• Orc123
    7.8k
    to je svima jasno, nadam se da i Jakiru jasno da su Risto i Ademi tu vise radi atmosfere. Uz par pojacanja jos poput ovog stopera Meemea i jos kojeg i imamo top ekipu.
  • cibona
    2.9k
    rile nam prvi bekSamurai

    Nedaj Bože! Neka se bori s malim mikićem za mjesto u rotaciji, iako bi idealno došla neka ponuda iz Arabije.
  • Samurai
    104
    nevjerujem..da će ga maknut..radi probleme čim malo ne igra..
  • Daliban
    1.6k
    Ovaj mali Horvat mi je otkrivenje za sadamiro

    Njega nam je Salzburg želio uzeti pred kojih godinu-dvije dana. Treba još malo dorasti, ali odličan danas kao i ostatak druge ekipe.
  • cibona
    2.9k
    Znam... Zato sam već nekoliko pita naglasio da jakir ima glavni zadatak ove sezone objasniti Ristovskom i Ademiju da je njihovo vrijeme u prvoj postavi prošlo, da postoje bolji od njih i da se moraju priviknuti na to da će im se minutaža u nadolazećoj sezoni značajno smanjiti.

    Znam da je haza naglasio da je ademi bio jako nezadovoljan statusom u prošloj sezoni, a sve me strah kako će rile reagirati.
  • Samurai
    104
    Pretpostavljam,da će klinci ukoliko se nastavi sa trendom tipa Ristovski i ostali Morat trazit srecu po posudbama..kaj nije loše..ali vidi se da ima mjesta za njih i tu
  • Daliban
    1.6k
    Al kakav šmeker je moj liebling Pavić. Dečko špana na zadnjem ko Rodri i Busquets u jednom. :starstruck:

    Malo je falilo koncentracije pred kraj, ali tek mu je 17. :cool:
  • Zagi
    7.6k
    Bome Pavić je zvijer.
  • scooniepenn
    3.3k
    Rog je najbolji dokaz kako je klasa vjecna, strasan igrac. Sucic pokazao da ne smijemo niti pomisljati na njegovu prodaju prije vremena. Klinci odlicni s naglaskom na Pavica, Horvata
    i Mikica koji je bio vrhunski, a jos je igrao krilo. I da ne zaboravim da mu je ledja cuvao RPG. Kakvog mi imamo desnog beka, da je nas u prvih 11 reprezentacije bi mi igrao. Ovi Bugari su izgledali kao da igra s klincima na skolskom.
  • Mihaljević
    9.8k
    Najbolje od svega mi je da baš nitko iz stožera U21 reprezentacije nije vidio kvalitetu u baš nijednom Dinamovom junioru koji su danas igrali, a lupaju nas Šveđani i Irci po 3 razlike.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ovi naši igraju za U19, Mikić je igrao za U17.
  • Nino Bule
    13.4k
    Zato sto nasi juniori nisu za u21 nego za u19, u u21 igraju seniorski igraci
  • Dinamosaur
    1.5k
    Naravno da konacni sud ne moze nitko imati nakon odigranih 45min na prvoj pripremnoj. Nadam se da ce biti bolje, pa isto i za Ogiwaru.

    Meni je ocito da lik nije lijevi bek, svaki put ostaje gore. Gore se nudi i razigrava, ubacuje se, pokusava nesto i tu ima potencijala. Ali zato ga nema u obrani.

    Da moram sastavit momcad za ulazak Dinama u LP - Ogiwara na lijevom beku ne bi igrao.
    Kao zamjena za dio tekme kad napadamo - moze. Lijevo prema naprijed, al ocekivati da ce ti i u fazi obrane drzati stranu je suludo,čovjek manje
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Pavić i Mikić su bez problema mogli igrati za U-21, Pavić pogotovo...

    Tko je pratio vidio bi da Pavić u U-19 i ostali igrači ne igraju isti sport... valjda i tu imamo problem da su igrači "premladi"...
  • Nino Bule
    13.4k
    Seniorski i juniorski nogomet su 2 razlicita sporta u u21 valjda na klupi ne sjede igraci bez seniorskog iskustva, moci ce u u21 kad im se krene davat prilika u prvoj ekipi ili nađe filijala di ce igrat
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.