga i sucica nebi tolko iskočio danas..Mikic makar igrao krivu poziciju iz dvije situacije gol i asist..a rile nam prvi bek..
  • Lynx17
    4.1k
    Maric (i Jakir) kada Cagliari zeli vratiti Roga....



    cb8c9879-5b3c-4d53-a51a-87cdb557dc7d_text.gif
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.